Чебураха з перцем• 07 июня в 23:12

Чоловік скорпіон в ліжку - який?

Ок, багато дівчат стверджують, що "зі скорпіоном - ні ні, ніколи, ніяких стосунків", а якщо його використовувати просто для інтиму? Я стосунків зараз не хочу, просто зʼявився залицяльник-кандидат на приємне проведення часу)) Розкажіть - в кого був досвід - зі скорпіоном вам сподобалось чи ні? Які в нього сильні сторони?
*тема просто поговорити, не треба ставити фіолетову тьотку і писати "я в це не вірю, астрологія фігня, ви дурні, якщо вірите*
задумчивая мордочка• 08 июня в 04:20
Чоловік Скорпіон (я Козеріг) в шлюбі 12 років, що перший з ним секс, що зараз, це просто вогонь ( без перебільшень, чесно)... Як на мене, як людина займається сексом не залежить від знаку зодіака

Плету интриги• 08 июня в 08:53
мой был никакой и крохотный член еще. причем тут знак зодиака