Забагаловка• 08 июня в 13:55
Довго выглядела молодше, а зараз здала і більше не сприймаю себе привабливою
Як це прийняти? Я в принципі і не хочу більше зустрічатися ні з ким через це
Пез Году Неделя• 08 июня в 13:56
Настя, ми в курсі. Ви ні з ким і не зустрчіались, коли ще були молодою. То що змінилось?
Забагаловка
• 08 июня в 13:58
Ответ дляДодекаэдр
Знайти щось цікаве в житті окрім мужиків і дзеркала
Я завжди так жила, просто зараз не подобаюся собі вже у дзеркалі
Додекаэдр• 08 июня в 13:59
Ответ дляЗабагаловка
Купіть собі щось з одягу.
Дівчина Бобула• 08 июня в 14:01
Ответ дляЗабагаловка
А как вы за собой ухаживаете?
Забагаловка
• 08 июня в 14:02
Ответ дляДівчина Бобула
А как вы за собой ухаживаете?
Декоративною косметикою не користуюся вже. Лише доглядовою,але все одно вік є є вік
Дівчина Бобула• 08 июня в 14:04
Ответ дляЗабагаловка
А сколько вам? А массажи, аппараты какие то используете?
Всех в сад• 08 июня в 14:04
Ответ дляЗабагаловка
помойте зеркало или купите новое
Пез Году Неделя• 08 июня в 14:06
Ответ дляДівчина Бобула
Дівчина Бобула• 08 июня в 14:07
Ответ дляПез Году Неделя
Вы думаете тут одна Настя с такими проблемами?
Пез Году Неделя• 08 июня в 14:07
як подумаю, що ще років 30 тут читати це одноманітне скавчання старої 28-річної Насті з Лондона , так і думаю, може заблокуватись завчасно?))
Пез Году Неделя• 08 июня в 14:07
Ответ дляДівчина Бобула
така точно одна) її ні з ким не сплутати)
Мрії у вирії• 08 июня в 14:09
Ответ дляПез Году Неделя
Нет возможности, к сожалению. Там бы все заблокировали это унылое ..вно и забыли. Вот был бы варик за бесконечный однотипный флуд банить, как и обещано - было бы отлично )
Дівчина Бобула• 08 июня в 14:08
Ответ дляПез Году Неделя
У меня на работе таких пол отделения
Пез Году Неделя• 08 июня в 14:08
Ответ дляМрії у вирії
та ні, себе) її то звісно що ніяк.
Пез Году Неделя• 08 июня в 14:09
Ответ дляДівчина Бобула
У меня на работе таких пол отделения
але ж вони не створюють щодня теми ’стара в 28’, ’не хочу жити’, ’не бачу сенсу жити’, ’хочу затсрелитись’, ’морщини в 28’, ’не встигла зайнятись сексом, а вже пізно’?
А це щодня по десятку тем з однаковим змістом.
Пез Году Неделя• 08 июня в 14:10
Ответ дляSo_so
Настю жалко.
так, це психічний розлад, і що б їй тут не наговорили, ні гарного, ні поганого - це все до одного місця. Це хвороба.
Танцепесенная• 08 июня в 14:11
Ответ дляЗабагаловка
Вам 27?
Дівчина Бобула• 08 июня в 14:13
Ответ дляПез Году Неделя
Я когда о своих проблемах тут говорила
, мне тоже везде Настя писали)
Пез Году Неделя• 08 июня в 14:13
Ответ дляДівчина Бобула
Я когда о своих проблемах тут говорила
, мне тоже везде Настя писали)
ну скажіть Насті дякую)) тепер жодна з вас не отримає нормальної підтримки, бо всі будуть думати, що це знову Настя)
Дівчина Бобула• 08 июня в 14:14
Ответ дляПез Году Неделя
А поддержки тут и без Насти не было бы
Забагаловка
• 08 июня в 14:15
Ответ дляДівчина Бобула
Багато років вже звичайно. Ні мені не можна, бо маю реактивну шкіру з розацеа
Пез Году Неделя• 08 июня в 14:18
Ответ дляДівчина Бобула
А поддержки тут и без Насти не было бы
то може вам би потоварішувати з Настею і підтримувати одна одну?
Ждушечка• 08 июня в 14:36
Автор! Вы можете выбирать. Это ваша жизнь. Но если уж совсем честно, то все стареют. Условные мужчины тоже. И ваши сверстники значит тоже не молоды. Так что в чем проблема?
Ухахайкина• 08 июня в 14:40
Ответ дляПез Году Неделя
А как вы ее заблочите под анонимом?)