Мрію про пончик• 08 июня в 18:18

Як перевезти людину через блок пости непомітно?

Хлопця який в розшуку? Треба їхати близько 400 км, машина кросовер, як непомітно сховати? Багажник не варіант ( такі обставини, прошу писати по темі хто знає. Дякую
Великий сатирик• 08 июня в 18:36
Ответ дляМрію про пончик
Интересует как из Запорожья ехать в сторону Киева
наверное от туда сложнее будет, там же фронт рядом(( Так может все таки поезд? Я часто езжу Киев-Львов, не знаю как из Запорожья, контролируют ли там поезда

Гладиолус• 08 июня в 18:37
Ответ дляВеликий сатирик
У нас тоже рядом фронт, а по факту за границей области до Киева никто не останавливал ни разу.
Снегопадка• 08 июня в 18:38
Ответ дляВеликий сатирик
так а если они попросят документы на бабку?
Так і я про те ж саме, що з ними дуже паливно в бабусю переодягатися чоловікові, але можна сказати що забулися їх вдома, а щоб відчипилися, почати нести якусь байду про що завгодно, то вони будуть раді задихатися, аби тільки їхали та подалі
Як міряти?• 08 июня в 18:46
Парик, сукня, макіяж ?