Паратруперсупер• Изменено 08 июня в 19:00
Булінг. Як краще вчинити?
Донька навчається в одній школі з 1 класу.
У 1-4 майже ні з ким не дружила, як вовчик була.
З 5 з´явилися друзі.
Все було нормально, поки цього року не прийшла одна дівчинка в їхній клас.
Спершу та дівчинка булила лише пару хлопців слабохарактерних, які відсіч не можуть дати. Також погано себе поводила, зривала уроки, хамила вчителям. Мою не чіпала.
Потім на уроці фізкультури грали в волейбол, а в доньки не вийшло відбити м´яч. І та дівчина сказала щоб сиділа вона на лавочці і не портила гру. Також почала настроювати всіх дівчат проти неї, і клас в принципі.
У тієї дівчини батьків немає, лише брат-опікун.
Донька плакала через неї, ображалася, але коли я запропонувала прийти до класного керівника і того брата, а вона каже: ні, не треба, бо буде ще хуже, це весь клас зрозуміє що я сама за себе не можу заступитися в такому віці.
Вибачте що багато писала, я ж розумію що в 10 класі це продовжиться і не знаю що робити
Вона категорично проти мого захисту, а залишати дитину мучитися теж не варіант.
Чи треба йти на розборки якщо булінг повториться наступного року?
З 5 з´явилися друзі.
Результат:
вже голосів:
27 (90%)
Треба йти
3 (10%)
Не треба йти
Накладні мюслі• 08 июня в 19:03
После лета все может кардинально измениться. В начале учебного года и пойдете. Сейчас толку идти и что-то выяснять?
Тантрический кекс• 08 июня в 19:03
Ми розбиратися ходив школу коли в сина кидали шкурками банана, ручками, огризками і по камерах в школі було видно як тримали і били... А такий булінг як Ви описали важко довести,він більш тонкий 🙁
Паратруперсупер
• 08 июня в 19:03
Ответ дляНоски на подтяжках
Я так і не зрозуміла дочка 5 клас закінчила чи 9 ?
Не вмію заміряти• 08 июня в 19:04
Наверное у девочки вот такая форма защитной реакции. Агрессивное нападение. Она сама боится быть уязвимой. Ничего вы не сделаете. Дочь должна сама научится выстраивать отношения с такими людьми
Паратруперсупер
• 08 июня в 19:05
Ответ дляТантрический кекс
Оце вона мені теж каже: ну вона ж мене не б´є, навіщо йти за таку дрібницю.
А я ж бачу що морально давить, і їй обідно
Корсет_на_шурупах• 08 июня в 19:08
Ответ дляНе вмію заміряти
И как же, стать частью свиты, или начать соревноваться?
Тантрический кекс• 08 июня в 19:09
Ответ дляПаратруперсупер
Це не дрібниця! Але як людина яка стикнулася з тим,що захищала свого сина ,скажу, що батьки тих дітей перекрутять так, що ще Ваша винна залишиться. Тому що часто це від сім´ї йде. Їх більше а Ви одна. У нас на камерах били сина а батьки казали,що наш включив музику на уроці коли вчитель вийшов і за це йому дали на перерві. Потім,що літачки з паперу на уроці робить, тому кидалися огризками... Тобто , жоден з батьків тих,хто булив не визнавав, що це їхня дитина кривдник.
Паратруперсупер
• 08 июня в 19:11
Ответ дляТантрический кекс
А в якому класі був ваш син і скільки йому років було?
Я розумію що там і вся сім´я така.
Батьків немає, а той брат не може повпливати на дитину
Я розумію що там і вся сім´я така.
Корсет_на_шурупах• 08 июня в 19:14
Ответ дляПаратруперсупер
Я розумію що там і вся сім´я така.
Тогда нужно поднять вопрос через директора и соцслужбу.
Швидка Настя• 08 июня в 19:24
Ответ дляПаратруперсупер
Може та дівчинка в 10 і не піде, чекайте вересня
Паратруперсупер
• 08 июня в 19:31
Ответ дляШвидка Настя
Піде, я точно знаю.
3 хлопців не підуть, інші залишаються