Викупана• 09 июня в 14:10
Біозавивка відгуки
Хто робив біозавивку які ваші відгуки? В мене натуральне ,але рідке і тонке волосся чи варто?
ВсеПроВсехЗнаю• 09 июня в 14:13
В мене син робив на густе плотне волосся, 6000грн і воно не взялось 😪
В курсі діла• 09 июня в 14:22
От у знайомої на грубий фарбований чорний волос гарно завивка виглядає і тримається. А я робила років 8 тому на натуральне не фарбоване тонке русяве волосся то була пакля. Нерівномірно кучеряве, в деяких місцях пряме, зранку такі ковтунці після сну були що я обрізала їх. Це мій досвід, можливо у вас буде по іншому, краще проконсультуватись з номральним майстром.
Викупана
• 09 июня в 14:27
Ответ дляВ курсі діла
Дякую за відповідь
Принцепесочка• 09 июня в 14:33
Роблю вже три роки , дуже задоволена. Волосся тонке. Все залежить від составу, мені майстер робить від Інебрія. І від подальшого догляду. Я доглядаю кучерявим методом з безсульфатними засобами. Мені дуже зручно, особливо те ще голова не брудниться, мию раз на 5-7 днів і не дивлячись на блекаути або відсутність води завжди виглядаю доглянуто
вкрации• 09 июня в 14:46
Я зробила за 5 тисяч пів року назад, ходжу до сих пір, довільна. Волосся тонке, а с завивкою багато на голові кучеряшек, волоси до плечей.