Указка• 09 июня в 14:19
Скандал у Сарнах: працівники ТЦК побили 61-річного майора у відставці
Ситуація відбулась на Рівненщині в місті Сарни. Пенсіонера біля будинку зупинили люди в цивільному одязі і почали бити. З численними ушкодженнями пенсіонер потрапив до лікарні.
Карамбулкул• 09 июня в 14:22
Ужас, сейчас везде такой беспредел творится, итог выборов в 14 и 19 годах
короче дострыбалыся с котелками на головах патриоты европейские
Значит надо• 09 июня в 14:22
У моей знакомой муж подполковник в отставке уже.Доносил документы осенью,отношение как к скоту.Так это боевой офицер,что говорить о обычных людях((
Карамбулкул• 09 июня в 14:24
Бандюки засели намертво в раде, страшно жить, .бедные мужчины, сколько погибло а сколько калек и это не конец
Свідок Перемоги• 09 июня в 14:56
Ответ дляКарамбулкул
Удалено администрацией...
Указка
• 09 июня в 14:57
Ответ дляСвідок Перемоги
Удалено администрацией...
Диверсификация• 10 июня в 01:51
61-річного майора у відставці - це та особа, яка протирала всю свою кар’єру штани і вихід на пенсію в 45. Цивільні мають служити , а ці особи ні. Жалко що йому 61, бо іначе його по любому мобілізували.
Указка
• 10 июня в 12:22
Ответ дляДиверсификация
Може треба було поцікавитись біографією саме цього чоловіка і не висерати з себе оце.
Диверсификация• 10 июня в 14:47
Ответ дляУказка
Може треба Вам було викласти біографію чоловіка, а не висирати ,як Ви виразилися, з себе перший пост?
Указка
• 10 июня в 15:16
Ответ дляДиверсификация
Те що вчинили злочин немає значення.
Зараз зацікавилися біографією. Хоча спочатку незаслуженно обплювали.
Диверсификация• 10 июня в 22:23
Ответ дляУказка
Те що вчинили злочин немає значення.
Ну, то виложіть сюди його біографію. Але Вам би тільки набити свої пости, Ще і тему создали в розділі Робота. Троляка.
Указка
• 10 июня в 22:34
Ответ дляДиверсификация
Удалено администрацией...