Таракашечка• 09 июня в 15:22

Вам море світить в цьому році?

Зробіть вибір:
вже голосів: 69
Їду.
Лечу.
Не світить.
Хропочка з гривкою• 09 июня в 15:42
Ответ дляСирожено_пирожено
Тільки в номер зайшла
Краса! Де це і яка температура води?

Перша леді колгоспу• 09 июня в 16:02
Якщо буде якась аляска і я бачитиму вікно можливості, то гайну. Закордон лінь їхать через тривалу дорогу.
Біток чи ефір?• 09 июня в 16:22
Да, летим на Кипр на три недели
СолодкаБулочка• 09 июня в 16:27
Статистика дуже красномовна.
Тримбулька• 09 июня в 16:41
Якщо чоловіку дадуть дозвіл на відпустку за кордоном, то світить. Якщо ні - без нього не поїду
Я не тону• 09 июня в 16:44
Мне светит много других путешествий. Море не люблю.
Бутербродница• 09 июня в 16:51
Ответ дляКотики-муркотики
Хочу поїхати, але немає з ким .
Чоловік не може , приятельки не мають грошей, або мають інші плани (їдуть з чоловіком).
Сама. Познакомитесь в отеле с кем-то

САМ_ТАКОЙ• 09 июня в 18:31
Не люблю море. Тому на море не їдемо. Варіант ’Не світить’ мені не підходить. Їздили, коли діти були малі. Зараз старший вже дорослий, а меншому плавання вистачає в повсякденному житті.
Додекаэдр• 09 июня в 18:59
Та я сама,надіюся вирвати зубами14 днів відпустки.Мрію,як тільки,то чемодан в багажник і поїхала.
Булку Дай• 09 июня в 20:53