Gvenna• 09 июня в 16:04

Завантаження відсканованої трудової книжки на портал ПФ, підкажіть

Не пойму, в якому моменті я лох (ну крім того що ставлю такі питання за день до кінцевої дати).
Книжка відсканована pdf файлом, цілісним, не поділена на окремі файли по сторінках.
Не приймає, помилка. Спробувала зробити скрін окремої сторінки (jpg) - те саме.
Може треба на компі файл pdf розбити на окремі файли теж формату pdf?
Пересканувати окремими файлами книжку не зможу, вона зараз не зі мною (вже двічі лох, ну ось так).
А поговорить?• 09 июня в 16:05
а размер книжки пдф-файлом какой?

Пліснявілий сир• 09 июня в 16:05
Сколько весит? До 1 мб?
Всюди влазю• 09 июня в 16:06
после 10 также можно все оцифровать
Ирина-272012• 09 июня в 16:06
Там есть ограничения по размеру файла, сделайте сжатие
автор Gvenna • 09 июня в 16:07
Ответ дляА поговорить?
а размер книжки пдф-файлом какой?
964 кб
Грамотний хвіст• 09 июня в 16:07
Ответ дляGvenna
964 кб
много
Бабо-лебідка• 09 июня в 16:08
Там наче написано по окремих сторінках і пдф

Бабо-лебідка• 09 июня в 16:08
А дипломи, свідоцтва ви подавали?
А поговорить?• 09 июня в 16:09
Ответ дляGvenna
964 кб
это по верхнему пределу, может не пройти, сожмите сильнее. например в гугле вбейте ’уменьшить пдф онлайн’ и туда свой файл загрузите
автор Gvenna • 09 июня в 16:11
Ответ дляБабо-лебідка
А дипломи, свідоцтва ви подавали?
Ні. Стаж з 2001. Диплом 2006 року заочка
Парова машина• 09 июня в 16:14
А как вы одним файлом трудовую пхаєте. А розмір файлу?
автор Gvenna • 09 июня в 16:14
Ответ дляПарова машина
964 кб
автор Gvenna • 09 июня в 16:15
Дякую всім спробую зжати
Парова машина• 09 июня в 16:16
Ответ дляGvenna
964 кб
Тогда не ясно. Ну возьмите еще раз отсканируйте и попробуйте прикрепить
Парова машина• 09 июня в 16:16
Ответ дляGvenna
Дякую всім спробую зжати
Так розмер проходит. До 1Мб
Лунтик-паунтик• 09 июня в 16:17
Ответ дляGvenna
Дякую всім спробую зжати
Есть программы, которые позволяют разделить пдф файл на страницы
автор Gvenna • 09 июня в 16:29
Ответ дляПарова машина
Вона від мене за 1000 км
МедоваПаляниця• 09 июня в 16:32
Ответ дляGvenna
Вона від мене за 1000 км
могу сбросить программку для сжатия
вот официальное разъяснение ПФУ на портале о том, что будут еще принимать оцифрованные книжки и т.д. не порите горячку, подайте нормально без спешки
https://www.pfu.gov.ua/kr/437053-otsyfruvannya-tru...
МедоваПаляниця• 09 июня в 16:34
я подала сканы трудовых ( у меня их 3 тыс), а теперь те, что уже обработаны - там море ошибок, и переименования промпредприятий и нет подписи и т.д. так что эта бодяга будет еще долго.
Девочки, кто учился до 2004 вкладыши к дипломам обязательны сканы.

Бабо-лебідка• 09 июня в 16:39
Ответ дляМедоваПаляниця
Я сьогодні відправила скани дипломів, а потім свідоцтва не приймає, бо попередня заявка не оброблена. То що ж робити, завтра вже все чи як?
Неробименінерви• 09 июня в 16:44
І я запитаю
Чому немає запису електронного до 2004 , хоча я працюю з 1990?
МедоваПаляниця• 09 июня в 16:44
Ответ дляБабо-лебідка
да это так. обрабатывать будет долго, только 06.03.2026
МедоваПаляниця• 09 июня в 16:45
Ответ дляНеробименінерви
І я запитаю
статус какой у документа - виконано?
Неробименінерви• 09 июня в 16:48
Ответ дляМедоваПаляниця
статус какой у документа - виконано?
Зайшла подивитися своі дані, електронна книжка в наявності, але починаючи з 2004. Я маю завантажити дані сама, ті що до того? Але там немає опціі «додати документи»
МедоваПаляниця• 09 июня в 16:48
Ответ дляНеробименінерви
я спрашиваю вас - какой статус у вашего документа? от этого зависит что вы увидите в витяге ЕТК
Неробименінерви• 09 июня в 16:52
Ответ дляМедоваПаляниця
Я не бачу там статусу
Неробименінерви• 09 июня в 16:53
Вже зрозуміла, немає в мене електронної версії
Неробименінерви• 09 июня в 16:55
І чомусь в них немає моіх даних ДО 2004 року, вони рахують мені страховий стаж з 2004🤯
Пластилин_Колец• 09 июня в 16:59
Ответ дляБабо-лебідка
А дипломи, свідоцтва ви подавали?
Я подавала
Пластилин_Колец• 09 июня в 17:00
Ответ дляМедоваПаляниця
З оцінками?