ПироженкА• 09 июня в 18:03
Порадьте найкращого гастроентеролога Київ. Після операції на діафрагмальну грижу
Живота зявились відчуття важкості проходження по стравоходу
Капусту не можливо їсти- відрижка
Якщо щось роблю на городі нахилена- потім дуже погано- слюня густішає важко ковтати, хочеться блювати
І взагалі після операції пройшло 6 місяців , коли багато не ім - все ок
Як тільки фізично працюю або їм черешню, капусту, борщ то шлунок дає про себе знати
До операції був рефлюкс езофагіт
Капусту не можливо їсти- відрижка
До операції був рефлюкс езофагіт
Ручки-Крючки• 09 июня в 19:54
Пока попадете к врачу,посмотрите ролики может,что подойдет.
Капусту кушаете не сырую?Сырая не переваривается.
Тут и про наклоны в ролике,что может быть хуже.А Вы на огороде наклоняетесь.
Может моторика желудка у Вас стала слабая.Панкреатин Вам можно?
Пейте панкреатин перед едой или после еды,если стало плохо от еды.
Еще стрессы нельзя,от стрессов застой желчи и напряжение диафрагмы при стрессе.