Вітаю. Дуже потрібна допомога та реальні рекомендації з власного досвіду. Шукаю сильного, зубастого адвоката в Києві для військової справи.
Ситуація критична, це справа життя нашої родини. Оскаржуватимемо в Київському окружному адмінсуді (КОАС) відмову у звільненні з військової служби по догляду за мамою з інвалідністю. Справа нестандартна і складна: є я, сестра військового, з Висновком ЛКК про неможливість здійснення догляду за станом власного здоров´я. Мама лежача, я залишилася з нею сама, а мені не можна підіймати важкого.
Будь ласка, порадьте адвоката, в ідеалі, який реально вигравав подібні справи в КОАС і зумів захистити в суді висновок ЛКК родича. Не конвеєрні фірми, які просто візьмуть гроші, подадуть шаблонний позов для галочки й розведуть руками. Шукаю саме бійця, який битиметься за результат.
Якщо у вас чи ваших знайомих був успішний досвід саме з такою специфікою — поділіться, будь ласка, контактами. Буду безмежно вдячна.
Ку-кусик• 10 июня в 00:48
Ответ дляInna-19d4
Вітаю. Ні.
Тоді ніяк. Можете даже не витрачати марно кошти. У мене вроджений вивих стегна , коксартоз , елі хожу і теж все марно було.
Ответ дляРепетиторша
Консультації за телефоном це зовсім не то пальто 😀 На тому кінці трубки дійсно може юрист, який не може знати все та одразу.
Йдіть сміливо до центру надання допомоги ( їх адреси є на сайті) та пишіть заяву про приначення адвокату. Тількі призначенний адвокат буде зацікавленний у вирішенні питання, бо в них є внутрішній рейтинг, їх результативність перевіряють.
Доречі, їх призначають за їх досвідом, тобто працює той, хто має виграшні справи по конаретному питанню.
Там якраз були не телефоном, саме он лайн чат. І люди ще брали час на відповідь. Тобто, можна було продивитись законодавство хоча б. А у відповідь надсилали результати гугл пошуку і ші. Тому в мене й такий скепсис.
Ответ дляКу-кусик
Вітаю. Дякую, що поділились досвідом. Якщо не секрет, ви пройшли судовий процес, чи вам відмовили по рапорту? Як давно це було?
Репетиторша• 12 июня в 21:27
Ответ дляInna-19d4
Ви щось плутаєте! Там нема ніяких онлайн -чатів. Гаряча лінія або йти в їх центри, де консультують юристи.
Для вторинної допомоги пишуть заяву та після цього призначають адвоката.
Йдіть до центру! Якщо є хоч один шанс , то вашім рідним допоможуть безкоштовно. Якщо шансів нема - прямо повідомлять.
Не чекайте дива від інстаграмних адвокатів!
Ответ дляРепетиторша
Дякую! Спробую