Тріль!• сегодня в 00:53

Девочки, очень страшно, сил больше нет

Уже нет сил просто трусит. Руки трясутся, опять ночь не спим. Понемногу разносят город и то ли ещё будет. Зато так радовались когда по нпз били!!!!
Библиотекарь• 1 час назад
Ответ дляНебоброїдка
Вопрос не мне, но я с долгами уехала в марте. Без копейки денег. Просто голодали с ребенком всю войну в прифронтовом городе, еще и ВПО при этом были и всего лишились.
В этом году в марте? В какую страну?

Патріотка з дивану• 1 час назад
Ответ дляБолеИменее
тут не розумію - родина тут, нащо ви поїхали? якщо поїхали, чому місяцями спали в спортзалах, ви для мене - як людина з іншої планети, маю друзів, що поїхали, у Польщі та Німеччині, тих, хто спав у спортзалах одиниці й це було ну дуже недовго, давно хто не повернувся, вже вивчив мову, знайшов роботу з непоганою оплатою, винаймає житло та живе собі
Що Ви таке кажете. Ви самі поїдьте і побачите, як воно легко не вдома
Патріотка з дивану• 1 час назад
Ответ дляБолеИменее
я ж не сказала, що не вірю в спортзал, а на роботу чому не могли вийти? от в це не вірю, ви сказали - сім´я тут, дітей наразі в сад беруть зовсім маленьких, є ясельні групи, щодо - ой не можу працювати бо дитина мала...

ну сорі, в мене троє дітей, з кожним я починала працювати коли їм було від 2 до 8 міс, причому один раз в мене заступник мало бізнес не розвалив поки я у декреті ’відпочила’ аж піврочку, так що для мене то все не аргумент, просто ви втікли від труднощів одразу, як закінчилися гроші, звісно, що вдома краще, але вважаю, вас ще не приперло, вибачте

в мене життя досить суворе було свого часу, тому чого-чого, а пожаліти точно це не я, а от пенделя дати, щоб людина діяла, то можу, бо сама собі даю все життя
Хоч вже не 3.14здіть. Так хотілось написали «скумбрія зеленська, хватить фантазувати
Смурфетта• 59 минут назад
Ответ дляКвартираЧья
У нас війна пʼятий рік, два роки тому весь травень щоночі були обстріли
Не знаю, скільки можна трястись, у мене нервова система досить швидко адаптувалась, такі реалії
Адаптується до першого обстрілу по будинку. А потім різко здає.
Нащастя вас це минуло.

Я така ж була до прильоту
Смурфетта• 58 минут назад
Ответ дляИз Кукуева я
Почему нах не сбивают?за 5 лет могли бы уже научиться
Балістику збивати найважче, майже нереально. Плюс нічим.
Ви ж знаєте як вона летить? Траєкторію уявляєте?
Смурфетта• 57 минут назад
Ответ дляТріль!
Ну да, а потом типа смотрите какие террористы, неужели нельзя за городом сбивать чтобы не было этих жертв?
Балістику немає можливості збити за містом. Вона летить по такій траєкторії, що це неможливо.
Вона падає майже вертикально.
Невловимий Джо• 28 минут назад
Ответ дляМусик Пусик
Если вам станет легче
Сейчас баллистика будет лететь куда надо, а не падать на дома
Так позавчера тоже летело куда надо, а упало, куда не надо. Высокоточное оружие промахнулись на пару десятков метров.
Я такая наивная• 22 минуты назад
Ответ дляСмурфетта
Вона падає майже вертикально.
Пэтриот сбивает ее очень высоко, летят только небольшие обломки, если правильно сбита, а не подбита, но нам их никто не дает и уже вчера сказали зеленой чуме, что и не дадут
Я такая наивная• 23 минуты назад
Ответ дляСмурфетта
Американскими установками очень даже легко, при чем пэтриот прошлый век, у США есть THAAD, у них перехват вообще за атмосферой, они кучу их дали Израилю, нам 0, но воюйте дальше

Смурфетта• 8 минут назад
Ответ дляВанна Тазиковна
ви така потужна. напевно десь з волині чи закарпаття пишете?
Я в Києві, в першому ряду від будинків куди прилетіло. Вірніше вже кілька разів прилетіло. І в наш двір прилітало.
Але я підтримую той коментар, що по нпз мало вломили.
Смурфетта• 6 минут назад
Ответ дляВанна Тазиковна
нажаль не всі розуміють що ппо захищає виключно військові обʼєкти, а на цивільних всім насрати. навіть укриттів нормальних немає за 4,5 роки
Вони є, але нажаль не всюди.
Де я живу - небезпечний мікрорайон в Києві. Укриття є, навіть прям укриття, в не просто підвали. Відремонтували радянські. Але це більше виняток, по Києву таких мало.
Смурфетта• 3 минуты назад
Ответ дляБолеИменее
18 під одне вікно? може досить вже брехати?
У нас прилітало 34 шахеди і кілька ракет в одне місце. Від мого вікна метрів 500.
І не один раз вже. У нас в районі мабуть немає будинків з цілими вікнами вже.