Соседушка• Изменено 2 часа назад
Я шокована. Українці у Польщі спілкуються лише на російській
Я як біла ворона у Кракові. Серед наших лише два з десяти розмовляють на українській. Теж саме з нашими спеціалістами. Лікар кардіо слухав мої діагнози, спочатку перервав мене запитавши, чому я не пішла до україномовного лікаря, а потім сказав назвати жалоби та терміни стосовно діагнозу російською. Він з України та лікар хороший, тому довелося перейти на російську. Російська чи польська тут, дуже прикро що українською одиниці спілкуються тут, хоча країна дуже гарна та вродлива
Гарнюнька• 2 часа назад
Ответ дляСоседушка
Той що? В нас свої діалекти, Чернівецька область. Поїдьте на Закарпаття, послухаєте як там розмовляють, що навіть важко зрозуміти деякі слова
До Черновцов учебники украинского не дошли? Беда
Впораюсь зі всим• 2 часа назад
Ответ дляСоседушка
Лікар той сказав мені на рос перейти. Я залежна від нього, бо є проблеми з серцем. Ви розумієте це?
вам мовкать или сердце лечить?
Рекламама• 2 часа назад
Ответ дляСоседушка
Нащо? А гола нащо? Натяк на секс? То коли тобі погано, забідки.. То хочеться допомоги, та не секс..
Два кофе выпила и все равно нихрена не поняла
Соседушка
• 2 часа назад
Ответ дляСтріляний птах
Ищите себе другого врача в чем проблема , а указывать другим людям точно не имеете права . Приезжайте домой и общайтесь здесь . Хотя вы явно троль , врач прекрасно вас понимает когда вы на украинском с ним говорите . Тем более вам его нужно слушать и выполнять назначение а не общаться
Ви тупа??? Я писала, що залежна від нормального фахівця! Він один з небагатьох, хто добре допомогає. І так, він з України, але сказав перейти на рос тому що це потрібно для лікарняних термінів щоб йому зрозуміло було и це мене обурило. Так зрозуміло!?
Рекламама• 2 часа назад
Ответ дляСоседушка
А чому я маю сидіти вдома?
Патаму ша вас в польше по украински нипанимают!
Стріляний птах• 2 часа назад
Ответ дляСоседушка
Тупая только вы , вам еще раз сказали хотите лечиться лечитесь, врач вам ничего не должен . Хотите на мове то домой .
Соседушка
• 2 часа назад
Ответ дляВпораюсь зі всим
вам мовкать или сердце лечить?
Бля. Я на рос не можу нормально спілкуватись. Не вчила. Я 96 року народження
Впораюсь зі всим• 2 часа назад
Ответ дляСоседушка
ну вот бля уже выучили. я в вас верю!
А я нівроку• 2 часа назад
Ответ дляКручу хвости
Автор, ви й сама, бачу, щойно заговорили ’на українській’, і то, завдяки перекладачу.
І країна ’вродлива’
Соседушка
• 2 часа назад
Ответ дляВпораюсь зі всим
ну вот бля уже выучили. я в вас верю!
То є так. Міжнародне
Впораюсь зі всим• 2 часа назад
Ответ дляСоседушка
так дохтор учился в меде на русском. ему ваши симптомы в стиле ’фіранка-філіжанка’ как тарабарщина.
А я нівроку• 2 часа назад
Ответ дляСоседушка
Ви не зрозуміли
Все ми зрозуміли, ботня кацапська
успокойте_Меня• 2 часа назад
Мій шок теж в шоці від вашого шока через те, що люди спілкуються мовою, якою їм зручно.
А я нівроку• 2 часа назад
Ответ дляСоседушка
Тобі й ’на українському’ як собаці ходити на двох лапах.
Кружите меня,кружите• 2 часа назад
Ответ дляСоседушка
чому така патріотка у Польщі, а не на Батьківщині?
Нічний дожор• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
На батьківщіну поки не хочу
Чего? У вас там фронт?
Області пітьми• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Це погано на мій погляд. Я на російській ледве два слова можу скласти
То возвращайся назад на западэнщину и отвали от людей
Кручу хвости• 1 час назад
Ответ дляВпораюсь зі всим
вам мовкать или сердце лечить?
В неї серце тільки українською мовою лікується. Але чомусь у Польщі))
Впораюсь зі всим• 1 час назад
Ответ дляКручу хвости
Украину лучше всего любить на расстоянии. чем дальше - тем крепче.
Області пітьми• 1 час назад
Ответ дляКружите меня,кружите
Это мовнюковая штурмовичка, работает исключительно заграницей
Советничаю тут• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Не бреши, ты тролляка русскоязычная. Вродлива країна? Серьезно? На російській? Йди мову вчи
Железобетон• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Це ви зараз якою мовою написали, польською?
Фізик-ядерщик заочно• 1 час назад
Осточертело вы мовосрачихи. Какое ваше собачье дело- кто и на каком языке разговаривает.
Кто вам дал право приказывать людям на каком языке разговаривать?
Все должны быть стадом и подчиняться очередной мовосрачихи? Потому,что она сказала( приказала) только на украинском разговаривать?
У людей права нет совсем? Вы за скот всех считаете?
Осточертела ты,авториха.
Вонючая провокатора.
Осточертела ты,авториха.
Вонючая провокатора.
А я нівроку• 1 час назад
Ответ дляСіточка
Как уже задолбали эти мовние патриоты из батальона ЕС...
Це ж кацапка
Сіточка• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Потому, что вы с рождения украиномовна...
Я с рождения русскоязычная...мои предки были русифицированы,но они не были этническими украинцами и были высланы в зону оседлости...
Отвалите уже от нас, русскоязычных
Вообще не факт• 1 час назад
упоротые мовнюки должны страдать. мне не имеет значения на каком языке вы говорите, хоть на птичьем
Оч@ров@Шк@• 1 час назад
Хмм.. Может потому что многие выехали с наиболее опасных регионов, где так уж сложилось, что разговаривают по-русски?
Железобетон• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Ви і українською так само слова складаєте