Соседушка• Изменено 1 час назад
Я шокована. Українці у Польщі спілкуються лише на російській
Я як біла ворона у Кракові. Серед наших лише два з десяти розмовляють на українській. Теж саме з нашими спеціалістами. Лікар кардіо слухав мої діагнози, спочатку перервав мене запитавши, чому я не пішла до україномовного лікаря, а потім сказав назвати жалоби та терміни стосовно діагнозу російською. Він з України та лікар хороший, тому довелося перейти на російську. Російська чи польська тут, дуже прикро що українською одиниці спілкуються тут, хоча країна дуже гарна та вродлива
Соседушка
• 1 час назад
Ответ дляФайно Замало
вот беда-то какая
Це погано на мій погляд. Я на російській ледве два слова можу скласти
Кручу хвости• 1 час назад
Автор, ви й сама, бачу, щойно заговорили ’на українській’, і то, завдяки перекладачу.
ЗновЗдоров• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Бляха якщо ти така україномовна як ти могла країну вродливою назвати?!
Бляха не псуй нерви
Кручу хвости• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
Бляха не псуй нерви
І оце постійне ’на...на...’
Санта Барбара• 1 час назад
Срочно вызовите скорую помощь! До её приезда уложите ложитесь на спину, приподнимите ноги (для притока крови к голове), обеспечьте доступ воздуха, расстегните одежду и укройтесь, чтобы согреться. Если есть адреналин, сделайте укол в бедро
Соседушка
• 1 час назад
Ответ дляЗновЗдоров
Бляха не псуй нерви
Той що? В нас свої діалекти, Чернівецька область. Поїдьте на Закарпаття, послухаєте як там розмовляють, що навіть важко зрозуміти деякі слова
Киця-бриця• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Не бреши мовна фарионша
Санта Барбара• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Потому пишете «на українській», а не «українською»?
ФрекенБок• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Ужас, придётся выезжать на родину.
Хвігура мічти• 1 час назад
В тредсе тоже все этим шоковани)))
Ну а что вы хотели? Люди общаются между собой на родном языке.
Кручу хвости• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Аха, то бідося- біженка з Чернівців?
Ще цікавіше)))
Соседушка
• 1 час назад
Ответ дляСанта Барбара
Нащо? А гола нащо? Натяк на секс? То коли тобі погано, забідки.. То хочеться допомоги, та не секс..
Щебетуха• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
И какого в польшу переться? Сидели бы дома и разговаривали бы на своем родном
Соседушка
• 1 час назад
Ответ дляКиця-бриця
Не бреши мовна фарионша
Та Ви що. Я ту ідіотку ніяк не сприймала
Соседушка
• 1 час назад
Ответ дляЩебетуха
А чому я маю сидіти вдома?
Файно Замало• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
учите польский)
Соседушка
• 1 час назад
Ответ дляPrervana
Учите польский, вам как украиноговорящей он дастся очень легко
Вчу
Снежнакомка• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Ну что я могу сказать - учите русский язык))
ФрекенБок• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Прекратите, вы не из Черновцов, и никаких диалектных слов вы не писали.
Соседушка
• 1 час назад
Ответ дляФрекенБок
Ужас, придётся выезжать на родину.
Ні, я того не казала
Впораюсь зі всим• 1 час назад
авторица, вам знакомы азы математики? проценты знаете что такое?
а знаете ли вы что такое социология, психология?
и неужели все эти знания не могут у вас склеиться в одно простое и логичное объяснение?
Санта Барбара• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
Как это зачем? Чтоб снять шоковое состояние! Это опасно для жизни. Кому что, а вы все к сексу сводите
Санта Барбара• 1 час назад
Ответ дляСнежнакомка
И украинский заодно
Кручу хвости• 1 час назад
Ответ дляСоседушка
А чому я маю сидіти вдома?
Щоб говорити українською, а не втрачати свідомість від російськомовних у Польщі.