Постараюсь написати без емоцій, але мабуть не вийде. Одним словом через ситуацію в країна мусила їхати на роботу в Польщу. Питала в знайомих, в інтернеті шукала, бо їду сама і найменше хотілось щоб після цих постійних тривог і всієї цієї напряжонної ситуації з війною щоб в Польщі в мене забрали паспорт і десь в підвал завезли. Саркарзм ви розумієте, але реально було страшно. Ні одна з подруг поїхати не захотіла зі мною, тому самому прийшлось перерити все на світі. З кім я тільки не спілкувалась - що мені тільки не відправляли ці рекрутери і так далі. Спочатку я була в шоці від нетто, брутто всяких цих моментів з легалізацією і всього іншого, але слава Богу я нікуди не спішила, в мене було 2-3 тижні закладено на пошук роботи і це мене врятувало. Перше, що я почала замічати це те, що в різних компаніях різні люди пропонують ті ж самі вакансії тільки з трохи іншим текстом. Тобто, на секундочку я ж не дура, коли місто пише в обох вакансіях Лодзь, коли зарплата копійка в копійку, оплата за житло копійка в копійку, робочі години і так далі все хсодиться тільки в одного підборщика ця робота називається Працівник на Автозавод Intercars, в іншого - працівник на склад BMW AUDI. Ну це вже для мене тривожний дзвіночок. Ідем далі. В розмові почали мені втюхувати і своїх перевізників і страховки і навіть візи. Я не хочу називати цих "героїв" публічно, кому цікаво - напишіть мені в приватні повідомлення - я поділюсь, щоб ви теж знали їх в обличчя і обходили стороною. Вишенькою на торті була віза. Тобто, я прямо кажу - нащо мені віза я їду на 2 місяці всього. А мені вони прямо втюхують її, а це на секундочка 9500 грн. Я пояснюю що я на останні гроші їду на заробітки і я б взагалі нікуди не рипалась якби не фінансове питання а вони мені - беріть візу на вяских випадок! Одним словом, сказати що я в шоці від цих "бізнесменів" - це нічого не сказати.
І так я спілкувалась тиждень. Тільки після 18:00 ні до кого не додзвонишся, як в пустоту. А я якраз після 18 з роботи приходжу.
І тут моя сестра каже бачила рекламу в блогерів площадки з роботою за кордоном - воркіум там типу перевірені вакансії що надійно все. Я їй кажу ну скинь подзвоню ще і туди. Подзвонила значить після роботи - вони працювали і так само розказала що в Україні я працюю на складі з електронікою що в принципі хочу щось таке в Польщі. І що ви думаєте? Надсилають вони мені там різні вакансії - і серед них та ж сама той склад інтеркарс чи бмв чи як там в всіх по-різному. Я вже не витримала кажу ви що за дуру мене маєте? Я ж бачу все те саме - нащо ви це робите. А менеджер Максим (дуже приємний хлопець) каже що ні, воно так і називається і реально називається не як в тих двох рекрутерів (я вже забула як) і дає ссилку на їх сайт, а там прям у них і назва, і адреса повна, геть вулиця, будинок, фотографії з роботи і проживання - одним словом все. Вакансія розписана кілометрово прям до дрібниць не те що мені скидали там 4-5 абзацаів де зарплата і все. Там у них абсзацаів тих 15 точно. Ну тобто видно що знають про роботу багато і все в них описано, особливо фото - бо ж ніхто мені фото не скидав. Я їх після того в лоб питаю - як доїхати перевізник чи що і віза треба?
І на моє здивування вони мені взагалі нічого не втюхують. Кажуть - навпаки їдьте по БЕЗ ВІЗ, нащо вам витрачати гроші, якщо ви тільки на 2 місяці. І кажуть обирайте той транспорт що вам зручний, ми можете допомогти якщо ви самі не знайдете. Одним словом - я уже бачу що довіра є, захожу до них на сайт workium.net і дивлюсь роботу. І бачу біля GXO склад геть біля Німеччини. А мені якраз в той район бо тьотя там живе за 30 км звідти. Питаю за цю вакансію - вони так само фото, всі умови, все до дрібниць. Але що я замітила - в кожній вакансії пише "бонус". Я така - що це таке? мені щось платити треба чи що? Вони кажуть - ні, все абсолютно безкоштовно, а бонус - це наша доплата для ВАС типу за те що їдете на роботу за кордон через воркіум. Виявляється, що всі ці рекрутери і так далі - вони беруть гроші собі за вас. Тобто роботодавець платить за кожного працівника який їде на роботу за кордон і всі ці гроші забирають собі а цей workium - він передає їх вам, а собі забирає маленьку частину, це їх такий заробіток. Я питаю що реально мені буде 300 злотих доплати? Кажуть так, просто за те що поїхали від нас.
І що я хочу сказати - по перше, я була в шоці, що рекрутери всякі різну роботу видають по-різному. Називають склад по іншому щоб тільки ви не знайшли його і не поїхали напряму.
По-друге, рекрутери на вас дуже нормально заробляють. в середньому 3000 - 7000 грн. Тобто ви їдете, пахаєте, а їм за вас гроші.
По-третє, ці гроші можна забрати собі, якщо поїхати на ту ж саму роботу тільки через портал workium.net
Це не реклама, не даю своїх реф посилань (а вони там є) - просто хочу попередити щоб кому треба робота за кордоном то не їхали просто так і не годували тих, хто на вас заробляє. Я не хочу образити вас рекрутери, але мені 3600грн теж дуже треба, і це я працюю, а не ви. Ви просто мені вакансію скинули і все.
Тому, ділюсь своїм досвідом. Гроші я отримала. 300 злотих прийшли мені на мій укр банк - скріншотом поділюсь, бо якби мені хтось би сказав я б не повірила, от реально. Як світ міняється. Ще недавно платили за вакансії. Потім вони безкоштовні. А тепер вони безкоштовні та ще і нам платять і платять нормально. Не знаю чи всі, знаю тільки за workium що цей сайт гроші передає назад. за інших не чула, але мабуть скоро багато хто там робити буде.
І до речі на дисертік - я вже місяць тут працюю, трохи більше навіть, пише мені той перший рекрутер що ви не надумали?? А я йому кажу а я вибрала вакансію GXO на осла, і мені дали доплату. А ви даєте? на що він відписав "у нас таких бонусов нєт".
Тому, не звязуйтесь з посередником. Краще завжди напряму бо і доплата буде і гарантія якась буде. Та і вигідно наскільки це я зразу мамі ці гроші скинула, ну то вона рада.
На GXO мені дуже подобається, тут 3 процеси, Я на стікеровці. Темп нормальний. Конвеєр, але нічого страшного немає, вбулась зразу на другий день. Хто захоче на GXO - то раджу, робота для дівчат підходить справді.
В принципі все, пробачте за такий нічний спітч, виговорилась. Просто наболіло що як так, сидять в себе в кабінетах там, пересилають просто вакансії а я їду пахаю і за мене ці гроші забирають. Тому, наболіло - виговорилась. Максиму з воркіум окрема подяка за нормальне людське ставлення і за те що все що наобіцяв - все так і є!
Ще повідписую на ваші коментарі, бо треба хоч трохи поспати, скоро на зміну! Всіх благ!
І так я спілкувалась тиждень. Тільки після 18:00 ні до кого не додзвонишся, як в пустоту. А я якраз після 18 з роботи приходжу.
І тут моя сестра каже бачила рекламу в блогерів площадки з роботою за кордоном - воркіум там типу перевірені вакансії що надійно все. Я їй кажу ну скинь подзвоню ще і туди. Подзвонила значить після роботи - вони працювали і так само розказала що в Україні я працюю на складі з електронікою що в принципі хочу щось таке в Польщі. І що ви думаєте? Надсилають вони мені там різні вакансії - і серед них та ж сама той склад інтеркарс чи бмв чи як там в всіх по-різному. Я вже не витримала кажу ви що за дуру мене маєте? Я ж бачу все те саме - нащо ви це робите. А менеджер Максим (дуже приємний хлопець) каже що ні, воно так і називається і реально називається не як в тих двох рекрутерів (я вже забула як) і дає ссилку на їх сайт, а там прям у них і назва, і адреса повна, геть вулиця, будинок, фотографії з роботи і проживання - одним словом все. Вакансія розписана кілометрово прям до дрібниць не те що мені скидали там 4-5 абзацаів де зарплата і все. Там у них абсзацаів тих 15 точно. Ну тобто видно що знають про роботу багато і все в них описано, особливо фото - бо ж ніхто мені фото не скидав. Я їх після того в лоб питаю - як доїхати перевізник чи що і віза треба?
І на моє здивування вони мені взагалі нічого не втюхують. Кажуть - навпаки їдьте по БЕЗ ВІЗ, нащо вам витрачати гроші, якщо ви тільки на 2 місяці. І кажуть обирайте той транспорт що вам зручний, ми можете допомогти якщо ви самі не знайдете. Одним словом - я уже бачу що довіра є, захожу до них на сайт workium.net і дивлюсь роботу. І бачу біля GXO склад геть біля Німеччини. А мені якраз в той район бо тьотя там живе за 30 км звідти. Питаю за цю вакансію - вони так само фото, всі умови, все до дрібниць. Але що я замітила - в кожній вакансії пише "бонус". Я така - що це таке? мені щось платити треба чи що? Вони кажуть - ні, все абсолютно безкоштовно, а бонус - це наша доплата для ВАС типу за те що їдете на роботу за кордон через воркіум. Виявляється, що всі ці рекрутери і так далі - вони беруть гроші собі за вас. Тобто роботодавець платить за кожного працівника який їде на роботу за кордон і всі ці гроші забирають собі а цей workium - він передає їх вам, а собі забирає маленьку частину, це їх такий заробіток. Я питаю що реально мені буде 300 злотих доплати? Кажуть так, просто за те що поїхали від нас.
І що я хочу сказати - по перше, я була в шоці, що рекрутери всякі різну роботу видають по-різному. Називають склад по іншому щоб тільки ви не знайшли його і не поїхали напряму.
По-друге, рекрутери на вас дуже нормально заробляють. в середньому 3000 - 7000 грн. Тобто ви їдете, пахаєте, а їм за вас гроші.
По-третє, ці гроші можна забрати собі, якщо поїхати на ту ж саму роботу тільки через портал workium.net
Це не реклама, не даю своїх реф посилань (а вони там є) - просто хочу попередити щоб кому треба робота за кордоном то не їхали просто так і не годували тих, хто на вас заробляє. Я не хочу образити вас рекрутери, але мені 3600грн теж дуже треба, і це я працюю, а не ви. Ви просто мені вакансію скинули і все.
Тому, ділюсь своїм досвідом. Гроші я отримала. 300 злотих прийшли мені на мій укр банк - скріншотом поділюсь, бо якби мені хтось би сказав я б не повірила, от реально. Як світ міняється. Ще недавно платили за вакансії. Потім вони безкоштовні. А тепер вони безкоштовні та ще і нам платять і платять нормально. Не знаю чи всі, знаю тільки за workium що цей сайт гроші передає назад. за інших не чула, але мабуть скоро багато хто там робити буде.
І до речі на дисертік - я вже місяць тут працюю, трохи більше навіть, пише мені той перший рекрутер що ви не надумали?? А я йому кажу а я вибрала вакансію GXO на осла, і мені дали доплату. А ви даєте? на що він відписав "у нас таких бонусов нєт".
Тому, не звязуйтесь з посередником. Краще завжди напряму бо і доплата буде і гарантія якась буде. Та і вигідно наскільки це я зразу мамі ці гроші скинула, ну то вона рада.
На GXO мені дуже подобається, тут 3 процеси, Я на стікеровці. Темп нормальний. Конвеєр, але нічого страшного немає, вбулась зразу на другий день. Хто захоче на GXO - то раджу, робота для дівчат підходить справді.
В принципі все, пробачте за такий нічний спітч, виговорилась. Просто наболіло що як так, сидять в себе в кабінетах там, пересилають просто вакансії а я їду пахаю і за мене ці гроші забирають. Тому, наболіло - виговорилась. Максиму з воркіум окрема подяка за нормальне людське ставлення і за те що все що наобіцяв - все так і є!
Ще повідписую на ваші коментарі, бо треба хоч трохи поспати, скоро на зміну! Всіх благ!
7
3
1
1
Ответ дляdiablo12
Ну так а вы хотели, чтоб они бесплатно вас устраивали?
та знаю я все, що вакансії того і безкоштовні бо за вас роботодавець заплатить, ну але ж є границі якісь? людина 5 хв зі мною поговорила по телефону, нормально нічого не пояснила - втухувала із цих 5 хвилин 2 хвилини точно візу, потім перевізника. Таке відчуття що їм наплювати, аби тільки я поїхала. То знаєте - я ці гроші собі заберу з таким відношенням. Я не кажу що всі погані просто я більше ніколи до посередників звертатись не буду. маю гарний досвід бо звернулась до сайту воркіум - я про це написала в пості, і я про це розказала, бо якщо чесно в шоці що мені заплатили. Ну там 400-500 грн я б ще повірила. Але 3600 грн, на рівному місці, просто так?? Тому ви думаю розумієте мої емоції.. Мені на ці 3600 грн в Україні цілий тиждень пахати треба з 9 до 18.. а тут просто так. Тому, виговарююсь і ділюсь
2
2
Ответ дляanabelia
В чому полягає ваша робота і скільки отримуєте? Скільки вам років?
Мені 36 років. GXO це такий великий склад, знаходить в Польщі в містечку Осла. Якщо чесно - то це більше мені як село, таке невеличке. Тут дуже багато українців - це радує. На цьому складі продукція H&M - тут три процеси, збір замовлень, стікерування, і повернення (ретурн). Я на стікеровці. Я клею стікери на конверти і складаю одяг в різні пакети бумажні і кладу на конвеєр. робота насправді дуже просто тільки мінус що якщо десь забудешся і не так зробиш то якщо ще не поклала на конвежр то можна переробити, а якщо поклала - то штраф може бути 50 злотих. але я тільки 1 раз поки так попала, задумалась. Вцілому для роботи в Польщі то добре, я задоволена.
4
Ответ дляPmail
та знаю я все, що вакансії того і безкоштовні бо за вас роботодавець заплатить, ну але ж є границі якісь? людина 5 хв зі мною поговорила по телефону, нормально нічого не пояснила - втухувала із цих 5 хвилин 2 хвилини точно візу, потім перевізника. Таке відчуття що їм наплювати, аби тільки я поїхала. То знаєте - я ці гроші собі заберу з таким відношенням. Я не кажу що всі погані просто я більше ніколи до посередників звертатись не буду. маю гарний досвід бо звернулась до сайту воркіум - я про це написала в пості, і я про це розказала, бо якщо чесно в шоці що мені заплатили. Ну там 400-500 грн я б ще повірила. Але 3600 грн, на рівному місці, просто так?? Тому ви думаю розумієте мої емоції.. Мені на ці 3600 грн в Україні цілий тиждень пахати треба з 9 до 18.. а тут просто так. Тому, виговарююсь і ділюсь
3600 это всего лишь 300 зл, это ничто за приаеденного сотрудника. А сколько они должны получить? 50 копеек? Это вы не согласились, а если бы вы согласились, они бы дальше вас вели и сопровождали до въезда и оформления документов через их партнерство, так что не наговаривайте
1
Ответ дляdiablo12
3600 это всего лишь 300 зл, это ничто за приаеденного сотрудника. А сколько они должны получить? 50 копеек? Это вы не согласились, а если бы вы согласились, они бы дальше вас вели и сопровождали до въезда и оформления документов через их партнерство, так что не наговаривайте
Ну знаєте, хай би поїхали попрацювали, а я за них отримала гроші. Тільки чогось так не працює. Я розумію що це бізнес і всі на всьому заробляють, але особисто я і мої друзі тепер до посередників звертатись не будуть. Для чого? Вакансії всі ті самі, все те саме, підтримка така сама. Я не знаю як в інших, я особисто знайшла роботу на сайті і я тепер його раджу всім, бо знаю що кожен хто буде знати що можна не віддавати комусь гроші, а щоб за себе їх забрати - то точно так і зробить. І про це треба розказувати, не мовчати.
2
2
Ответ дляPmail
та знаю я все, що вакансії того і безкоштовні бо за вас роботодавець заплатить, ну але ж є границі якісь? людина 5 хв зі мною поговорила по телефону, нормально нічого не пояснила - втухувала із цих 5 хвилин 2 хвилини точно візу, потім перевізника. Таке відчуття що їм наплювати, аби тільки я поїхала. То знаєте - я ці гроші собі заберу з таким відношенням. Я не кажу що всі погані просто я більше ніколи до посередників звертатись не буду. маю гарний досвід бо звернулась до сайту воркіум - я про це написала в пості, і я про це розказала, бо якщо чесно в шоці що мені заплатили. Ну там 400-500 грн я б ще повірила. Але 3600 грн, на рівному місці, просто так?? Тому ви думаю розумієте мої емоції.. Мені на ці 3600 грн в Україні цілий тиждень пахати треба з 9 до 18.. а тут просто так. Тому, виговарююсь і ділюсь
Їм і наплювати.
Ответ дляPmail
Мені 36 років. GXO це такий великий склад, знаходить в Польщі в містечку Осла. Якщо чесно - то це більше мені як село, таке невеличке. Тут дуже багато українців - це радує. На цьому складі продукція H&M - тут три процеси, збір замовлень, стікерування, і повернення (ретурн). Я на стікеровці. Я клею стікери на конверти і складаю одяг в різні пакети бумажні і кладу на конвеєр. робота насправді дуже просто тільки мінус що якщо десь забудешся і не так зробиш то якщо ще не поклала на конвежр то можна переробити, а якщо поклала - то штраф може бути 50 злотих. але я тільки 1 раз поки так попала, задумалась. Вцілому для роботи в Польщі то добре, я задоволена.
Ви там сама чи з дітьми? І основне - скільки заробляєте?
Ответ дляanabelia
Ви там сама чи з дітьми? І основне - скільки заробляєте?
та сама. з дітьми то було б набагато важче та і для чого, тут думаєш як все встгнути як на тій роботі до кінця відпрацювати хоча вона і насправді зовсім не важка - я чула історії де взагалі рабство і ад був. То я задоволена. ЗП в мене 5490 - 9000 злотих брутто. Я б дала посилання на цю вакансії прямо на сайті воркіум але зараз пошукала і бачу що там її вже нема, значить набір закрився. Є інше GXO але то не моє. Моє саме то що в osla
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу