Люблю_смаколики• Изменено 10 июня в 11:58

Виплата національного кешбеку за квітень. Коли?)

Накопичила досить суттєву суму за квітень, сумлінно та чесно підтримувала вітчизняного виробника) Опатити пів комуналки вистачить. По факту: практично середина червня, а виплата за квітень вкотре ’обробляється’ з уже тенденційним запізненням. Ну, все як завжди, нічого нового. Більше того, кошти , що надійдуть ( а чи надійдуть взагалі?), треба обов’язково витратити до 30 червня, інакше вони ’згорять’, тобто повернуться назад до бюджету.
Гуглила щойно стосовно того, пишуть, що виплата надійшла в кінці травня (що?!). Я ї НЕ отримала((, на тій картці вітер гуляє.
А ви отримали ту феєричну виплату? Чи тільки я в ’прольоті’? Дякую за відповіді!)
Кофр для ноги• 10 июня в 11:58
Нет. Я за апрель тоже не получила. Деньги в обработке

Кофр для ноги• 10 июня в 11:58
У меня тоже больше 1000.
Вимагаю спілкування• 10 июня в 11:59
в травні приходив, но за який місяц- незнаю, я не слідкую за цим.
Пацаааааааан• 10 июня в 12:00
За квітень ще не було.
автор Люблю_смаколики • 10 июня в 12:01
Ответ дляКофр для ноги
Зрозуміло, дякую. А я думала, що тільки я, з моїм щастям, не отримала). Накопичила 1030 грн.
Кофр для ноги• 10 июня в 12:02
Ответ дляЛюблю_смаколики
Там у всех большие суммы за этот месяц т к кешбек за бензин был.
Хз когда мы теперь получим
автор Люблю_смаколики • 10 июня в 12:02
Ответ дляВимагаю спілкування
В травні ( здається 7-8-го) приходило за березень. Ну, як завжди, з запізненням.
автор Люблю_смаколики • 10 июня в 12:06
Ответ дляКофр для ноги
Хз когда мы теперь получим
Ні, в мене без кешбеку за бензин. Захворіла, довелося купувати ліки (вітчизняного виробника) на суттєві суми. Навіть із кешбеком 5% виходили норм суми.
Плекаю думи• 10 июня в 12:08
Не производителя вы нашего поддерживали, а налоги наши высасываете своим кешьекрм.

автор Люблю_смаколики • 10 июня в 12:11
Ответ дляПлекаю думи
Ну, кошти ці йдуть не з податків, якщо що ( це ази економіки). А податок я оплачую в рази більший, аніж мені там капає на ту карту. Так що моє сумління кристально чисте)
Пацаааааааан• 10 июня в 12:12
Ответ дляПлекаю думи
А еще к врачам бесплатным ходим. Все благодаря вам.
Плекаю думи• 10 июня в 12:14
Ответ дляЛюблю_смаколики
А ну поведайте нам, где государство берет деньги на выплату всех этих кешбеков, специалистка по азам экономики?
ВундерКІНГ• 10 июня в 12:16
Ответ дляПлекаю думи
А кто вам мешает пользоваться нацкешбеком?
автор Люблю_смаколики • 10 июня в 12:17
Ответ дляПлекаю думи
Гугліть, запитуйте фахівців тощо. Я цю тему відкрила виключно для того, аби отримати відповідь на одне-єдине питання. Все. Нащо в темі цей спам, не розумію. Гарного дня.
Плекаю думи• 10 июня в 12:20
Ответ дляВундерКІНГ
Мой комментарий был об этом мерзком и лицемерном - ’’честно и добросовестно поддерживала отечественного производителя’’.

Никого автор не поддерживала, кроме себя и популизма Зеленского. Пользуешься кешбеком - на здоровье. Только не бреши о том, какой ты патриот и государственник.
Кусман Сиру• 10 июня в 12:22
Ответ дляЛюблю_смаколики
а звідки кошти? бо гугл пише наступне: Кошти на виплату державної програми «Національний кешбек» фінансуються з державного бюджету України. Вони передбачені в межах загального фінансування підтримки українського бізнесу та політики «Зроблено в Україні», а також частково підтримуються за рахунок міжнародної допомоги, яка надходить до загального фонду держбюджету.
Плекаю думи• 10 июня в 12:25
Ответ дляЛюблю_смаколики
Все как обычно - тупой и жалкий слив от невежды.

Кешбеки финансируются резервным фондом госбюджета, а он наполняется из налоговых поступлений.
Программа нацкешбека не оказала никакого влияния на рост продаж продуктов украинского производства (статистика), значит эти десятки миллиардов потраченных гривен ни на копейку не конвертировались в рост поступлений в бюджет.
автор Люблю_смаколики • 10 июня в 12:48
Ответ дляПлекаю думи

У вас тієї захмарної агресії та негатива в рази більше, аніж капає пересічному українцю на ту картку.)) Заспокойтеся. Всі питання до влади зеленскава, до мене, власне, які питання? Відкрили програму, я нею користуюсь трохи більше 3-х місяців. Мої податки покривають і мою виплату, і виплату ’таво парня’, власне).
Але за цей час справді відкрила для себе дуже непоганих вітчизняних виробників, особливо виробників хімії, ба навіть косметики. І деякі ліки замінила на досить якісні вітчизняні аналоги. І я дійсно щиро підтримую вітчизняного виробника, як би вам то ’мєрзка і ліцемєрна’ не здавалось. ’Свій до свого по своє’, так. В усіх цивілізованих країнах ( а я побувала в багатьох) підтримка вітчизняного виробника - це вельми ок. Заохочується та підтримується. Уже, трясця, зжерти з тельбухами готові.
Цікавий писочок• 10 июня в 12:57
Ответ дляЛюблю_смаколики
Ну тоді виплата кешбеку не повинна мати для вас значення. Своє понад усе.
А якби цінник×2 за своє, теж би принципово купляли?

НичеНипанимаю• 10 июня в 13:06
Ответ дляЛюблю_смаколики
Автор, не звертайте увагу на тих, кому аби поговорити. По справі - так, не було ще, теж чекаю. Бо плачу за опалення з них в квартирі, що в зоні активних бойових дій. І на зйомі теж плачу. Є програма - користуємося. А кому не треба - його проблеми. Ще й фиркати намагаються. Або це москаляки, яким кешбек недоступний)
автор Люблю_смаколики • 10 июня в 13:24
Ответ дляЦікавий писочок
Насправді, відкрила його тому, що лежала в лікарні майже місяць (які там захмарні витрати казати, мабуть, не треба), купувала вітчизняні ліки. Кешбек - більше, аніж пів комуналки, живу зараз одна.
Що значить ’якби’? Імпорт завжди дорожче за вітчизняних виробників, це закони ринку. Подивіться на вартість імпортних ліків та їх аналогів вітчизняного виробництва.
Чесно кажучи, активно не розумію, навіщо був цей пост (риторичне, звісно, питання)? Я задала лише одне питання, яке мене цікавило.
автор Люблю_смаколики • 10 июня в 13:40
Ответ дляНичеНипанимаю
Дякую Вам! Нехай у вас все складеться найкращим чином!
Якби ж то фиркали...обхамили, наговорили якоїсь гидоти на пустому місці, начебто особисто я в них глухої ночі з під матрацу накопичення періодично витягую)) Моя помилка, що відповідала, не проігнорила перехід на особистості.
Цікавий писочок• 10 июня в 14:55
Ответ дляЛюблю_смаколики
Тобто ані декларація, ані Доступні ліки до вас не застосовувались, все за свої?
Продовжуйте купувати з кешбеком
Хвігура мічти• 11 июня в 11:30
Я тоже жду и за апрель и за май. Уроды.
У меня сумма тоже норм. Был приятный сюрприз, купила гладильную доску в епике, так за неё дали аж 260 грн кешбека
автор Люблю_смаколики • 11 июня в 13:01
Ответ дляХвігура мічти
Я тоже жду и за апрель и за май. Уроды.
За травень кошти виплатять аж в кінці липня ( зрештою, дуууже сумніваюсь, що так буде, зважаючи як виплати виплачують), це офіційна інформація від Кабміну. Начебто ця програма переходить на новий етап, тому ось так. Ось скрін з Дії:
Хвігура мічти• 11 июня в 13:57
Ответ дляЛюблю_смаколики
О так норм, пусть хоть так, а то я думала вообще после червня его больше не будут начислять