sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Психология
anonim_30
Анонимба• 10 июня в 12:19

Зайшли б ще раз в магазин, де з вами не привітались?

Мабуть вже звикла, що продавці вітаються з покупцями, які заходять в магазин чи аптеку. Вчора зайшла в новий магазин, покупців немає, продавець мовчки подивилась на мене й продовжила займатись своїми справами. Пройшлася по магазину, якість товарів так собі, на рівні сінсей, але відповідає цінам. Пішла звідти. Щось не виникло бажання повертатись. А ви повернулися б ще в такий "непривітний" магазин?
показать весь текст
face_with_tears_of_joy 5 woman_facepalming 17
37 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_69
Леди_в_ночи• 10 июня в 13:13
31
хто заходить в приміщення - той вітається першим. продавчиня бачить, що зайшла безкультурщина, вирішила відповідати рівню потенційного оптового покупця)))
heart 5

anonim_112
куркулиха• 10 июня в 13:35
32
Ответ дляУдачная
Вы редкая в этом случае. Люблю когда продавец на своем стуле смотрит свой тик ток и т.д, а я спокойно выбираю и смотрю что мне может понравиться. И куплю я как раз если меня трогать не будут пока я сама не попрошу совета
Они бы сидели, но их заставляют кидаться на покупателя, а иногда и сидеть не разрешается.
Я тоже избегаю таких магазинов, где ко мне пристают
like 3
anonim_156
Бойова• 10 июня в 13:41
33
Ответ дляАнонимба
Якщо мені потрібно купити хліба чи картоплі, я теж не поїду десь далі. Але у великих магазинах одягу, взуття, або техніки часто гублюся і не можу знайти те, за чим прийшла. Мені дуже економить час допомога продавця в таких випадках.
Вокруг моего дома в 5-15 минутах ходьбы есть и ТРЦ, и ТЦ, и кучи сетевых магазинов и магазинчиков
anonim_124
Копирайторша• 10 июня в 14:01
34
Я бы только в этот магазин и ходила.
like 2
anonim_114
Атятя_тётя• 10 июня в 16:14
35
Так,мені всерівно
anonim_145
Анчо Ус• 10 июня в 17:57
36
Ответ дляАнонимба
А чому ні? Покупець зайшов в магазин, значить, йому там щось потрібно. Можливо варто бути привітним, щоб у вашому магазині щось купили?
Я не люблю, коли зі мною вітаються і пропонують допомогу, з таких магазинів зазвичай виходжу в перші 30 секунд і нічого не купляю. Я люблю спокійно ходити і вибирати.
А якщо мені щось конкретне потрібно, то сама привітаюся і запитаю, не бачу проблеми. Тобто продавець, який мовчить для мене ідеальний.
А от якщо б мені нахамили, то так, магазин могла б оминати.
anonim_145
Анчо Ус• 10 июня в 17:58
37
Ответ дляАнонимба
Якщо мені потрібно купити хліба чи картоплі, я теж не поїду десь далі. Але у великих магазинах одягу, взуття, або техніки часто гублюся і не можу знайти те, за чим прийшла. Мені дуже економить час допомога продавця в таких випадках.
Мені економить час, якщо я сама заходжу і питаю про те, що мені потрібно. А не чекаю поки продавець поставить всі запитання по своєму скрипту продаж.
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff