Червона ікорка• 10 июня в 12:28
Албанія. Де гарне море?
Читала, що дуже гарний колір моря в Саранді та Ксамілю, а у Вльорі і Дурресі - ні.
Що саме ні, чому не гарне. Поясніть, хто був і бачив , і море в цих містах може порівняти.
Кудряшка Сью• 10 июня в 12:30
Ксамиль
.
Но только в сентябре)). В сентябре низкий сезон и вода прозрачнейшая и бирюзовейшая.
В августе чистый ад - из-за большого наплыва туристов вода с поднятым песком всегда ’всколомучена’.
Была и тогда, и тогда.
Автор, это именно Ионическое море дает такой офигенный цвет воды. Пределы побережья с этим оттенком - от Влеры до Ксамиля
. Но только в сентябре)). В сентябре низкий сезон и вода прозрачнейшая и бирюзовейшая.
Была и тогда, и тогда.
Бо це 2 різних моря з різним дном. В сторону Вльори на Дурреса - дно пісчане, вода більш брудна, вхід пологий. У Вльорі ці 2 моря ніби зходяться і видно здалека, що вони різні по щільності. Даліі від Вльори і аж до грецьких островів дно камʼянисте, вхід тяжкий, багато рослин та тварин у воді, але вода прозора та більш прохолодна.
Червона ікорка
• 10 июня в 12:39
Ответ дляКудряшка Сью
Ксамиль
.
Была и тогда, и тогда.
Я колись відпочивала на Корфу, а він навпроти Саранди і , дійсно, колір моря неймовірний зі сторони Албанії був.
Червона ікорка
• 10 июня в 12:39
Ответ дляtereska
Дякую
Мир Мир Мир!• 10 июня в 12:40
Ксамиль 🥰
Еще пляжи в Химаре и Борще вроде неплохие были. В Саранде песчаного пляжа не нашли, может плохо искали, конечно.
Самый классный Ксамиль, конечно
Червона ікорка
• 10 июня в 12:44
Ответ дляtereska
Ще забула додати, що майже на усіх пляжах орудує своя «мафія», лежаки по 10 євро, своє полотеничко ви не розстелите, тільки у води зайти дозволять і вийти.
Десь може поодинокі дикі пляжі, але до них треба спуститись, а потім піднятись ногами високо.
Дякую за деталі.
Але бачу в Ксамілі немає гарних готелів, тільки якісь 3 - 4 , а у Вльорі і Дуоресі є 5 зіркові. Це так?
Фиктивная• 10 июня в 12:55
Ответ дляЧервона ікорка
Які враження про Корфу?
Кашка-маняшка• 10 июня в 13:04
Ответ дляЧервона ікорка
В каком отеле отдыхали?
Червона ікорка
• 10 июня в 13:43
Ответ дляКашка-маняшка
В каком отеле отдыхали?
Ой, це було ще у 18 році, Каноні бютік готель. Зараз його по карті дивлюсь немає. Це мис Каноні вид на взлітну смугу аеропорту.
Червона ікорка
• 10 июня в 13:46
Ответ дляФиктивная
Які враження про Корфу?
Неймовірні, чоловік сказав, що в старості він би хотів там жити... і цим все сказано... об´ їздили весь острів і побачили все.
Кашка-маняшка• 10 июня в 15:14
Ответ дляЧервона ікорка
Я отдыхала в отеле MarBella, но сейчас цены на него значительно выросли
Червона ікорка
• 10 июня в 15:36
Ответ дляКашка-маняшка
Розкішний, як на мене, готель, колись мріяла в нього попасти. Ви задоволені?
Кашка-маняшка• 10 июня в 17:37
Ответ дляЧервона ікорка
Отель хороший, но, на мой взгляд, его нынешняя цена явно завышена