Лепешечка• 10 июня в 22:42
Что не можете позволить себе из еды из-за высоких цен или других
факторов?
Янка-угомонись• 10 июня в 22:59
Не п´ю алкоголь, мені від нього пагано , але мабуть то на краще, алкоголіка з мене не вийде.
Не їм солодке -не люблю-в цьому я відьма
Не можу дозволити,через те,що дорого, мабуть чорну ікру і якихось крабів, лобстеріа чи щось інше дуже делікатесне. -це я обожнюю. Мрію потрапити на якісь острови,чи в країну, де все це дуже свіже і доступне по цінам.
В танке• 10 июня в 22:59
Можу собі дозволити крупи, по акції щось (сьогодні крильця були по 60 гривень, взяла 2 кіло). Капусту молоду, приготувала стейки капустяні. Яловичину не можу собі дозволити, сири, морепродукти.
Майданщица• 10 июня в 23:00
Ответ дляЯ погнала
Шкода… наша держава, на жаль, не дає ніякої підтримки. Ви себе обслуговуєте? Не хочете за кордон поїхати?
Погано пересуваюсь, але оскільки немає кому доглядати, то мушу якось сама себе обслуговувати.
Стефанія• 10 июня в 23:00
Ответ дляЯ погнала
Поділіться з цією людиною, будь ласка
З радістю, якби написали звідки
Добро с Кулаками• 10 июня в 23:00
Все по акциям и скидкам. Только то что дёшево сейчас в магазине - из того и готовлю.
Головний кошак• 10 июня в 23:01
Ответ дляЯнка-угомонись
Краби непогані в Сільпо періодично продаються, доступні по ціні
Стефанія• 10 июня в 23:01
Ответ дляГоловний кошак
Я чула що не дуже(
Я погнала• 10 июня в 23:01
Ответ дляМайданщица
Якщо можете доїхати, їдьте в Німеччину. Будуть і гроші , і лікування. Просто наважтесяі їдьте.ви звідки?
Майданщица• 10 июня в 23:01
Ответ дляСтефанія
Ви звідки? В мене дуже багато полуниці, не знаю куди вже дівати
Дякую, дуже приємно, але не вигадуйте)
Це ж насправді не головне)
Стефанія• 10 июня в 23:02
Ответ дляМайданщица
Дякую, дуже приємно, але не вигадуйте)
Це ж насправді не головне)
Якби ви були з Черкас я б вам до дому привезла, і багато чого з городу теж...
Я погнала• 10 июня в 23:02
Ответ дляМайданщица
Дякую, дуже приємно, але не вигадуйте)
Це ж насправді не головне)
Даремно ви відмовляєтеся.людина від душі вам запропонувала
Головний кошак• 10 июня в 23:03
Ответ дляСтефанія
Я чула що не дуже(
Я не брала, але чула, що люди брали і говорили, що хороші. Є крупні, є дрібніші.
Стефанія• 10 июня в 23:04
Ответ дляЯ погнала
Якби можна якось поштою то вислала б. Але полуниця зіпсується( в мене на столі лежала день і вже в´яла
Майданщица• 10 июня в 23:04
Ответ дляЯ погнала
ІФ. Не знаю, чи нажаль, чи вже як, але їхати і доїхати ніяк..Тема сумна получається через мене).. Хоча насправді багато хто не може собі дозволити чогось..Не признаються тільки.
Стефанія• 10 июня в 23:05
Ответ дляГоловний кошак
Можливо залежить від магазину. Я люблю в Сільпо салат з морською капустою і морквою, і селерою. То для мене краще всіх морепродуктів
Я погнала• 10 июня в 23:06
Ответ дляМайданщица
Від центру міста далеко живете?
Кучерявочка• 10 июня в 23:06
Все могу, но я одна с дочкой живу
Мы девочки, любим вкусное но нам немного надо
неДоПриличий• 10 июня в 23:06
роллы хорошие раз в месяц беру, не чаще. а хотела б хоть раз в неделю. сама делаю тоже, но вообще не то(
Янка-угомонись• 10 июня в 23:08
Ответ дляГоловний кошак
В як ви їх готуєте?
Мене вони не надихають. Хіба що креветки можу в Україні їсти і то колись отруїлась. Тому щось більш екзотичне боюся купувати. Чоловік правда колись лобстера купував, але там їсти майже нічого було.
Головний кошак• 10 июня в 23:08
Ответ дляСтефанія
Оо, мій чоловік його постійно бере
Стефанія• 10 июня в 23:09
Ответ дляГоловний кошак
Оо, мій чоловік його постійно бере
І я, і мій
кожен по порції, мінімум 300 грам
Головний кошак• 10 июня в 23:15
Ответ дляЯнка-угомонись
В як ви їх готуєте?
Я не брала, не фанат їх.
Янка-угомонись• 10 июня в 23:18
Ответ дляГоловний кошак
Оо, мій чоловік його постійно бере
Я також обожнюю , ще матіас і гречаний хліб-це мій набір
Головний кошак• 10 июня в 23:19
Ответ дляЯнка-угомонись
І в нас так же. Гречаний хліб додому доїжджає надгрижений
Качка в тапцях• 10 июня в 23:23
красная икра, красная рыба, морепродукты, малина и голубика сейчас
Амелі на мілені• 10 июня в 23:26
Мало что покупаю, в основном гуманитарку ем. Вот дали люди зелень с огорода и яйца домашние, пирожки пеку
Да будет так• 10 июня в 23:30
Чорну ікру дуже давно їла,
усіляких там лобстерів ніколи не куштувала, а хотіла б спробувати,
хамон тепер на свята,
стейк рібай давно,
тропічні фрукти типу манго, маракуйя рідко
сир дорблю гранд нуар купую рідше ніж хотілося б
алкоголь взагалі зараз не купую не тільки через брак коштів, а більше по здоров’ю
хамон тепер на свята,
стейк рібай давно,