Крайня невістка• 10 июня в 22:45

У вас бывало осознание, что кроме одного человека, вы больше не сможете

Любить никого другого.. У меня такое осознание только что произошло. Я более чем уверена
Свій варік• 10 июня в 23:18
Ответ дляМамзелькіна
Яких проблемних, вони бігають трахатися і платять гарно, слідкуйте за грошима)) таких тупуватих матрон вони і намахують на бабло.
вам достатньо платять? вас не намахують?)

Мамзелькіна• 10 июня в 23:21
Ответ дляСвій варік
Мене ні.
Я супер-пупер• 10 июня в 23:22
І навпаки теж бувало. Усвідомлення, що поруч буде інший чоловік.
Свій варік• 10 июня в 23:23
Ответ дляМамзелькіна
Мене ні.
рада, що у вас порядні клієнти)
Мамзелькіна• 10 июня в 23:26
Ответ дляСвій варік
рада, що у вас порядні клієнти)
Ваші чоловіки)) Звісно, порядні, з такими то жонами
Свій варік• 10 июня в 23:30
Ответ дляМамзелькіна
Бажаю вам пізнати щастя не тільки з котами, а і з чоловіками)
І змінити сферу застосування своїх вмінь і навичок, впевнена, що ваша цінність не тільки в цьому.
Мамзелькіна• 10 июня в 23:30
Ответ дляСвій варік
Дяк) Мені це нафіг не треба. Я дайвінгом вже 10 років займаюся.
Свій варік• 10 июня в 23:31
Ответ дляМамзелькіна
це круто!
Люблю джаз• 10 июня в 23:33
Ответ дляМамзелькіна
Все деньги у жены

парИла я парИла• 10 июня в 23:34
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Да, только мы сейчас на расстоянии, причина в мобилизации, попался сам того не желая и с проблемами по здоровью
А як його звуть?)
Мамзелькіна• 10 июня в 23:34
Ответ дляЛюблю джаз
Все деньги у жены
Мабуть, буває і таке, це коли мощна і розумна дружина, таких поважаю.
Люблю джаз• 10 июня в 23:35
Ответ дляМамзелькіна
Податки сплачуєте із ЗП шаболди?
Хоч військовий збір?
Вислуга років ?
Мамзелькіна• 10 июня в 23:35
Ответ дляЛюблю джаз
Податки сплачуєте із ЗП шаболди?
Хоч військовий збір?
Вислуга років ?
Я не шаболда, я благородна коханка.
А шо сталося?• 10 июня в 23:36
Бывало , через два года любила уже другого.
Мяо мой мяо• 10 июня в 23:40
Ответ дляМамзелькіна
Я не шаболда, я благородна коханка.
Я не сруль, я чебурашка (с)
парИла я парИла• 10 июня в 23:42
В мене кожен раз таке. Кожного люблю більше ніж життя і в той момент розумію що нікого іншого не полюблю. Потім закохувалась в іншого, почуття до попереднього згасали але один став виключенням. Люблю його до сих пір хоча він мене кинув 2 роки як. Люблю і ненавиджу. І так як його, я не любила і більше любити не зможу це точно 100%. Хоча після нього був ще один , теж любила , теж розстались, теж почуття є до нього але не так як до попереднього. Короче одні страждання через цих мужиків, тепер вирішила , краще одна буду, так легше.
Мамзелькіна• 10 июня в 23:42
Ответ дляМяо мой мяо
Я не сруль, я чебурашка (с)
Саме так)) На чєбурашку у ваших чоловіків член встає, а на вас ні.
Мяо мой мяо• 10 июня в 23:44
Ответ дляМамзелькіна
Коты смотрю не помогают
Любовь Калистратовна• 10 июня в 23:44
Ответ дляпарИла я парИла
А як його звуть?)
Богдан

Мамзелькіна• 10 июня в 23:45
Ответ дляМяо мой мяо
Коты смотрю не помогают
Не намагайтеся. Достопочтєнная матрона, юність все одно перемагає.
Мяо мой мяо• 10 июня в 23:45
Ответ дляМамзелькіна
А вы к юности причём?
Мамзелькіна• 10 июня в 23:46
Ответ дляМяо мой мяо
А вы к юности причём?
Ще і заздрите? Бідняга. Ну позаздріть, чим ще на пенсії занятися.
Лагшмивара• 10 июня в 23:51
Бывало, но разлюбила и снова полюбила. Сейчас думаю если бы развелась то скорее всего смогу полюбить снова. Но лень искать и достойных мало
Спішу - перекидаюсь• 11 июня в 01:39
це похідне, воно попустить
Кредитная• 11 июня в 05:06
Нет. Я точно знаю, что смогу полюбить кого угодно, если захочу.
З горіха зерня• 11 июня в 06:16
Ответ дляКрайня невістка
Даже не представляю
Я теж не уявляла.
Казала йому, що помремо в один день.

В той день, коши він загинув від удару ФПВ дрона я не померла. Але знала-його більше ніж має. Він прийшов до мене в сон, приніс останні квіти, в сказав, що не повернеться.

Не померла я і пізніше, хоча дуже хотілося

І ні, я не буду йому вірною до кінця життя