Вимагаю спілкування• 11 июня в 14:06

Чудеса Укрзализныци

Вчера смотрела билеты на 29.06- до обеда «продаж ще не видкрився», вечером - четыре вагона раскуплены, осталось три места в разных купе, на 30.06- продаж не видкрывся. Смотрю сегодня : на 29.06- продаж ще не видкрився (хотя вчера все было раскуплено), на 30.06. - упс, хтось придбав уси квитки. Это как? Как покупать билеты ? Зла не хватает, такая хрень неделю уже
Безпринципова• 11 июня в 14:08
Це який триндець з тою уз

Тану на сонці• 11 июня в 14:15
Купите с зарубежного сайта. Или нужны внутренние?
автор Вимагаю спілкування • 11 июня в 14:15
Ответ дляТану на сонці
Да, внутренние.
Пузата Хата• 11 июня в 14:17
А Українську клавіатуру складно переключити? Стидоба.
Ms. Доброта• 11 июня в 14:19
Те билеты , а их пару вагонов, где остальные неизвестно, что выкладываются в продажу в первые минуты, разбираются за 2 минуты. Остальные в резерве. Я с воскресенья не могу выкупить, на 4х поездах нет билетов
Кукусики• 11 июня в 14:19
Ответ дляПузата Хата
вы веткой ошиблись.
Вам к мовнюкам.
Тану на сонці• 11 июня в 14:19
Ответ дляВимагаю спілкування
Да, внутренние.
Откуда куда, если не секрет?
Вчителька з мікрорайону• 11 июня в 14:27
Ответ дляMs. Доброта
От я ще ні разу не купувала і дуже переживаю, бо поїздка далека потім закордоном ще. Потрібно на 4 чоловік купити купе, як це зробити, чи є шанси?
Бавовна• 11 июня в 14:28
Ответ дляВимагаю спілкування
Да, внутренние.
ви з кінцевої чи з проміжної станції дивитесь?

Вчителька з мікрорайону• 11 июня в 14:28
У мене лише один позїд на день
Плету корзинки• 11 июня в 14:28
Ответ дляПузата Хата
Ага, после таких отбитых постов, мы специально не переключаем клавиатуру и не собираемся. И да, нам совершенно НЕ стыдно.
Коренная киевлянка• 11 июня в 14:42
Ответ дляТану на сонці
расскажите подробней пожайлуста
Пузата Хата• 11 июня в 14:44
Ответ дляПлету корзинки
То рашка вас спасати прийшла?
автор Вимагаю спілкування • 11 июня в 14:44
Ответ дляТану на сонці
Откуда куда, если не секрет?
Не секрет. Ужгород -Харьков.
Медсестричка• 11 июня в 14:44
Наскільки я раніше лояльно відносилася до цих траблів з Укрзалізницею, але тиждень тому також втрапила в таку ж халепу. Треба було до Чернівців, в 9-40 було тільки 20 квитків плацкарту і 20 люксу (3 тис/квиток). Вже більше тижня стоїть сповіщення, але квитків немає.
автор Вимагаю спілкування • 11 июня в 14:46
Ответ дляВчителька з мікрорайону
У мене лише один позїд на день
Вот как сейчас. Вчера было наоборот, 29 - три или четыре места и все
Плету корзинки• 11 июня в 14:47
Ответ дляПузата Хата
То рашка вас спасати прийшла?
Мне совершенно неинтересно общаться с промытыми. Русский язык и русскоязычные украинцы не имеет ничего общего с россиянами.
автор Вимагаю спілкування • 11 июня в 14:54
Ответ дляПузата Хата
вже всіх і все переключили, а бардака дедалі більше. Що дія працює як заманеться, що залізниця. Так може не с того почали ? Я сьогодні в діїпʼять разів набирала по батькові Володимирівна , а Дія мені пише що треба писати українською. А це які букви? Турецькі? Так что да, впадлу переключать.
Пузата Хата• 11 июня в 15:01
Ответ дляВимагаю спілкування
Дякую що перейшли на одну з мов що знаєте. Бо мозок вибухає від такой неповаги до мови.
Щодо вашого запитання. Продажі відкриваються за 20 днів о 8 годині. В цей час треба заходити в додаток і виловлювати квитки. Квитки виставляють не всі одночасно. Їх підкидають кілька разів, бо є броні, потім броні злітають. Приблизно 20% броні для військових. Ця бронь знімається за 7-6 годин до відправлення потяга. Потяги з Ужгорода йдуть не кожен день, а через день. Маю надію що хоч трошки допомогла.

Пузата Хата• 11 июня в 15:03
Ще проблеми виникають тому що локомотиви в останній час активно знищуються шахедами.
автор Вимагаю спілкування • 11 июня в 15:04
Ответ дляПузата Хата
На 29 червня не відкрили учора, а по обіді розкупили. А стена теж саме число пишуть що їх і не було. Я фото додала.
Пузата Хата• 11 июня в 15:07
Ответ дляВимагаю спілкування
Бо зранку висіла система. Виставили пізніше. Там є функція виловити білети. Кнопочка. Спробуйте, час від часу з`являються.
Пузата Хата• 11 июня в 15:10
Ответ дляВимагаю спілкування
Так потяг по непарним датам. на 29 розкупили. 30 рейсу нема. 1.07 ще не виставляли.
автор Вимагаю спілкування • 11 июня в 15:12
Ответ дляПузата Хата
Так писали вчора, а сьогодні навпаки. 30 го розкупили, а 29 нібито і не було
Пузата Хата• 11 июня в 15:19
Ответ дляВимагаю спілкування
Це потяг щоходить тільки по непарним.
Схема 1: Поїзд № 40/39 Солотвино — Запоріжжя (і його «брат» з Ужгорода)
Тут залізниця використовує принцип об´єднання двох різних поїздів в один великий ’мега-потяг’ на половині шляху.

Старт (Закарпаття): Окремо виїжджає поїзд із Солотвина (через Рахів, Ясіня, Яремче). Окремо виїжджає інший поїзд з Ужгорода (через Мукачево, Сваляву).

Точка збору (Львів): Обидва ці потяги прибувають до Львова. Тут відбувається найцікавіше: локомотиви від´єднують, а вагони з Солотвина і вагони з Ужгорода зчіплюють в один довжелезний склад.

Шлях на Схід: До цього великого об´єднаного поїзда чіпляють один потужний тягач, і він везе пасажирів через усю країну — повз Київ, Дніпро і аж до кінцевої станції Запоріжжя.

Зворотний шлях: Коли поїзд їде назад із Запоріжжя, у Львові його знову розчіплюють навпіл: одна частина вагонів з новим локомотивом їде на Ужгород, а інша — в гори до Солотвина.
Пузата Хата• 11 июня в 15:24
1. Поїзд № 17/18 Ужгород — Харків (Швидкий, «Нічний Експрес»)
Це той самий поїзд, що йде швидшим південним маршрутом (через Львів, Київ, Полтаву).
У літній період (червень та липень): він курсує по ПАРНИХ числах.
У серпні: переходить на НЕПАРНІ числа.
Осінь (вересень – жовтень): знову повертається на ПАРНІ числа.
Пузата Хата• 11 июня в 15:25
Поїзд № 45/46 Ужгород — Харків (Довгий, через Суми)
Це той великий поїзд, який робить широке коло північчю країни (через Рівне, Житомир, Київ, Конотоп, Суми).
Він зазвичай курсує в ті дні, коли відпочиває 17-й поїзд, тобто вони чергуються, щоб сполучення було щоденним. Якщо 17-й іде по парних, то 45-й — по НЕПАРНИХ числах, і навпаки.
Головне правило для цього напрямку: якщо ви плануєте поїздку прямо зараз (у червні), то швидкий поїзд №17 шукайте на парні дати, а довший №45 — на непарні.
Лика-прилипка• 11 июня в 15:56
Ответ дляВимагаю спілкування
Не секрет. Ужгород -Харьков.
автор, ви робите все не те, на 29 не було і не буде, бо в цей день потяг не ходить
Безпринципова• 11 июня в 16:15
Ответ дляПузата Хата
Так кнопочка для обраних, в кого працює дія.
Пузата Хата• 11 июня в 16:48
Ответ дляБезпринципова
Не знала. Думала що у всіх є. Бо я ж її бачу, то всі бачать. Буду знати. Дія то це маленька плюшка. А ще можна подивитись більше інформації через тих у кого Армія+.