вАлнуюся сильнА• 11 июня в 21:48

У кого подростки уже дистанцировались

Не хотят с вам отдыхать, гулять, общаются по минимуму, как вы к этому относитесь, вас это задевает?
Швабристка• 11 июня в 21:49
Нет,у меня отличная своя жизнь

Патриоточка• 11 июня в 21:49
Ні
Рада що сепарація успішна і є своє
Життя . Син 17 років
Безпорадна Кроко• 11 июня в 21:49
Це супер, чекаю коли захоче переїхати
АБВГДейка• 11 июня в 21:49
Це нормальний етап. Так має бути.
Млинець Мій• 11 июня в 21:50
Ответ дляБезпорадна Кроко
Це супер, чекаю коли захоче переїхати
А деньги на аренду есть? Или вы оплатите?
Безпорадна Кроко• 11 июня в 21:51
Ответ дляМлинець Мій
Я відклала на завдаток і перші витрати її на рахунок, а далі сама
Моя улюблена страшко• 11 июня в 21:54
Моей 15, но мы с удовольствием с ней гуляем, шопимся, ходим в кафе
katenka_• 11 июня в 21:56
Ні
Звезда в шоке• 11 июня в 21:57
У вас не має свого життя, тому ви за@єте дитину, яка вже має свої плани і бажання?

Спасу мир• 11 июня в 21:58
Я очень этому рада. Это нормальный этап в жизни и он должен быть.
Меня бы беспокоило, если бы у него не было интересов кроме мамы
Звезда в шоке• 11 июня в 21:58
Ответ дляБезпорадна Кроко
Це супер, чекаю коли захоче переїхати
Мій почав заробляти в 17 в перше що зробив, це зʼїхав, хоча ми живемо в великому будинку, де місця купа. Але вирішив жити окремо. Зараз йому вже 19. )
Безпорадна Кроко• 11 июня в 21:59
Ответ дляЗвезда в шоке
Моїй 17, поки що не хоче переїжджати
Гомосноб• 11 июня в 22:02
Мій нікуди не дістанцировався. Спілкуємось чудово Слава Богу.
Жена_КотораяСтена• 11 июня в 22:11
та фух) в мене троє, вже всі виросли, можна пожити для себе, іноді по черзі їздимо з ними відпочивати, усі задоволені, частіше без них
Голубка миру• 11 июня в 22:12
Норм, я пам´ятаю себе в віці своєї доньки і чудово усвідомлюю, що моя мама теж вже була не в курсі того що у мене відбувається. Живу своє життя, проводжу час з подругами. Моя дитина не повинна бути моїм другом, вона повинна побудувати своє життя та покинути гніздо.
західний_діалект• 11 июня в 22:12
Нормально відношусь. Мені вистачає її уваги. Увечері поговорили, іноді за покупочками, на каву сходимо. А так у неї своє життя: університет, робота, друзі.
ЭкстрасенсиХаЯ• 11 июня в 22:20
У меня полно своих забот. Период, когда они закрывают дверь и не выходят из детской наступает у всех поголовно. Потом, наигравшись в одиночество, они выползают к людям 😂 Дважды проходили, не напрягает.
Борисфенка• 11 июня в 22:26
Займаюсь своїми справами.
Заходжу в його кімнату тільки зранку, будити в школу.
Коли йому щось треба, стає білим і пухнастим, виповзає поспілкуватися чи щось попросити. Решту часу огризається, не чіпаю взагалі, колись переросте.
НашлаПерепискуМужа• 11 июня в 22:32
Сыну 16. Пока еще с удовольствием проводит с нами время, но я понимаю что осталось не долго. Когда уедет в универ, будет редко приезжать домой

Звезда в шоке• 11 июня в 22:37
Ответ дляБезпорадна Кроко
Моїй 17, поки що не хоче переїжджати
Ну мій з 16 мав дівчину, тому з 17 він зʼїхав і вони почали жити разом. Вона на рік старша за нього