Добрая свекровь• 12 июня в 23:02

Хто отримував закордонний укр паспорт за кордоном, чи правда, що

Сплатити можна лише карткою укр банку? І напишіть назву країни де подавалися, будь ласка
Не зацілована• 13 июня в 00:13
Ответ дляДобрая свекровь
Я у польського дп на сайті прочитала, що треба карта укр банку, це якось дебільно..
В Польше платили украинской визой, в Германии тоже. В Германии жирокарты в основном, виза и мастеркард платные, поэтому и говорят украинской картой.

Приму в дар• 13 июня в 00:14
Ответ дляБорисфенка
А 14-річга дитина може в Дії зареєструватися?
З 14 якраз і можна.
НуКаНаКа• 13 июня в 00:14
Ответ дляБорисфенка
Ага, тоді облом. Казали, раніше непотрібна була. Будемо шукати ще десь.
Испания
автор Добрая свекровь • 13 июня в 00:15
Ответ дляНе зацілована
Що таке жирокарти?
НуКаНаКа• 13 июня в 00:17
Ответ дляДобрая свекровь
Я планую, там десь хтось прочитав(у групах), що тільки своєю, щоб піб відповідало докам поданим…
Платить можно любой картой и за любого человека. Валюта конвертируется. 1 июня подавались в Мадриде. Мы платили евровой картой не украинского банка. С одной карты за двоих
Борисфенка• 13 июня в 00:16
Ответ дляПриму в дар
З 14 якраз і можна.
Чудово. Озадачу сина, хай сам себе реєструє в Дії
Приму в дар• 13 июня в 00:17
Ответ дляБорисфенка
У нього ж є податковий номер? Він потрібен.
Борисфенка• 13 июня в 00:18
Ответ дляДобрая свекровь
Що таке жирокарти?
Гіроконто - це картка з обмеженим функціоналом, діє тільки в Німеччині, неможливо зробити Інтернет-платежі. На неї біженцям соціальні виплати кидають.
Борисфенка• 13 июня в 00:19
Ответ дляПриму в дар
Мабуть, є, колись робили наче.
Як це все дістало

автор Добрая свекровь • 13 июня в 00:31
Ответ дляБорисфенка
Дякую, я тепер взагалі заплуталась, де подаватися і чи підійдуть картки країн не ЄС 🫩 і якщо гривневої нема, або типу є іншої людини дані
Борисфенка• 13 июня в 00:36
Ответ дляДобрая свекровь
Пробуйте, або повезе, або не повезе.
Шальная коклетка• 13 июня в 00:38
Мілан... Люба картка
Не зацілована• 13 июня в 00:46
Ответ дляДобрая свекровь
Що таке жирокарти?
Это не виза и не мастер карт, во Франции я не могла ей рассчитаться, только визой.
Налогообложу• 13 июня в 03:49
Ответ дляДобрая свекровь
Відкрите карту моно українську
В польському дп документ два платежа один в грн один в злотих. В консульстві дітям дешевше
автор Добрая свекровь • 13 июня в 03:50
Ответ дляНалогообложу
Відкрите карту моно українську
А не знаєте, чоловікам вони відкривають чи ні?
Налогообложу• 13 июня в 03:51
Ответ дляДобрая свекровь
Сину в 18 років відкрили
Резерв не просили
Нічого вдягти• 13 июня в 08:30
Ответ дляДобрая свекровь
Варшава, польською платили
НеГолосую• 13 июня в 21:29
Ответ дляДобрая свекровь
Тобто, до 45 ні?😳😳 не відкриє
Откроют. Я имела ввиду если 45+ , а фотка не вклеена
Аноним_Русалка• 09 июля в 10:52
Ні, не правда. Я платила взагалі з телефону, без картки, через польський банк

автор Добрая свекровь • 11 июля в 02:16
Ответ дляАноним_Русалка
Уже выяснили) спасибо, там и правда такая пометка на сайте. Платили с укр карт укр банков онлайн, часть-по кюарам на удаленке, то есть, скидывали человеку кюар с ссылкой на оплату и он платил эппл пэем, картой.
Но я не поняла, на кой хер требование , чтоб был укр банк, если финальные оплаты, вообще, через левые страны, одна Эстония, остальное не помню, там конвертация и тп, бред, ну или я не понимаю.