Я вся ваша• 13 июня в 06:57
В ЗМІ тепер не називають речі своїми іменами
«Бус, на якому забирають»: житель Татарбунарів зливав локації груп оповіщення у Viber і отримав 5 років. З яких пір викрадення людей називається оповіщенням?Навіщо ця брехня?
КвартираЧья• 13 июня в 07:01
Подкрадываются на ровном месте. Человек мусор выносил. Хорошо, что бронь. Будьте аккуратны.
Жена сантехника• 13 июня в 07:07
Сливаю этих ублюдков по Харькову, у нас целая группа по выявлению бусификаторов и оповещению населения, о их местонахождении и методах
Угги_в_горошек• 13 июня в 07:25
Ответ дляЖена сантехника
Не буде більше ЗСУ - зайдуть орки. Ви чекаєте на окупацію? Там гребуть всіх від 18. Так, звичайно, буде краще для вас. Потім не скигліть.
Країна мрій• 13 июня в 07:27
Ответ дляУгги_в_горошек
Там випускають чоловіків на європи, а не гребуть. А тут тупо вбивають, або роблять з чоловіків вбивць.
Баба_Воля• 13 июня в 07:41
Ответ дляУгги_в_горошек
Ага, гребуть всіх, але при тому купа чоловіків з окупованих територій в Європі, на відміну від вільної та демократичної України, яка нікуди не випускає і охороняє західний кордон краще, ніж східний охороняла.
Горня капучіно• 13 июня в 08:05
Ответ дляУгги_в_горошек
В ваши сказки давно никто не верит. Мужчины, которые прошли Шереметьево, спокойно приезжают, оформляют имущество и уезжают обратно в Европу.
Угги_в_горошек• 13 июня в 08:34
Ответ дляГорня капучіно
Горня капучіно• 13 июня в 08:36
Ответ дляУгги_в_горошек
Знакомый недавно ездил оформлял свою квартиру и вернулся не мобилизованным. Вы представляете это в Украине?)
Угги_в_горошек• 13 июня в 08:37
Ответ дляКраїна мрій
Не п...здіть. Відкриваєте архівні теми і читаєте дівчат з окупованих, коли їм ще термін не давали, як їх ’випускають’ і як позабирали їх дітей з 18 років. І не лише чоловіки, а діти з 18 або вбивці, або інваліди. Так краще? Здохнуть за хуйла - це ваша мрія? Тоді гоу на окуповані, там нема тцк.
Країна мрій• 13 июня в 08:43
Ответ дляУгги_в_горошек
Ви справді думаєте, що на 5му році війни в цю маячню хтось вірить?
Про ’дітей позабирали’ особливо смішно. Там контракти, нормальні гроші платять, що бажаючих більше ніж треба. Наших ніхто не тримає.
І не маніпулюйте свої гоу на окуповані, бопрекрасно щнаєте, що якби не блокпости з нашох сторони, то чоловіки вже б давно поперебігали туди заради виїзду.
Угги_в_горошек• 13 июня в 08:55
Ответ дляКраїна мрій
Ніхто не вірить у брехню, що на окупованих 18-річні добровільно йдуть дохнуть за хуйла замість університету.
куркулиха• 13 июня в 09:18
Ответ дляКвартираЧья
Только тут такое читаю