Я вся ваша• 13 июня в 09:08

Ботокс в подбородок от “апельсиновой корки”

лицо потом не стало странным в мимике?
Бриджит_Фрикандо• 13 июня в 09:13
Что такое апельсиновая корка на подбородке? Это понятие используется для целлюлита на попе и бедрах. Но подбородок?

вре_Динка• 13 июня в 09:14
Шо? що спільного ботокс і апельсинова кірка мають до підборідка
Щастя-здоровля• 13 июня в 09:22
Ой, не в тему,але про ботокс, робила ботокс у однієї в лоб і коло очей, було норм. Рік назад зробила у іншої косметологині, по рекомендаціям. У мене почало сіпатись око, в день по 10 разів, мене це так виснажує,пипець.. Я связала це з ботоксом. Раніше такого не було. Вже магній пропила, пью заспокійливе. Але кожен день око сипається на день по декілька разів