Вітаміни косметика• 13 июня в 13:35

Пордьте группи та будь яку інформацію Ясси

Дівчата порадьте группи Румунські - що не шукала там майже нема спілкування.

Цікавить місто Ясси.
Як вступини у ВНЗ дитині, ваш досвід.
Як навчатися дитині яка не знає мову у 4 классі? Розглядаю поки що онлайн . Але булоб плюсом щоб був якийсь центр українців. Якщо дорослий зможе без спілкування, то дитині потрібно ігри та спілкування з однолітками.
Є десь у Яссах спорт зала- або окремо бассейн. бажано з бюджетною ціною біля заводу Тубулари -район Татарасі зона індустріал...

Як знайти там роботу не знаючи мови англ/румунської? Спеціальність не пишу, так як моя потребує там сдачі екзаменів на румунській мові.

Інше місто не пропонуйте- ціни там які знаю. Усім дякую.
Однозначно• 13 июня в 13:43
Странный выбор, в принципе... Никто из семьи не знает язык...

Ашотакоя• 13 июня в 14:08
Ну вам лучше поискать в телеграмм канале, именно наши в Яссах. Так как румыны в основном в Фейсбук пишут. И они вам не ответят на все ваши вопросы, а наши, кто там живёт, ответят из личного опыта.
Ашотакоя• 13 июня в 14:12
Знаю что наши дети идут как слушатели в рум школе, и на один клас меньше чем укр. В основном просто слушают, изучают язык, мало что задают из дз. Много деток учиться так, привыкают, за год немного понимают язык.
В ВУЗ нужно знать румынский обязательно, или есть факультеты на английском. Смотрите конкретный факультет и ВУЗ, там их не много.
Радуга-дуга• 13 июня в 14:31
Автор, как и где вы искали ?
https://t.me/iasi_ua
автор Вітаміни косметика • 13 июня в 17:55
Ответ дляРадуга-дуга
Автор, как и где вы искали ?
https://t.me/iasi_ua
Так окрім цієї группи нічого більше нема. І тут подивіться одні реклами покругу кружляють вже два місяці одні й ті самі..... А спілкування за два місяці два слова- нульове.
автор Вітаміни косметика • 13 июня в 17:57
Ответ дляАшотакоя
В вуз есть підготовчий рік- вчать румунську- одразу знати її не обов´язково. І є спеціальності на англ.
автор Вітаміни косметика • 13 июня в 17:59
Ответ дляОднозначно
Дух анонімної порадниці. Поради нуль зато побалакала. І вам не хворати.
Ашотакоя• 13 июня в 19:35
Ответ дляВітаміни косметика
Так вы все знаете, отлично. Мало активности в ТГ канале, это потому что там мало украинцев проживает.