сою не люблю• 13 июня в 14:26

Заспокойте мене. Клієнт який торгується- всі соки вижме і совість починає мучати

Клієнт хоче дешево, а я йому не можу це зробити надати цю послугу. Бо мені не вигідно взагалі
Але він далі починає на мене сідати, я сказала ні, і в мене таке якесь відчуття ніби я щось зробила погане
Допоможіть викинути це відчуття
Як з такими людьми себе поводити шоб не гризти свою совість

Я людина емпатична, і мені, імовірно, неприємно коли хтось засмучується через мене
ЗдесяЯ• 13 июня в 14:27
Зразу блок

Кудесница_с_пургеном• 13 июня в 14:28
Иди в магазин, что-то попросите со скидкой, погрустите потом вместе.
Я инженер, меряю от 1• 13 июня в 14:28
вы слишком нежная,шлите его на 3 буквы - в бан
ПрипоРошенная• 13 июня в 14:29
В блок
Муууумие• 13 июня в 14:29
Скажіть, що ціните свій час. Тому нижчу ціну не плануєте.
Гладиолус• 13 июня в 14:31
У меня почти всегда срабатывает когда торгуюсь, еще и на такую суму соглашаются, что потом жалеют 😂
Видящие_помогите• 13 июня в 14:32
а вы сделайте ему по той цене по которой он хочет, в конце он еще к чему-то прикопается, получите нехилую головную боль.

зато заработаете условный рефлекс на таких клиентов
Гладиолус• 13 июня в 14:32
Ответ дляМуууумие
Можно не планировать, а в итоге продать еще дешевле
Борисфенка• 13 июня в 14:32
Попросіть його всиновити ваших дітей, після цього надасте послугу безкоштовно.

Ms. Доброта• 13 июня в 14:32
Ответ дляГладиолус
Вы реально не можете заплатить больше или просто желание сэкономить?
ЛисичкаСестричка• 13 июня в 14:34
Скажите чтобы искал где дешевле, если его не устраивает Ваша цена
из_под_тишка• 13 июня в 14:35
Автор, почему «совість починає мучати»? Не выгодно- не продавайте
Гладиолус• 13 июня в 14:36
Ответ дляMs. Доброта
Второе, и просто в мое время со мной так торговались
Тарабарщина• 13 июня в 14:37
Ответ дляВидящие_помогите

100%. Як показує досвід, отака поведінка лише початок. Далі або посилку не забере, або буде мозги трахати за незрозуміло що.
Автор, це не клієнт, це пиявка соки попити. Якщо у Вас не екслюзивна нерухомість розміром з Монако і штучними покупцями на всій планеті - сміло шліть нафіг. Продасте комусь іншому без головняку
Бабка-ежика• 13 июня в 14:37
Вот это вас в детстве пережали горе- родители. Заблокирована агрессия совсем. Это нужно тренировать. Тренируется на тех самых родных. Отказывайте и не объясняйте ничего. Откажитесь раз 30, привыкать начнёте.
оксюморон• 13 июня в 14:37
Ответ дляВидящие_помогите

Вот 100% вы правы. У меня вчера такой же запрос был на услугу. При чем врут о том, что было До. Я вижу все по видео. Торгуются на 25% от суммы, ну давайте вы сделаете. Та не, не сделаю и не получу гемор себе
Нервогенератор• 13 июня в 14:40
Хорошо, когда сам на себя работаешь - отказал и пошел дальше. Не купит этот, купит другой. А когда ты наемный сотрудник, такая скотина ещё и жалобу накатает. И хорошо, если начальство адекватное....плохо если нет.
Красавица писяная• 13 июня в 14:41
Ответ дляВидящие_помогите

100%
Автор ещё и должна останется.
С таким типом заказчиков надо прощаться сразу.
Муууумие• 13 июня в 14:42
Если это услуга, и цена подорожала, я ищу где дешевле или если это стоматолог, гинеколог и т.д. плачу, а что делать?

оксюморон• 13 июня в 14:47
Ответ дляМуууумие
Главное сразу узнать цену
Пліснявілий сир• 13 июня в 14:52
Ответ дляНервогенератор
Це точно. В мене такий був , так колошматив і мізки виносив, я пішла на деякі поступки, порушивши вказівки керівництва. В принципі не дуже страшно, ми так робимо для лояльних замовників ( а це був нелоялий мозговийоб) Так те чувирло нажалілося на мене. То я получила втик шо не правильно комунікувала з замовником ( і пішла на поводу і не вирішила питання на свому рівні) а його ще в кінець черги поставили. То зробив собі тільки гірше і його проект виготовили пізніше.
Педиатор_я• 13 июня в 15:01
Пишіть страндарту фразу:
«Ціна остаточна»

Цією фразою ви ставите крапку. Хто хоче- купить
Видящие_помогите• 13 июня в 15:06
Ответ дляКрасавица писяная
100%
Автор ещё и должна останется.
ну вот чтоб иметь способность сразу прощаться, а не мучаться своей совестью)) и надо хоть разок на свой шкуре прочувствовать все прелести такого ’сотрудничества’
Зашла на 5минут• 13 июня в 15:19
Скажіть, що вже дорожче на +10%.
Ангел-предохранитель• 13 июня в 15:54
Я - нарцис, мне всегда дороже что будут есть мои дети, чем чужие. Никаких угрызений совести.
Лунтик-паунтик• 14 июня в 00:12
Ответ дляВидящие_помогите

Дуже правильно пишете, є такі клієнти, яким краще відмовити, там сто відсотків буде ще якийсь треш.
І що цікаво такому клієнту не соромно, а авторові соромно
Моя улюблена страшко• 14 июня в 08:42
А мене задовбало на сайті з 3х букв. Товар дріб´язковий, ціна стоїть нижча, ніж на інших сайтах. А що є, а ось це є, а підійде, підходить діалог до оформлення - куди під´їхати забрати. Київ. Кажу - тільки пересилка. І постійно у вихідний день. Ніби я живу на майдані, біля метро і біля всіх розв´язок транспорту. І переводити час і свої плани у вихідний заради 300 грн - ну смішно просто. На інших платформах такого не питають, ще й ціна вища. А тут - довбають-довбають, і в кінці - самовивіз у вихідний
Про стресосиійкість не пишіть, замовлень вистачає і не один рік працюю. Тут саме на лохі такі приколи і регулярно. Навіть вже частину оголошень там просто прибрала