ЗавЛабСнаб• 13 июня в 20:52

Хто впізнає дану особу в формі мусора Бусифікація! Київ Оболонь.

Цікавить саме ця шмара, набухана! Також цікавять і інші персонажі.
Гарбузик• 13 июня в 21:29
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ні,я дружина загиблого,який навіть у відпуску не міг приїхати додому через сцикунів, що ховаються
Так вы теперь хотите, чтобы всех убили?
Своего нужно было беречь

ЗдесяЯ• 13 июня в 21:30
Ответ дляГарбузик
Синька - враг
Я ж говорю, без 500 гр ее не понять. Но я не алкаш и оно того не стоит. Просто очередная кастрюля и не удивлюсь, что это бот рашистский.
Нетутешня• 13 июня в 21:30
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ні, мій помер бо захищав подібні твої дупі і твого сцикливого чоловіка. Подобається рашка, обоє білий прапор в зуби і повзком до кордону оащки на поклін до свого хазяїна
Тільки не потрібно вологих фантазій про те, що хтось пересічних захищає. Західні кордони затягують колючим дротом, щоб ’витратний матеріал’ для дослідів не розбігся, а ви пишете про захист.
західний_діалект• 13 июня в 21:33
Ответ дляЛісАпетная
Ни хера себе, кем они там себя возомнили?
Банда в законе
ТаЕщеОптимистка• 13 июня в 21:33
Ответ дляЗдесяЯ
Удалено администрацией...
Нетутешня• 13 июня в 21:34
Ответ дляГарбузик
Так вы теперь хотите, чтобы всех убили?
Своего нужно было беречь
Це, до речі, дуже сильний мотив, його навіть не приховують. ’Мій загинув, хай і твій загине’. Пофігу навіщо і заради якої мети, просто нехай загине.
ТаЕщеОптимистка• 13 июня в 21:34
Ответ дляГарбузик
Так вы теперь хотите, чтобы всех убили?
Своего нужно было беречь
Ні, це ви хочете жити в безпеці за рахунок інших
автор ЗавЛабСнаб • 13 июня в 21:35
Бачу , у кого цього не трапилося. То вам всім піхуй.
Але пишіть , що все це вейк. І іпсо...
Треба не пердіти в воду. А щось робити...
західний_діалект• 13 июня в 21:36
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Удалено администрацией...
Настоящие мужчины на войне,а это банда..
Вы хоть зсу сюда не приписывайте

Гарбузик• 13 июня в 21:36
Ответ дляНетутешня
Да. У моей подруги такое. При этом я помню, что говорила ей ’не отпускай’, она же (юрист) пугала его уголовной ответственностью, и говорила ’хай іде, а шо тут робить’. А когда погиб, то обида на всех выживших
автор ЗавЛабСнаб • 13 июня в 21:37
Ответ длязахідний_діалект
Банда в законе
Скоти...
Гарбузик• 13 июня в 21:37
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я вообще хочу чтобы война окончилась.
Дальше объяснять?
ЗдесяЯ• 13 июня в 21:37
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Точно не за твій рахунок. Твій коментар видалили. Але тебе чекає бумеранг за твій гній
ЛісАпетная• 13 июня в 21:37
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Так я не про тцк, а про сцикунів,які не хочуть замінити хлопців на фронті аби ті могли хоча б у відпустки іноді додому приїздити
То есть после войны всех кто не воевал, ждет пиздец? Начнется Гражданская война? Бывшие военные почувствуют себя богами и вершителями судет тех кто не воевал?
ТаЕщеОптимистка• 13 июня в 21:38
Ответ дляГарбузик
Я вообще хочу чтобы война окончилась.
Дальше объяснять?
Так всі хочуть. Але вона є і захищати тось має
Пес Патрон• 13 июня в 21:38
Ответ дляТаЕщеОптимистка
не через ’сцикунів’ , а через гамнокомандуючого, який не дає наказ змінювати хлопців!
ТаЕщеОптимистка• 13 июня в 21:38
Ответ дляЛісАпетная
В данному випадку я лише відклментувада подібний коментар але з іншого кута. Я взагалі не хочу аби хтось померав, окрім рашиків
Гарбузик• 13 июня в 21:39
Ответ дляЗавЛабСнаб
Але пишіть , що все це вейк. І іпсо...
Что? Это масштаб страны. Вы и я ничего не сделаем.
Я ненавижу тцкашных тварей вместе с нашим правительством.
От того, что я кого-то убью (если получится) ситуация не изменится
Борисфенка• 13 июня в 21:39
Ответ дляПес Патрон
Ким змінювати? Чоловіками тих дружин, що тут в гілку збіглися?

ТаЕщеОптимистка• 13 июня в 21:40
Ответ дляПес Патрон
Так ким змінювати? От зараз служить друг мого чоловіка, він на точці взагалі один беззмінно, взагалі без зміни і перепочинку, бо нема ким замінити, про відпустки я взагалі мовчу
ЗдесяЯ• 13 июня в 21:40
Ответ дляЛісАпетная
Это же обычная нафронтница. Она мне смерти желала за то, что её так называемый муж погиб. Но получит она свой бумеранг точно.
Пес Патрон• 13 июня в 21:40
Ответ дляБорисфенка
Як це ким? Ви знаєте, скільки мусоряк, військових , які сидять примазані тихенько. Є ким змінювати! А не умовними хліборобами!
Пес Патрон• 13 июня в 21:42
Ответ дляТаЕщеОптимистка
змінювати тими, хто давав присягу на вірність народу України, коли заступав на службу! А не сантехніком Васею! Так ясно?
автор ЗавЛабСнаб • 13 июня в 21:42
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ви о чем?
Борисфенка• 13 июня в 21:43
Ответ дляПес Патрон
Знаю. Сидять і будуть далі сидіти. А хлопці в окопах на нулі по 120 діб. А ботаніки у дружин під спідницями. І в штурмових ротах ботаніки живуть аж одну добу
Чим швидше знищать мацкву, тим більше вціліє українців.
Грабля• 13 июня в 21:43
Ответ дляКоржик
встречайте с вилами и лопатой.
недавно видео было где скотоловы заехали на приватную территорию частного дома, так селяне наваляли лопатами
Да. Только сегодня была информации, Гончаренко внес за обоих заставу по 30тыс
ТаЕщеОптимистка• 13 июня в 21:43
Ответ дляПес Патрон
Тоді сантехнік Вася все одно має бути мобілізованим і зайняти тилову посаду
Пес Патрон• 13 июня в 21:44
Ответ дляТаЕщеОптимистка
чому? Тому що вам так хочеться?
західний_діалект• 13 июня в 21:44
Ответ дляНетутешня
Скажіть, а ви усвідомлюєте, що ця війна має виражений дослідно-експериментальний характер? Крім комерційного, само собою. На який хрін у ній брати участь, якщо результати можуть змінити і переправити будь-якої миті? Напишу простіше, перемоги не буде, вона навіть не планувалася.
Перемога нікому не потрібна,її не буде,щзеленському і його свиті потрібна затяжна війна як можна довша
ЗдесяЯ• 13 июня в 21:46
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Зате ти нон стоп займаєш нафронтну позицію. Чого ти так ореш щоб всі на фронт?.йди сама - покажи приклад! Йди захищай маєтки зе і ко! Давай ’патріотка’!