Зашла на 5минут• сегодня в 09:50

Питання до жінок, які отримують аліменти на дітей від батьків військових.

Вітаю учасниць форуму!
Питання в назві, а цікавлять саме дати надходження аліментів на картку. Бо татусь моєї дитини "в танку".
Буду вдячна за відповіді, всім гарного дня!
Анти-анонім• сегодня в 09:53
Військовим всім по різному виплачують зарплату і надбавки, тому у всіх різні дати надходження аліментів.

Чоловік отримує 9 числа, сусід 28.

автор Зашла на 5минут • сегодня в 10:01
Ответ дляАнти-анонім

Чоловік отримує 9 числа, сусід 28.
Зрозуміла, дякую!
мадам Везувий• сегодня в 10:03
Залежно від того, вам начисляються аліменти із зарплатні, премії чи бойових виплат. Це різні дати. Зарплатня зазвичай до 10 числа кожного місяця. Бойові теж. Премія - після 20-го. Майте на увазі, що людина може бути у відпустці, на лікуванні, з пораненням - тоді там все не так по нарахуванням.
автор Зашла на 5минут • сегодня в 10:11
Ответ длямадам Везувий
Написано ’з усіх видів доходів’. Але зрозуміло, що дивлячись, які в нього нарахування, то і мені виплат може бути кілька на місяць?
Снегопадка• сегодня в 10:27
Мой бывший платит сам 7000 грн в первых числах, хотя должен четверть зарплаты платить
Снегопадка• сегодня в 10:28
Ответ дляЗашла на 5минут
У меня тоже из всех доходов, но он хитрожоп
Снегопадка• сегодня в 10:29
Ответ дляЗашла на 5минут
А сколько платит алиментов?

автор Зашла на 5минут • сегодня в 10:44
Ответ дляСнегопадка
А сколько платит алиментов?
У нас 5 років була домовленість з призначеною ним сумою у 7000 грн (останні роки) + половина додаткових витрат на дитину. Мене влаштовувало. Тепер він перестав взагалі давать гроші, дарувать подарунки на свята, брать дитину. Я подала на аліменти. Дуже оскорбився, засів ’у танку’.
Мурзилка• сегодня в 10:49
Ответ дляЗашла на 5минут
Він мобілізований? В тилу?
Снегопадка• сегодня в 10:51
Ответ дляЗашла на 5минут
Ой мой ее с 1 годика не видел, на операции деньги просила ей он сказал мои проблемы, ваш еще молодец, вы если подали на алименты и исполнительный лист уже есть то должны с его зарплаты изымать деньги, но вот из 100000 грн за нули из них не изымают алименты как я знаю
Снегопадка• сегодня в 10:51
Ответ дляЗашла на 5минут
А он живой, может с ним что то произошло?
Снегопадка• сегодня в 10:52
Ответ дляМурзилка
Він мобілізований? В тилу?
А що якщо мобілізований і в тилу?
Мурзилка• сегодня в 10:56
Ответ дляСнегопадка
А що якщо мобілізований і в тилу?
То в нього зарплата 20 тис, з чого давати заявлені авторкою суми?
І там ні підзаробити, ні звільнитися
автор Зашла на 5минут • 22 минуты назад
Ответ дляСнегопадка
Живіше всих живих Сидячи ’в танку’ нерви періодично тріпає мені.
автор Зашла на 5минут • 21 минуту назад
Ответ дляМурзилка
Він мобілізований? В тилу?
Пішов по контракту. Він АТОвець.
автор Зашла на 5минут • 20 минут назад
Ответ дляСнегопадка
Читала, що про це була петиція, але наче закону немає.

Співчуваю Вам...
Снегопадка• 19 минут назад
Ответ дляЗашла на 5минут
Пішов по контракту. Він АТОвець.
Тогда на алименты, я на своего тоже поеду исполнительный лист отвезу, только странно вы уже подали на алименты и суд присудил и исполнительный лист уже вступил в силу?
автор Зашла на 5минут • 17 минут назад
Ответ дляМурзилка
І там ні підзаробити, ні звільнитися
Мій сам пішов. Є нюанси по здоров´ю, то міг не ходити. І 5 тис. завжди краще, ніж 0.
автор Зашла на 5минут • 14 минут назад
Ответ дляСнегопадка
Так, є судовий наказ, виконавець працює. Цікаво стало про дати відрахувань. Тепер зрозуміло, що у всіх вони різні.

Снегопадка• 14 минут назад
Ответ дляЗашла на 5минут
Интересно когда придет первая сумма, как исполнитель работает быстро
автор Зашла на 5минут • 12 минут назад
Ответ дляСнегопадка
От і не знаю... Бо в мене немає точної інформації по місцю його служби.