Люблю ХОЛОСТЯКА• 2 часа назад
Каким кремом будете мазаться после 3-его августа?
Пока не раскупят остатки? Интересно какая косметика останется..
За ким я буду?• 1 час назад
Ответ дляГербарія сушу
Просто ужас какой-то вечный
Уже выжить невозможно
Без крему ще ніхто не помирав. Антошкою намажетеся.
Гербарія сушу• 1 час назад
Ответ дляЗа ким я буду?
Та хрен с ними с кремами.
А базовая гигиена!?!! Мыло, шампунь!? Зубная паста!? Стиральный порошок!?!?!?
ПочтальЁнша• 1 час назад
Ответ дляА ось і я
ШІ таке написав:
З 3 серпня 2026 року в Україні повноцінно набуває чинності новий Технічний регламент на косметичну продукцію, який завершує дворічний перехідний період для б´юті-ринку Перехідний період для косметики завершується - Бізнес.Ось головні зміни та наслідки для бізнесу й споживачів:Заборона на ненотифіковану косметику: Уся нова косметика, що ввозиться або виробляється, повинна пройти процедуру нотифікації (реєстрації) у Держлікслужбі Реєстрація косметики з 3 серпня 2026 року - Дебет-Кредит.Допродаж залишків: Товари, які були введені в обіг (знаходяться на складах чи полицях магазинів) до 3 серпня, дозволяється реалізовувати до закінчення їхнього терміну придатності без додаткової перереєстрації ФОП реалізує косметику: що зміниться з 3 серпня - 7eminar.Жорсткий контроль: Органи державного ринкового нагляду почнуть проводити перевірки, а за торгівлю продукцією, що порушує регламент, передбачені штрафи Реєстрація косметики з 3 серпня 2026 року - Дебет-Кредит.
Эта система работала всегда. Все дистрибьюторы получают высновки установленного порядка. Для потребителя почти ничего не изменится. Обычное повышение цены будет, но оно постоянно.
Мир Мир Мир!• 59 минут назад
Ответ дляЛюблю порядок
Можно было нормально тему назвать и людям объяснить. Я поняла о чем вы. Думаю что-то придумают, и не будет апокалипсиса
Ой. Что то нужно закупить впрок?
Я шалунья• 57 минут назад
Ответ дляЗ вишневого садка
Так що, в Аврорі тепер нічого і купити буде?
А я только собралась на тему крем для ног и отбеливающий для подмышек купить