После шести ни-ни• 2 часа назад
Началось
Королева ганделику• 2 часа назад
Ответ дляЕдиная страна!
Что там у вас началось? Секас?
Судячи з вибору рубрики, автору не варто відволікатись
Освічую темряву• 2 часа назад
Ответ дляЖена аллигатора
А чо там в Киеве?
‼️Важка Ніч нас чекає — зробіть запас води. Серед можливих цілей ворога є об’єкти водопостачання : очікуємо сильний обстріл, ймовірно, із застосуванням «Орешніка». Основна ціль — Київ, — монітори
Що відомо станом на зараз:
📍РФ попередила США та партнерів про можливий удар «Орешніком» по Україні.
📍Росія вже запустила БпЛА щонайменше з п’яти локацій. Очікуються нові пуски, дронів буде багато.
📍Щойно дали червоний рівень загрози по балістиці на ніч.
📍Для атаки можуть використати до 700 дронів різних типів.
📍Також ворог може запустити до 30 крилатих ракет Х-101 і «Калібр» зі Ту-95МС та Ту-160.
📍До 20 ракет «Іскандер-М» та «Циркон» можуть запустити з території РФ і окупованого Криму.
📍Не виключений запуск «Кинджалів» — для цього можуть підняти до 5 МіГ-31К.
📍Також можливий запуск 1–2 ракет «Орешнік» з полігону «Капустин Яр».
Під основною загрозою — Сумщина, Чернігівщина, Полтавщина, Київщина, Київ, Черкащина та Житомирщина та Київ.
📍Через дефіцит ракет до Patriot збивати балістичні цілі буде складно.
Що відомо станом на зараз:
Жена аллигатора• 2 часа назад
А как тут смеялись некоторые что орешник фигня что Крым вернём скоро. Ясень пень что они будут мстить. Это политикам хорошо им пофиг.
Не рахую, а вважаю• 2 часа назад
Ответ дляОсвічую темряву
Що відомо станом на зараз:
Обиделось бункерное пугало
как тебе такое илон маск• 2 часа назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
Уже нет воды холодной Оболонь
А когда выключили и почему?
После шести ни-ни
• 2 часа назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
А когда выключили и почему?
Вот только пропала совсем
Аноним_• 2 часа назад
Ответ дляОсвічую темряву
Що відомо станом на зараз:
А я выливать собралась воду, 3.5 месяца храню 50 литров
С марта пугали
В итоге ни разу не пропадала вода
С марта пугали
В итоге ни разу не пропадала вода
Володарка мрій• 2 часа назад
Ну я помылась, побрилась, платье надела, сижу в калидоре красивая.
как тебе такое илон маск• 2 часа назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
Вот только пропала совсем
Странно
У подруги на Лукьяненко возле администрации есть, только что спросила
После шести ни-ни
• 2 часа назад
Ответ длякак тебе такое илон маск
Странно
Я на Ивасюка
Конотопська відьма• 2 часа назад
Ответ дляВолодарка мрій
В калидоре? Надеюсь, на тубаретке.)
как тебе такое илон маск• 2 часа назад
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я на Ивасюка
Она написала, что у них вчера отключали, почти на сутки, так и не поняли зачем
Володарка мрій• 2 часа назад
Ответ дляКонотопська відьма
В калидоре? Надеюсь, на тубаретке.)
Именно.
На стулке, но тубаретка тоже имеется
Мамина квіточка• 2 часа назад
Ответ дляОсвічую темряву
Що відомо станом на зараз:
Це звідки ви принесли таку інфу? Знайшла тільки в інсті від dtpkievua. Хоча не виключено і таке. Дай Боже, щоб нагнітали, ніж це буде
Небалувана Галя• 2 часа назад
Ответ дляМамина квіточка
Це всі помийні канали таке пишуть
Конотопська відьма• 2 часа назад
Ответ дляВолодарка мрій
Именно.
На стулке, но тубаретка тоже имеется
Пятый год сплю в кроватке и защищена одеялом.
Позаземний розум• 2 часа назад
Ответ дляКонотопська відьма
накрываюсь котом
А я женатая• 2 часа назад
Ответ дляВолодарка мрій
Труси не забудьте одягнути. І паспорт в руках тримайте
Мамина квіточка• 2 часа назад
Ответ дляНебалувана Галя
Це всі помийні канали таке пишуть
В мене просто не має помийних каналів, передивилася всі нормальні і не має такого. Забила в пошук Гугл і видало якусь інсту