После шести ни-ни• вчера в 21:57

Началось

Позаземний розум• вчера в 22:35
Ща опять впаде кудись

Позаземний розум• вчера в 22:37
ухі мои ухііі все слушають
Моя улюблена страшко• вчера в 22:39
Ответ дляПосле шести ни-ни
Киев
Даже тревоги пока нет
Жена аллигатора• вчера в 22:49
Ответ дляПозаземний розум
а что есть?
Есть истина и наш бог Иегова.
Жена аллигатора• вчера в 22:52
Ответ дляМоя улюблена страшко
Даже тревоги пока нет
Дискотека начинается обычно с часу.
Невгамовна шахиня• вчера в 22:55
Ответ дляПосле шести ни-ни
Уже нет воды холодной Оболонь
Это безусловно связано с тревогой! 🫣
На циголках• вчера в 22:59
Я читаю этот канал, все четко, в 99% случаев оказывается прав...

Птица секретарь• вчера в 23:07
Ответ дляКонотопська відьма
Пятый год сплю в кроватке и защищена одеялом.
а до того?
Просериарила молодость• вчера в 23:21
Ответ дляОсвічую темряву
‼️Важка Ніч нас чекає — зробіть запас води. Серед можливих цілей ворога є об’єкти водопостачання : очікуємо сильний обстріл, ймовірно, із застосуванням «Орешніка». Основна ціль — Київ, — монітори

Що відомо станом на зараз:
📍РФ попередила США та партнерів про можливий удар «Орешніком» по Україні.
📍Росія вже запустила БпЛА щонайменше з п’яти локацій. Очікуються нові пуски, дронів буде багато.
📍Щойно дали червоний рівень загрози по балістиці на ніч.
📍Для атаки можуть використати до 700 дронів різних типів.
📍Також ворог може запустити до 30 крилатих ракет Х-101 і «Калібр» зі Ту-95МС та Ту-160.
📍До 20 ракет «Іскандер-М» та «Циркон» можуть запустити з території РФ і окупованого Криму.
📍Не виключений запуск «Кинджалів» — для цього можуть підняти до 5 МіГ-31К.
📍Також можливий запуск 1–2 ракет «Орешнік» з полігону «Капустин Яр».
Під основною загрозою — Сумщина, Чернігівщина, Полтавщина, Київщина, Київ, Черкащина та Житомирщина та Київ.
📍Через дефіцит ракет до Patriot збивати балістичні цілі буде складно.
Фигня. Ничего такого они уже не способны провернуть.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• вчера в 23:22
Ответ дляОтжигающая
😁 А ’небо’це хтось?
Київське небо
Просериарила молодость• вчера в 23:22
Ответ дляЖена аллигатора
А как тут смеялись некоторые что орешник фигня что Крым вернём скоро. Ясень пень что они будут мстить. Это политикам хорошо им пофиг.
Я и продолжаю думать, что орешник фигня.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• вчера в 23:23
Ответ дляПозаземний розум
Бывают учебные тушки?
Прикиньте, буває , просто перелітають з місця на місце.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• вчера в 23:25
Ответ дляЖена аллигатора
Фісташнік , то піська хуйловська.
Кусюче сонечко• вчера в 23:34
Пишуть. А поки що Усик в США перевертає свідомість американців та світу.
Играю у края• вчера в 23:35
Ответ дляЖена аллигатора
так орєшнік і є фігнею останні два впали аби де.
маска Ілона• вчера в 23:42
Ответ дляНа циголках
Написано обо всем и ни о чем, воды налили, а всем бойся
Упругая попка• вчера в 23:54
lilul990• вчера в 23:57
Цей раз шось довго збирали.
Кусюче сонечко• сегодня в 00:02
Це типу поклін Трампу? У нього ще буде дн? Чи вже закінчиться?

Мона_Лиса• сегодня в 00:06
Ответ дляКусюче сонечко
Закінчиться. Трамп.
В рот не ложи• сегодня в 00:10
Ответ дляКонотопська відьма
так само, берег лівий, метро наземне, сховище будується тільки, ночувати у підземному переході не хочу
Дама_из_рекламы• сегодня в 00:25
Ответ дляЦветочница
Ну как сказать. У нас глава областной военной администрации запостил предупреждение на 11-14е. Уже 14е. И область наша в списке этом есть
Уже 15-те
Цветочница• сегодня в 00:36
Ответ дляДама_из_рекламы
Уже 15-те
Ну в нас ’прєдвєстніки’, тобто шахеди вже літають. І авіація з Олєньї вилетіла. Враховуючи усю цю суєту з Кримом я не здивуюсь, якщо сьогодні буде пиз..с
Бабульція• сегодня в 00:40
А я только приехала с ж/д вокзала, поезд опоздал, метро закрыто, такси по цене ’ как крыло самолета’ как эти транспортные барыги залюбили . Ажиотаж на вокзале, в комнате отдыха при угрозе посидеть не дадут. Добралась, открыла банку пива -бахну и пойду спать, надеюсь обстрелы проспать, утром на работу.
Дама_из_рекламы• сегодня в 00:57
Ответ дляЦветочница
Летять((обстріл буде. Але рашисти про орєшнік на 11-14 анонсували
Помогалочка• сегодня в 00:59
ХвилювалОчка
Цветочница• сегодня в 01:29
Ответ дляДама_из_рекламы
Ну а зроблять 15, а може 16. Це в їх стилі. І нічо їм не буде.
Як і за порушення режиму тиші на Пасху. Тоді загинув чоловік моєї знайомої
40каградусная• сегодня в 03:16
Ответ дляПозаземний розум
я кончила
Слава богу успела
А я женатая• 2 минуты назад
Ответ дляМона_Лиса
Загран?
Оце ви оптіміст!!!
Для опізнання,і українського достатньо