ОливьЕЖечка• 15 июня в 11:22

Подарунок для дівчинки 11 років

Через декілька тижнів у доньки ДН. Взагалі не знаю,що їй подарувати. Накидайте , будь-ласка, ідей.
Останні пару років купувала подарунки буквально напередодні ДН. Вона мені сказала, що хоче карту, де буде намальовано путь до подарунків.
Единє, що я вже купила, це парфуми.
Нафаня Маня• 15 июня в 11:24
Моїй через 2 тижні 12, я їй вже все подарувала, що сама придумала, вона не просить нічого. Теж не знаю, що подарувати ще.

автор ОливьЕЖечка • 15 июня в 11:25
Ответ дляНафаня Маня
Що дарували?
Зоряний Шлях• 15 июня в 11:28
ну моей можно подарить очередную кучу пакетов с бусинами и подвесками и она будет мега-счастлива. Будет рада новым гантелям. Книгам. Всяким новым шпилькам в китайском стиле и мимимишной горе мелочей с али. И тд и тп.
Море_море_я_скучаю• 15 июня в 11:28
Які саме парфуми? Моя на 11 велосипед просила
Море_море_я_скучаю• 15 июня в 11:29
Ответ дляНафаня Маня
Гроші
Море_море_я_скучаю• 15 июня в 11:31
Ответ дляЗоряний Шлях
Так і було. Заказала кучу хрєні з Темю, я їй гроші дарила
Море_море_я_скучаю• 15 июня в 11:32
Моя вже все. Каже:в мене все є, пішли запроси на айфони, звісно ж від 13
автор ОливьЕЖечка • 15 июня в 11:32
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
На 10 років подарували новий.
Вона прокинулась і я сказала, що в нас нема хліба. Кажу, піди і купи. Вона була така незадоволена, що в ДН її напрягать. Вийшла на вулицю, а там-велосипед.
Парфум такий.
Снідаю авокадо• 15 июня в 11:33
Смотря чем ребёнок увлекается, моя любит рисовать и аниме, поэтому обычно дарю всё, что с этим связано - графический планшет, холсты и краски, набор простых карандашей и большие блокноты с чистыми листами, рюкзак, кружку, плакаты, брелки с любимыми героями аниме и прочие мелочи.

Море_море_я_скучаю• 15 июня в 11:33
Ответ дляОливьЕЖечка
На 10 років подарували новий.
Парфум такий.
Клас, такі прикольні. І шо велосипед, катається?
автор ОливьЕЖечка • 15 июня в 11:34
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Вона хоче новий телефон. Я їй пообіцяла, що якщо вона виконає деякі умови, то отримає саме айфон.
Блондинка в Шоколаде• 15 июня в 11:34
Она имеет в виду целый квест с маленькими подарками и в конце 1 основной большой. Мы так собирали от всех родственников (живём заграницей, так что покупали и присылали заранее) и дочка бегала их искала.
Рюкзачек, сумочка для телефона, украшения (если золото, то это большой подарок, мы серьги дарили так), интересная канцелярия, косметика, аксессуары для телефона, пояс.
автор ОливьЕЖечка • 15 июня в 11:36
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так, катається. Але треба сідушку вже піднімати. Вона виросла приблизно на 10 см за рік. За рік до цього дарували шлем наворочений.
Дон Пэдро• 15 июня в 11:39
Ответ дляОливьЕЖечка
На 10 років подарували новий.
Парфум такий.
Як вам цей аромат? Теж щось шукаю доньці
Нафаня Маня• 15 июня в 11:39
Ответ дляОливьЕЖечка
Що дарували?
Халат і взуття!!!
Нафаня Маня• 15 июня в 11:39
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Гроші
Навіщо? В неї є.
автор ОливьЕЖечка • 15 июня в 11:43
Ответ дляДон Пэдро
Дівчачий.
Ще таке можете подивитись. Мені оці вишневі пахнуть вишнею з черешней. А рожеві, як баблгам
автор ОливьЕЖечка • 15 июня в 11:45
Ответ дляНафаня Маня
Халат і взуття!!!
Нові кросівки, а до них рюкзак купили пару тижнів тому. Вона вже в такому віці, що треба питати.
Нафаня Маня• 15 июня в 11:47
Ответ дляОливьЕЖечка
Я все купила, що їй подобається, халат прям був проханням з певними параметрами, якраз в цьому, що взяла - все співпало.

Нафаня Маня• 15 июня в 11:50
Ответ дляОливьЕЖечка
А від кросів взагалі - пищала
Нафаня Маня• 15 июня в 11:55
Парфуми своїй на НР дарувала цієї марки, там флакони - витвори мистецтва, аромати різні, непогані для підлітків
автор ОливьЕЖечка • 15 июня в 11:58
Ответ дляНафаня Маня
А від кросів взагалі - пищала
Ви їх вже показували. Я пам´ятаю.
Річ у тім, що моя нічого не просить. Нові кроси купили тільки тому, що в старих вже на п´ятках всередині дірки були.
автор ОливьЕЖечка • 15 июня в 12:00
Ответ дляНафаня Маня
Оці, що в стакані в неї є. Взагалі, всі флакони цієї марки-витвори мистецтва.
Нафаня Маня• 15 июня в 12:02
Ответ дляОливьЕЖечка
Ви їх вже показували. Я пам´ятаю.
Моя теж нічого не просила і не замовляла. В неї всі потреби закриті. Просто купила, бо вона фанатка Гаррі, щоб порадувати. Вже 2 роки нічого не замовляє. Раніше було просто - є замовлення, є виконання.
Нафаня Маня• 15 июня в 12:02
Ответ дляОливьЕЖечка
Так, погоджуюся
Не соромлюсь• 16 июня в 10:46
Ответ дляНафаня Маня
Да, наличие заказа упрощает дело.
В этом году у дочки один заказ - прокол ушей, но для подарка явно мало.
автор ОливьЕЖечка • 16 июня в 11:36
Ответ дляНе соромлюсь
Да, наличие заказа упрощает дело.
Моя боится уши прокалывать.
Старшей проколи в 6 или 7, когда она захотела. На 11 лет , как допподарок, был прокол хеликса.
Не соромлюсь• 16 июня в 11:54
Ответ дляОливьЕЖечка
Моя боится уши прокалывать.
Ого, а не рано в 11 лет такое?

Моя тоже боится, все откладывала. При том что младшему брату прокалывали уши в ее присутствии ещё года 3 назад.
автор ОливьЕЖечка • 16 июня в 14:14
Ответ дляНе соромлюсь
Ого, а не рано в 11 лет такое?

Та нет,это прокол в верхней части уха.
Не соромлюсь• 17 июня в 00:26
Ответ дляОливьЕЖечка
Та нет,это прокол в верхней части уха.
Я знаю. Сама хотела, но не сделала