Рву и мечу• 16 июня в 15:10
Чи існують варіанти як дістатися після 00.00 Кошиці з Чопа?
Таксі або перевізник ? Може хто знає. Потяг приїжджає об майже 00.00 у Чоп, потім до найближчого потягу або автобуса ціла ніч.
Рву и мечу
• 16 июня в 16:12
Ответ дляФедорино Горе
З Чопу це незручно.
Поїзд не іде через Ужгород?
Іде, але квиток хватала що був) Мукачево ще.
Федорино Горе• 16 июня в 16:13
Ответ дляРву и мечу
Я маю на увазі Ваш цей поїзд через Ужгород не йде?
Федорино Горе• 16 июня в 16:20
Я просто Вам зробила скріни з об´яв. Нікого з них я не знаю і рекомендувати не можу. Можете в ФБ ще зареєструватися в групі Українці в Кошицях, там ще пошукати
Федорино Горе• 16 июня в 16:27
Від Чопа до Ужгорода приблизно 40 хвилин машиною, думаю, для перевізників, хто возить з Ужгорода, це не проблема