Пирожкиня• 1 час назад
Хто живе з дитиною, без чоловіка. Чи є у вас заощадження?
Зараз все росте, з чого відкладати?
Мудробаба• 57 минут назад
По троху збираю,що можу.Ще до війни кредит на квартиру закрила і купила не дороге авто.Ну все треба,бо де жити,хіба зйом,та й авто,то зручно.Живемо в передмісті,школа і робота в місті.Рано завожу і в 16 їдемо додому,бувають і репетитори,добре що маленький розхід.
Добра всем!• 44 минуты назад
Взагалі неможливо відкласти- то купа ліків знову, то лікарі, то реабілітологі, то раз і знову виріс суттєво. А коштує все(. Якщо б ще могла з ним на повну хоча б працювати. Чи не супроводжувати його хоча б.
Ms. Iphone• 32 минуты назад
Ответ дляMacOS-ница
Нема, але живемо за кордоном, тому спокійніше, ніж в Україні
Де ви жевете? Ким працюєте?
Коли мовчу- приємна жінка• 23 минуты назад
Да, есть. Квартира своя. Зарплата хорошая. Но я панически боюсь потерять работу. Как только чувствую угрозу своему стабильному доходу, ужимаюсь до минимума. Не на ребенке, на себе. Потом отпускает. Я еще и маме чуток помогаю, которой 76 лет