Вітання всім!
Розглядаємо Русанівський ліцей для вступу дитини. Дуже хочеться почути реальні відгуки зсередини, особливо думку самих дітей (якщо можете, запитайте у них, будь ласка).
Підкажіть, як там насправді з атмосферою та навчанням:
1) Як із оцінками? Чи реально отримати гарні оцінки? Скільки відмінників в класі?
2) Як із навантаженням? Скільки часу дитина витрачає на домашні завдання щодня?
3)Як із вільним часом? Чи залишається у ліцеїстів час на особисте життя, спорт, хобі?
Якщо ваша дитина готова поспілкуватися в приватних повідомленнях і розказати про свій досвід — це було б просто супер! Спасибі!