Новорічна пальма• 10 июня в 18:43
Робота вчителем-вихователем на гпд
Дівчата, хто працює в школі на гпд, питання до вас.
Чи подобається вам робота, які мінуси (окрім малої зарплатні)? Як працюєте, коли діти на дистанційці?
Дякую за відповіді.
Чи подобається вам робота, які мінуси (окрім малої зарплатні)? Як працюєте, коли діти на дистанційці?
Дякую за відповіді.
автор
Новорічна пальма
• 10 июня в 18:51
Ответ дляSvitlo_
Я коли працювала в школі, то бувала на заміні ГПД. Для мене це сама гірша посада в школі.
Чому? У нас досить складно туди потрапити. Родичі і знайомі керівництва працюють.
Анютины ласки• 10 июня в 20:04
Ответ дляНоворічна пальма
Чому? У нас досить складно туди потрапити. Родичі і знайомі керівництва працюють.
вы в селе?
Ответ дляНоворічна пальма
Чому? У нас досить складно туди потрапити. Родичі і знайомі керівництва працюють.
Все просто.
Робочий час у вчителя 18 годин, на групі 30.
Вихователь ГПД і з батьками працює, і виховні заходи проводить - доплату не отримує як вчитель за класне керівництво.
Діти з різних класів, а домішку треба зробити.
І різниця в зарплаті - робиш більше, отримуєш менше.
Плюс часто на групі діти-лідери що батькам мозги виносять і ніхто з ними сидіти не хоче.
Робочий час у вчителя 18 годин, на групі 30.
Вихователь ГПД і з батьками працює, і виховні заходи проводить - доплату не отримує як вчитель за класне керівництво.
Діти з різних класів, а домішку треба зробити.
І різниця в зарплаті - робиш більше, отримуєш менше.
Плюс часто на групі діти-лідери що батькам мозги виносять і ніхто з ними сидіти не хоче.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу