Платье Длинное бальное• 16 июня в 21:52

Що Вам дає Ваш чоловік/партнер, що б Ви хотіли отримати в ідеалі?

Які функції має виконувати Ваш чоловік в сім"ї? Що для Вас є важливим, а що другорядним? Цікавлять не лише глобальні речі, але й повсякденні дрібниці , буденні звички, на яких тримається сім"я.
Мой_ужин• 16 июня в 23:28
Зарабатывает хорошо, выполняет все мои желания, даже глупые капризы, терпит когда я кричу. Очень заботливый, носит мне сумочку, открывает передо мной все двери)

автор Платье Длинное бальное • 16 июня в 23:31
Хочеться емоцій, щоб кружляв мене, відчувати себе Жінкою, але і тут не склалось- він скупий на емоції. Розмовляла про це з ним, не натякала, а відкрито все пояснювала, проговорювала. Результату немає.
Манкоголік• 16 июня в 23:31
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Так, є діти. Чоловік часто у відрядженнях і коли він фізично відсутній, мене бентежить той факт, що я без нього зі всім сама спокійно справляюсь. Сама заробляю кошти, сама приймаю всі рішення, купую, готую, вирішую побутові проблеми, планую відпустки та розваги дітям, навчання і т.д. Тож почала задумуватись...
Мы были очень молодыми и романтичными, когда влюбились. Нам хотелось никогда не расставаться. Поэтому придумали такой стиль жизни, который на тот момент ни у кого не встречали. Примера не было. Казалось, так не возможно. Но осуществить свою задумку у нас получились. Мы всегда много разговаривали о том, как хотим и создавали совместную реальность с учетом пожеланий каждого.
Если бы меня не устраивал малейший пункт моего бытия, я бы меняла его.
автор Платье Длинное бальное • 16 июня в 23:35
Ответ дляМанкоголік
Всі питання можна проговорити, почути один одного, дослухатись і вирішити. В моєму випадку - розмовляю лише я , емоційно вкладаюсь в стосунки лише я. Він слухає і мовчить. І тому важко, гра в одні ворота.
автор Платье Длинное бальное • 16 июня в 23:50
Чому я з ним? Він правильний, надійний, відповідальний, однолюб, по -чоловічому стриманий, він більше не про емоції, а про вчинки, не скаржиться, допомагає в побуті, вміє все полагодити, будь-що,що виходить з ладу. Вміє погасити моє невдоволення тим, що не підкидає дров у вогонь. Віджартується і конфлікт затихає, але ,на жаль, не вирішується. У нього чудове почуття гумору.
автор Платье Длинное бальное • 17 июня в 00:11
Він поважає моїх батьків і дітей. Не вимогливий в їжі, та в побуті , людина без жодних претензій. Жодного разу не зробив мені зауваження, не конфліктний. Поважає мої забаганки та хобі. Його все влаштовує, жодних скарг.