Файна_зупка• 17 июня в 16:28
Як побороти страх та сісти за кермо
Дівчата, поділіться історіями, як ви наважилися вчитися водити, здавати на права і водити власне авто?
Я здала теорію, скоро починається практичне навчання. Жодного разу за кермом не сиділа, навичок нуль, накатує паніка, і вже сумніваюсь, що воно того варте. В родині я буду першим водієм, ну і авто буде перше, у чоловіка прав на водяння немає і не планує отримувати.
Кусюче сонечко• 17 июня в 17:01
Ответ дляВстидаюся запитать
У вас два повідомлення вже такого типу, подивіться на тих, подивіться на цих. Ділити людей на сорта для чого?
Які сорти ?
Ви реально не в курсі що ж люди фізичної праці та інтелектуальної ?
Так от ще раз - навик водіння авто доступний і одним і другим
Играю у края• 17 июня в 17:27
Головне не боятися й бути адекватною, іноді особливо на початку пропустити ті сто машин і поїхати коли впевнена і всеодно що там хтось ззаді не адекватно себе веде - то їх проблеми що вони нервові)
Ну і звісно чим більше накатки тим краще все буде)
Файна_зупка
• 17 июня в 17:30
Ответ дляИграю у края
у мене так одна з подруг потрапила в аварію: з другорядної виїзжала на головну, ззаду сигналив мужик, типу швидче їдь, вона піддалася на тиск і в´їхала мікроавтобусу в бік, бо не впевнилася в безпечності руху, коротше, той мужик поїхав, а вона і своє авто ремонтувала, і того, кого втаранила....Всім радить тепер не звертати увагу на тих, хто сильно спішить позаду
Играю у края• 17 июня в 17:33
Ответ дляФайна_зупка
Саме цікаве, що це у чоловіків недержаніє терпіння зазвичай.
Но хай невують,то не моя проблема.
Всі ми вчилися.
Хоча як на мене випускати учнів в години пік коли вони тормозять весь поток не сама краще ідея, можна хоч в 9 воїзджати хоч)
Но хай невують,то не моя проблема.
Всі ми вчилися.
Файна_зупка
• 17 июня в 17:37
Мене ще лякає, що я взагалі нуль повний, може дівчата хоч десь пробували їхати, заводити авто, я ж чистий аркуш
Контрольница• 17 июня в 17:45
Ответ дляКому там слова не давали
Підтримую! Мій перший інструктор волав, що я дуже повільно містом їду - 40-50 км/годину і цим створюю перешкоду іншим водіям, а маю їхати швидше. Ну куди швидше, якщо коли я їду швидше, то у мене від страху все холоне всередині. Потім вже мені сказали, що він неправий і так не варто робити... Навчив мене третій інструктор, але добре.
Тому міняйте інструктора, якщо щось не так і не затримуйтеся. Вам потім їздити і створювати небезпеку, якщо недовчитеся
А я наоборот не могу так медленно. Мой первый инструктор был резвый и молодой, по городу мы стабильно 60 ехали. Сейчас у меня вторая женщина, несуетливая, бьёт мне по тормозам, если еду больше 40
Контрольница• 17 июня в 17:48
Ответ дляФайна_зупка
Этому всему учат. И как заводить, и как сидение настроить, все кнопочки покажут и расскажут
Домашка• 17 июня в 18:10
Ответ дляФайна_зупка
у мене щоб гостра необхідність - то немає, але я зрозуміла, що якщо зараз не наважусь (ось виповнилося 37 років), то вже мабуть ніколи...Ну і переступила через спрах, оплатила грінвей, здала теорію 20/20, оплатила перший платіж в автошколі і мандражирую тепер, через тиждень навчання починається
А у меня острая необходимость, поменяли ребенку школу и теперь нужно возить, правам 20 лет) до начала учебного года должна научится)
Рекламама• 17 июня в 18:15
С инструктором не так страшно ездить как самой потом. Я вот нишмагла, покаталась немного, потом микронервная ситуация и я теперь только пассажир. Но я вообще трусиха. А вы пробуйте, у большинства же получается.
Кому там слова не давали• 17 июня в 18:57
Ответ дляКонтрольница
Возможно она видит нюансы, которые вам ещё необходимо пройти и приостанавливает из-за этого. А может свои правила...
БеллаДонна• 17 июня в 19:02
Ответ дляФайна_зупка
Вам очень повезло что у вашего мужа нет прав. Ищите инструктора учитесь и практикуйтесь 20 уроков.
БеллаДонна• 17 июня в 19:02
Ответ дляНамазюкана нішою
Получила водительское 4 месяца назад, ездила раза 3-4, но с мужем, сама еще боюсь. Потом переезд, некогда было, закинула.
Сейчас обжились, нашла мастера, нужно записаться на маникюр и педикюр, а я ссу)
И такси не вызовешь, потому что это в пригороде , мне нужно по селу большому ехать)
Начинайте выезжать в 6 утра и так потихоньку.
БеллаДонна• 17 июня в 19:03
Ответ дляФайна_зупка
о, це да)) У мене в сусідньому будинку дівчина живе, реально ледь слова в речення складає, погляд не обтяжений інтелектом, але вже з пів року за кермом їздить, а я до дикрету була викладач у вузі...Коротше, підбадьоруюю себе як можу, раз вона змогла - і я навчусь
Это все практика
БеллаДонна• 17 июня в 19:03
Ответ дляФайна_зупка
ой, подруги всі з правами,а ле їздять мало, мають чоловіків на підхваті, а у мене підхвату немає, якщо хочу їздити на авто - маю вчитися сама
Инструктора вам в помощь
Контрольница• 17 июня в 19:32
Ответ дляКому там слова не давали
У неё позиция - учебная машина больше 40 не должна ехать
Домашка• 17 июня в 23:32
Ответ дляКому там слова не давали
У нас в городе максимально допустимая скорость 30 км)