Кров з молоком• 17 июня в 18:11
Дистанційне навчання
Порадьте школу дистанційного навчання з живими уроками по співвідношенні ціна-якість. Йдемо у 5 клас, розглядаю дистанційне навчання
ПАЦАНКА О• 17 июня в 18:19
Заявление можно оформить на сайте лицея, удалённо, но документы придётся везти в Харьков.. .
Все уроки ’живые’, удалённо, с камерой, подготовка к олимпиадам, ман, всё есть, всё ’живое’.
Меня не звали• 17 июня в 18:25
Яке місто? В Києві 5 таких державних шкіл, мій теж на 5 кл йде дистанційно
Кров з молоком
• 17 июня в 18:57
Ответ дляМеня не звали
Київ і цікавить, забула уточнити. В яку саме плануєте?
Кров з молоком
• 17 июня в 18:57
Ответ дляЗяблик протестант
А місто не важливо?
Київ бажано 🙏
Зяблик протестант• 17 июня в 21:59
Ответ дляКров з молоком
Київ бажано 🙏
Ви є у ФБ у ’батьки SOS’?
Недавно допис був про дистанційні державні заклади. Не звернула увагу за які міста писали :(
Кров з молоком
• 17 июня в 22:02
Ответ дляЗяблик протестант
Ви є у ФБ у ’батьки SOS’?
Ні, немає)дякую за підказку
Колдунья-вещунья• 17 июня в 22:15
Ответ дляКров з молоком
Ні, немає)дякую за підказку
Чому розглядаєте саме дистанційне навчання? Для дитини фізично важко буде висидіти 5-6 годин перед екраном , і без спілкування з однолітками
Кров з молоком
• 17 июня в 22:32
Ответ дляКолдунья-вещунья
Думаємо про виїзд, але плануємо продовжити навчання в українській школі онлайн хоча б рік, поки адаптуємося до нового середовища, щоб потім піти в місцеву школу, а в українській перейти на сімейне або на компонент з можливість перенесення оцінок, бо все ж таки маємо надію повернутися