Безлім на все• 18 июня в 08:19

До скольки лет возможно появится перед детьми противоположного пола без одежды?

Забрызжу ядом• 18 июня в 09:15
Ответ дляПешеходик
В этом дебильном тексте есть продолжение, где объясняют, как именно отец должен купать ребенка, менять ему памперс, переодевать, чтобы соответствовать всей этой херне?
пошукайте це в якомусь ’недебільному’ тексті.
Судячи з ваших висловів, то поняття кордонів у вас відсутнє до всіх

З бісиками• 18 июня в 09:17
Автор, у вас какая-то потребность оголяться? Или о чем вопрос
Птица секретарь• 18 июня в 09:20
Мне кажется ходить голой перед сыном вообще не желательно в любом возрасте. Но как мама почти 3-летки, понимаю, что это нереально. Бывает мы с ним одни дома, я в душе, он прибегает, одергивает шторку и кричит: вот и я. Или другие ситуации, когда я просто бессильна
Тріль підпільний• 18 июня в 09:21
Ответ дляОтжигающая
В ссср мальчики до 12 лет с мамами в баню ходили и ничего все нормальные выросли
Это на расии? Первый раз слышу, чтобы кто-то в баню ходил . И да,мне все выросли нормальными.
Тріль підпільний• 18 июня в 09:22
Ответ дляЭкспертиза
Ну моя мама в когда голой ходила до пояса. Брат от этого чекотилой не стал. Просто требовательный к женским формам. Жена у него фитоняха, с вставными сиськами.
Писюн себе надеюсь сделал новый? Или он требовательный только к другим?
Тріль підпільний• 18 июня в 09:27
Ответ дляПампушОК
Щоб знати що це таке. А не шугатися
А в нього був вибір на це не дивитися?
МеняАЖтрусит• 18 июня в 09:32
Моему 6 . Спокойно друг перед другом переодеваемся, друг друга не стесняемся. Я его ещё купаю , сам не любит.
Міряю від одиниці• 18 июня в 09:51
Ни с какого
Зоя Жорівна• 18 июня в 10:01
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ви з якогось середньовіччя, коли дитиною займається виключно жінка-мати? А батько лише пожрати приходить?

ТрамвайGirl• 18 июня в 10:06
Ответ дляЗамороженная селедка
У вас з цим проблеми?
В мене ні.
Стидатися свого тіла ми не вчимо.
До чого тут стид взагалі?
Забрызжу ядом• 18 июня в 10:07
Ответ дляЗоя Жорівна
це сучасний погляд з точки зору психології. Доступ до тіла дитини лише обмеженого кола людей. Частіше за все це мама. Папи рідше. Бо мама в декреті вдома з дитиною більше часу проводить - тобто купає, змінює памперс. Папи це роблять рідше - ввечері чи у вихідні.
Доступ до тіла - це чіткі кордони.
А то потім в новинах читаємо про згвалтування вітчимами, дядьками які просто в гості зайшли і т.д.
ТрамвайGirl• 18 июня в 10:07
Ответ дляПампушОК
Щоб знати що це таке. А не шугатися
Ну і звичайно ніхто крім маман не покаже))
Зоя Жорівна• 18 июня в 10:11
Ответ дляЗабрызжу ядом
Доступ до тіла - це чіткі кордони.
Ні, це не сучасний, ви помиляєтесь. В сучасному світі татко також міняє памперс, також купає дитину - навіть якщо він працює. І сучасному світі татко може взяти відпустку по догляду за дитиною або поділити її з мамою. А ваша трактовка геть не сучасна, а зашорена і немає нічого спільного з сучасним життям.
Останнє речення взагалі невідомо чого ви приліпили до цієї теми.
Забрызжу ядом• 18 июня в 10:24
Ответ дляЗоя Жорівна
у переважній більшості сімей саме мама через декретну відпустку об´єктивно проводить із дитиною найбільше часу та виконує 80% щоденних гігієнічних процедур. Якщо в родині немає правила «Твоє тіло бачить тільки мама (або тато ввечері)», дитина сприймає таку «допомогу» від дядька чи вітчима як норму.
Кордони - це профілактика насильства та безпека дитини.
За даними правоохоронців, 70-80% випадків насильства над дітьми вчиняють не «незнайомці в кущах», а люди, яких дитина знала і яким довіряла: вітчими, співмешканці матерів, дядьки, сусіди, друзі родини або навіть старші двоюрідні брати.
Ви праві з точки зору розподілу соціально-побутових ролей, батько є рівноправним учасником виховання та догляду. Але не треба чіплятись лише одного слова мама/тато. Поняття в звуженні кола осіб. Це можна трактувати як батько в декреті, мама працює, тому тут батько є основною фігурою в гігієні...ну й навпаки
Зоя Жорівна• 18 июня в 10:27
Ответ дляЗабрызжу ядом
Це ви все через ШІ пишете, власну думку не можете сформувати?
У вашому світі заборона на зміну памперса і купання дитини батьком? Припиніть мені копіювати цю відкриту єресь.
Астанавітесь!
Забрызжу ядом• 18 июня в 10:39
Ответ дляЗоя Жорівна
Астанавітесь!
я пишу сама, бо займаюсь психологією. А у вас проблеми з доступом до літератури, щоб перевірити правдивість моєї інформації???

почитайте книгу Недра Тавваб ’Особисті кордони’.
Якщо моя думка вам незрозуміла, то це не єресь. Почитайте ще хто така ’головна (первинна) фігура прив*язаності’.
Саме рутинний догляд формує зв*язок для розкриття таємниць.
І саме з мамою формується найтісніший емоційний зв*язок і довіра, в силу природи, бо саме мама виношувала і народжувала.
Ви плутаєте поняття і причепились до ’зміни памперса батьком’ ніби це наболівша тема, думайте більш глобально.
Пояснюю ще раз: звуження кола осіб - це не тільки лише мама або тато, це може бути ’мама+тато’, але не тьоті, дяді, баби, діди, брати, сестри ...це про рівень саме тілесної довіри, і все одно сформується головна фігура прив*язаності.
Зоя Жорівна• 18 июня в 11:10
Ответ дляЗабрызжу ядом

Це у вас великі проблеми. Можливо через це ви і вирішили підвивчити психологію. Не пишіть мені брєд брєдовий. Я не читаю.

Синю бабу собі вліпіть, недопсихологиня.
О, влучила, швидко відреагували. У вас проблеми, ви за мною слідкуєте
Забрызжу ядом• 18 июня в 11:11
Ответ дляЗоя Жорівна

Якщо за вами слідкують, то це не про кордони, тут вже інший діагноз)
Замороженная селедка• 18 июня в 11:31
Ответ дляТрамвайGirl
До чого тут стид взагалі?
До того.
Для мене оголене тіло це норма і я не падаю в обморок від побаченого.

Замороженная селедка• 18 июня в 11:32
Ответ дляЗабрызжу ядом
Доступ до тіла - це чіткі кордони.
Гвалтують дітей психопати
А митговоримо про психічно здорових людей
В мене чоловік приймав повноцінну участь в вихованні дитини.
Замороженная селедка• 18 июня в 11:32
Ответ дляЗоя Жорівна
Повністю погоджуюсь
Замороженная селедка• 18 июня в 11:33
Ответ дляЗабрызжу ядом

Вам потрібен психіатр
КучМала• 18 июня в 11:38
Я могу пройти по дому в хб трусах и майке.
В кружевном не хожу.
У меня сын подросток.
Забрызжу ядом• 18 июня в 11:38
Ответ дляЗамороженная селедка
Гвалтують дітей психопати
як ви можете відрізнити психічно здорову людину від особи, схильної до насильства?
найкращий спосіб - вчити змалечку захищати тілесні, сексуальні, емоційні кордони.

Щодо батька - завжди є основна фігура, найчастіше - це саме мама, в силу природи (виношування)
Забрызжу ядом• 18 июня в 11:40
Ответ дляЗамороженная селедка
Вам потрібен психіатр
захищати свої кордони - це психічний розлад?
Така бойова Я• 18 июня в 12:24
у меня сын. Пока был младенец (до года), могла быстренько при нем переодеться, лишь бы не упустить из виду. Лет с двух, бывало иногда, могла лифчик переодеть, но отвернувшись от него, или просто быстро проскочить в лифе. В трусах и тем более без ничего - вообще никогда не ходила. Далее больше даже в белье перед ним не появлялась.
Купала его голяком лет до 4-х. Далее (лет с 5) тоже купала, но он был в плавках. Отмою его хорошо со всех сторон+ ноги, потом даю мочалку, отворачиваю от себя, он за шторой, держу за руку, он снимает труселя и сам наводит марафет своей переднице и заднице.
Зоя Жорівна• 18 июня в 12:55
Ответ дляЗабрызжу ядом
Які ще ваші діагнози ви озвучите?
ТрамвайGirl• 18 июня в 13:16
Ответ дляЗамороженная селедка
До того.
Тепер я розумію хто ті жінки що ходять голі на вулиці і їх час від часу в телєгу викладають
Экспертиза• 18 июня в 13:32
Ответ дляТріль підпільний
А зачем ЕМУ делать новый писюн? Его жена ещё ДО брака в 18 лет УЖЕ имела надувные губы, искусственные волосы и была фитоняхой. А уже в браке САМА стала требовать сиськи. Он ей наоборот говорил, что норм и ее 1й размер.
Сизоока бестія• 18 июня в 14:12
Ответ дляТрамвайGirl
думаєте, почесні совєтчиці?