Любительница• 25 марта 2014
З декретної відпустки в центр зайнятості
Доброго дня!
Я зараз знаходжуся в декреті до травня. В звязку з зміною місця проживання вийти на роботу неможу. запитання як мене звільнять з банку? і як треба звільнитися щоб стати в Центр зайнятості(за згодою сторін)? В цз стають по приписці ? чи можна в іншому місці- по проживанню? і ще якщо я продовжила декрет на 1 рік за станом здоровя дитини чи йде цей четвертий рік в стаж? Дякую наперед .
Новогодняя пальма• 25 марта 2014
знаю только что теперь первые 3 месяца не платят в центре зайнятосты
]Mrs.Сексуальность[• 25 марта 2014
Перші 3 місяці не платять, коли Ви звільнились за власним бажанням. Якщо за згодою сторін, то виплачують допомогу 270днів.
]Mrs.Сексуальность[• 25 марта 2014
Я коли звільнялась, то сама попросила, щоб мені написали ’ за згодою сторін’. Фірма нічого від цього не втрачає.