Kapitoshka7• 19 июня в 23:39

Міжнародні відносини

Як ви вважаєте міжнародна політика пана президента нормальна чи ні???Наскільки він старається для громадян?
MilkShake-268d• 19 июня в 23:47
Зеленский делает все что бы твари что совершают агрессию против Украины получили по заслугам и страдали.

Ни одна мразь не уйдет от ответа за свои преступления перед Украинским народом.

Именно для этого мы атакуем рашку, взрываем их генералов, и дай Бог беларусы получат свое тоже.

автор Kapitoshka7 • 19 июня в 23:49
Ответ дляMilkShake-268d

Це зрозуміло, що в цьому плані він молодець.
А як щодо друзів, які на кордоні громадян затримують на півдоби, добу? Це не міжнародні відносини?
frumoasa17• 19 июня в 23:54
Для громадян? Він тільки для себе і для Династії старається. Він один із небагатьох президентів, який не хоче, щоб громадянам його країни десь допомогали. Це ж треба бігати по країнам просити не інтегрувати, не допомогати, а чоловіків взагалі, як рабів повертали, хоча до всіх теж черга дійде. Просто не на часі. Ще додуматися і сказати, щоб гроші надсилали в Україну, а тут самі вирішать, як їх розподілити.
автор Kapitoshka7 • 19 июня в 23:59
Ответ дляfrumoasa17
Я не знаю що в цьому плані вам сказати, але чому не відмінити рейсові автобуси через Польщу повністю???? Люди втрачають пересадкові рейси, нервують, сваряться, створюють аварійну ситуацію на дорозі. Є ж інші країни, можна їхати через них і конфлікт вичерпаний. Для чого ці вияснення хто правий, а хто ні і хто кому як насолить??? Багато людей їде не назавжди і біженці, а чиновники, службовці відпочивати . Вони повернуться злі і незадоволені.
АдляВасЯникто• 20 июня в 00:44
Он просроченный выглядит как бомж.
БойоваПташкаКолібрі• 20 июня в 07:10
Его лечить принудительно нужно, какая политика.
Ни международная, ни внутренняя ему не дается.
Человек болен, расстройство психическое на фоне наркозависимости