АБВГДэшница• 20 июня в 11:51
Хто їздив на відпочинок за кордон своєю машиною
Чи потрібно при перетині кордону мати оригінал підтвердження бронювання готелю?
Чудо в декрете• 20 июня в 11:54
Зелена карта потрібна і право власності на авто.
Хто ви там по техпаспорту(
Чудо в декрете• 20 июня в 11:54
Ще можуть спитати сертифікат відповідності автівки європейським вимогам
Сладко-соленая• 20 июня в 12:02
Мы ездили. Нас не спрашивали.
Но бронь на отель была. Бронировали в таком отеле, где бесплатная отмена.
Злюка-закусюка• 20 июня в 12:01
Ответ дляЧудо в декрете
Хто ви там по техпаспорту(
Я їздила з техпаспортом просто. Я не власник, ніяких довіреностей не робили
Сладко-соленая• 20 июня в 12:03
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Про отель никто не спрашивает
Тем ни мене, в 2023 году моего мужа сняли с поезда потому что у него не было бронирования отеля и обратных билетов.
Посчитали, что нет доказательств того, что он вернется.
Относительно женщин никому не интересно.
Король дивана• 20 июня в 12:04
Ответ дляЗлюка-закусюка
В мене питали,але підійшло в дії оформлення
И_В_офигительных_штанах• 20 июня в 12:09
Ответ дляСладко-соленая
Да, при выезде мужчин в отпуск там другие правила
Я забыла
Кондуктор автобуса• 20 июня в 12:12
Їжджу 4-6 разів на рік. Через Польщу. Як на власному авто, так і автобусами.
З 2022 року ні про які броні ще не питали. Я рідко ночую в готелях. Більше по друзям та знайомим.
Єдине що: коли їду машиною сама - машину ретельно дивіться та відправляють машину на рентген. Бо мабуть виглядаю підозріло, що їду сама.