Чарівна патика• Изменено 20 июня в 12:14

Коли допоміг чужим людям і отримав головняк

Переїзд, найняли двох чуваків наших, незнайомих, щоб допомогти перенести в сусідній будинок деякі меблі. Вони такі ’ой, а все інше ви не забираєте? Можна ми заберемо, якщо ви це будете викидати?’. Бо ось Коля тільки переїхав, у нього трикімнатна квартира порожня, вони на підлозі сплять. Можна. Тільки нам в легкову машину за раз не влізе, ми ще на наступному тижні приїдемо. Ну ок. Дала ключі, бо все одно в квартирі нічого цінного. Тоді ’ой, я знайшов в меблях коробочку з прикрасами, я вам її привезу’. ’добре, там біжутерія мабуть’. А тоді ’ой, забув привезти’. Тоді вирішили подивитися, а немає серед прикрас золотої обручки. Написала, привіз вчора . По обручці очевидно що то не біжутерія. ’І ми все таки ще оту останню шафу заберемо’. Ввечері питаю ’ви ще там довго? Коли ключі принесете?’ ’а ми ключі віддали вашій сестрі, вона приходила щось з підвалу забирала і заходила в квартиру’. Сестра така ’ніхто нічого не віддавав’. ’Ой, ну може вони в квартирі лишилися’
Сьогодні подивилися - нема....написала - у відповідь тиша. Ситуація з ключами ’ну буває’, вчора було +34, всі чумні, може загубили. Але от ситуація з тією обручкою
У мене є страховка від втрати ключів. Але що воно сказать, якщо воно канешно ...
Діло відбувається за кордоном. Чуваки три роки провели на війні і виїхали. Я так розумію війна нормалізує багато речей, які ненормальні в мирний час. Наприклад брати чуже
Висновки зробила, але блін неприємно. Бажання допомагати ще комусь більше немає
автор Чарівна патика • 20 июня в 12:37
Ответ длямаминаБубочка
Так это автор должна была сказать что условие это забрать сегодня
И они ей сэкономили,так бы ей пришлось платить за выброс этой мебели
Я все одно платитиму майже 2000 євро, бо ж не все забрали. Плюс ця фірма готуватиме квартиру до здачі орендарю, дрібний ремонт. Я нічого не зекономила, правда хотіла допомогти

автор Чарівна патика • 20 июня в 12:38
Ответ дляВсех анонимов аноним
Це ж треба - понаписувати стільки беззмістовної херні, щоби наприкінці своєї недолугої розповіді смачно харкнути на українських військових.
Я думаю що війна робить людей менш моральними і порядними, розширює межі допустимого. Ви можете називати це як хочете
автор Чарівна патика • 20 июня в 12:39
Ответ дляKhmelnichanka
Думаю, що люди просто неорганізовані, але не непорядні.
Бо ті, хто хочуть щось вкрасти, мовчки крадуть, і все.
Просто потрібно було чітко озвучити всі терміни і умови.
Ну, і це взаємодопомога насправді.
Бо вони безкоштовно отримали меблі, які їм необхідні, а Ви безкоштовно позбулись меблів, за вивіз яких потрібно було б платити.
Я все одно платитиму, з мого боку не було в годи від початку
маминаБубочка• 20 июня в 12:40
Ответ дляЧарівна патика
Ну так вы помогли,они все забрали,а украшения вы забыли по собственной вине.С ключами неприятно
Угадайс• 20 июня в 12:42
Автор, вам самой не хотелось тягать это все на мусор. И оплачивать вынос тоже не хотелось. Вот вы и решили ’помочь’ . И кто вам доктор?
Всех анонимов аноним• 20 июня в 12:44
Ответ дляЧарівна патика
Я думаю, що, якщо людина лицемірна тупа брехуха, то це не у зовнішніх обставинах справа. Просто вона така.
natlem• 20 июня в 12:50
Ответ длямаминаБубочка
С чего вы взяли что он рассматривал что там конкретно в коробочке?тоже мне нашли оценщика
Він взагалі не мав нічого розглядати. Побачив біжутерію - повідомив власниці, на її вимогу повернув. А не поліз, забрав золото і решту повернув.
Якби ключі залишилися у автора, як воно і мало бути, то перед здачею ключів людина приходить у житло, перевіряє чи все гаразд, не знаю як вирішує з меблями - лишає чи виносить на смітник. І остаточно перевіряє чи нічого не залишилося, чи все ок з житлом.
Автору не потрібно було зв´язуватися з нашими, бо в результаті вони вкрали, а автор крайня.
автор Чарівна патика • 20 июня в 12:50
Ответ длямаминаБубочка
Я отримала стрес і гемор на рівному місці
автор Чарівна патика • 20 июня в 12:52
Ответ дляУгадайс
Я вже три рази написала що це не так. Я все одно платитиму майже 2000 євро за вивіз і підготовку квартири до здачі. Все одно три там шафи чи одна

автор Чарівна патика • 20 июня в 12:53
Ответ дляnatlem
Якби я думала що вкрали, то писала б не тут, а в поліцію. Просто ситуація неоднозначна, комунікація вся ця наводить на думку що чуваки стрьомні і мародьорити для них нормальна справа
маминаБубочка• 20 июня в 12:53
Ответ дляЧарівна патика
Ну так дайте объявление и другие люди заберут,вы сами не хотите этим заняться
Стресс вы получили от собственной забывчивости,вас никто не обокрал
natlem• 20 июня в 12:54
Ответ длядама_из_декрета
Автору все вернули, никто ничего не украл. Даже сами сказали, что нашли. В чем непорядочность?)
Вони повернули біжутерію без золота. І лише після питання автора про обручку, привезли її. Порядна людина не бере те, що їй не належить.
автор Чарівна патика • 20 июня в 12:54
Ответ длямаминаБубочка
Я не хочу цим зайнятися і готова заплатити 2000 євро, в чому проблема? Я це написала до того, що в моїх діях від початку вигоди не було
автор Чарівна патика • 20 июня в 12:55
Ответ дляnatlem
Вони нічого не повернули. Типу забули. Повернули коли я зрозуміла що там може бути золота обручка і попросила привезти
дама_из_декрета• 20 июня в 12:57
Ответ дляnatlem
Написано, что забыл вообще привести и бижутерию, потом автор глянула у себя нет золотого кольца и после ей привезли все.)
маминаБубочка• 20 июня в 13:02
Ответ длядама_из_декрета
Я вчера подруге забыла обещанную рыбу привезти,я прям разбойник)вы сами у себя в тумбочке забыли-то ок,а мужик у себя дома-виноват)
Как_б_не_так• 20 июня в 13:05
У меня были ситуации когда я помогла человеку деньгами и он меня избил потом. И второй раз так подставили,что чуть в тюрьму не попала. Больше не помогаю.