тяжкаялюдина• Изменено 20 июня в 16:54

Закривається Prostor по всій країні

Сьогодні вийшла новина, що закривається мережа Простор по всій країні. Люди, які там працюють і загалом у будь-якійіншій мережі, хто стикався, розкажіть, що робити в таких випадках, коли закривається ціла мережа? Вам надають якісь дивіденди, виплачують заборгованості по зп? І як далі? Будете переходити в інші мережі? Чи в кардинально інші сфери працювати?

Питання без насмішок, хейту чи сарказму. Просто цікаво, як все це відбувається. Всім бажаю успіху і нових кращих робочих місць і високої зп🫶
МеняАЖтрусит• 20 июня в 16:55
так им и надо

Вірю, я повірив• 20 июня в 16:57
Все бегут в Украины адекватные . Это так. Скоро останутся только силовики.
автор тяжкаялюдина • 20 июня в 16:57
Ответ дляМеняАЖтрусит
так им и надо
Чим вони погані? Дочірня компанія Єви. Знаю що працювати не мед в усіх них. Але люди ходять купувати щось і туди, і туди
Впораюсь зі всим• 20 июня в 16:57
Может магазины простор продадут той же Еве.. кто знает? Время покажет. И будут работать те же магазины но под другим брендом?
Кидстаффовка• 20 июня в 16:58
Знакомая работала в Просторе, его закрыли у нас три месяца назад, сейчас она работает онлайн консультантом в банке, а до этого пробовала в Еве, но что-то не вышло у неё там задержаться
автор тяжкаялюдина • 20 июня в 16:58
Цікаво, сині тітки на всі повідомлення. І так не так, і так не так🙈
Аноним_1858• 20 июня в 16:59
А где вы эту новость увидели?
автор тяжкаялюдина • 20 июня в 16:59
Ответ дляВпораюсь зі всим
Вони є типу особистим брендом- мережею співласника мережі Єви. Ганяють людей, нуль відповідальності
Впораюсь зі всим• 20 июня в 17:01
Ответ длятяжкаялюдина
В каком смысле «ганяють людей»?

автор тяжкаялюдина • 20 июня в 17:01
Ответ дляАноним_1858
А где вы эту новость увидели?
Аноним_1858• 20 июня в 17:01
Ответ длятяжкаялюдина
фото
И правда грустно
автор тяжкаялюдина • 20 июня в 17:02
Ответ дляВпораюсь зі всим
В каком смысле «ганяють людей»?
Ну робочі місця були, тепер на вихід. В них всіх текучка кадрів й так велика. Але все одно багато працює
Впораюсь зі всим• 20 июня в 17:04
Ответ длятяжкаялюдина
На самом деле это может случиться в любой компании, в любой сфере. Вы ж это понимаете. Я так понимаю вы раьотаете в просторе. И для вас это неожиданные новости. Если это так то желаю вам найти работу лучше прежней! Добросовестные люди везде нужны.
Мастер Пис• 20 июня в 17:06
Ответ дляВірю, я повірив
Удалено администрацией...
автор тяжкаялюдина • 20 июня в 17:06
Ответ дляВпораюсь зі всим
Дякую за ваш адекватний коментар підтримку! Його прочитають люди, які там працюють, чи загалом хто підтримки потребує. Бо тут добре слово не завжди почуєш.

Я не працюю в Просторі. Просто магазин біля мене, часто забігаю туди
Мастер Пис• 20 июня в 17:07
Я ходила чаще в Еву, поэтому закрытие простора спокойно переживу
Статус Ква• 20 июня в 17:08
Куди весь товар подінуть?
Може якийсь розпродаж буде
Леннон_Жив!• 20 июня в 17:09
Зарплата в конвертах, так им и нужно.
Леннон_Жив!• 20 июня в 17:10
Ответ дляСтатус Ква
Куди весь товар подінуть?
Може якийсь розпродаж буде
В таких случаях товар легко выкупают конкуренты

автор тяжкаялюдина • 20 июня в 17:14
Ответ дляЛеннон_Жив!
Зарплата в конвертах, так им и нужно.
Але, на жаль, в нас в конвертах багато де платять, і для людей можливість отримувати хоч якісь гроші. Податки з високих зп теж високі. Молоді на пенсію не сподіваються
Леннон_Жив!• 20 июня в 17:17
Ответ длятяжкаялюдина
Ви самі собі риєте яму в майбутньому. В молодості мені теж казали, що пенсій на буде.А вони досі є,і нікуди не подінуться І завдячуючи тому що вчасно пішла з конвертів, я отримую 23тис пенсії.
Але справа ваша
Ні грама• 20 июня в 17:19
Ответ дляМастер Пис
Удалено администрацией...
А що для бізнесу найкращі умови зараз, ніхто не зачинився? Це від стабільної економіки скоротилися золотовалютні запаси за 5 місяців 2026 року на 11.5 мільярдів доларів?
Большой секретик• 20 июня в 17:20
Это было ожидаемо.
Когда не особенно популярная сеть поглотила убыточную сеть, то длительной жизни обеих можно было не ждать. Я тогда еще тут писала, что это ненадолго
автор тяжкаялюдина • 20 июня в 17:26
Ответ дляЛеннон_Жив!
Але справа ваша
Ну так дивлячись ким ви працювали. Більшості такі не світять
автор тяжкаялюдина • 20 июня в 17:27
Ответ дляБольшой секретик
Это было ожидаемо.
Напевно, вас хейтили за такий аналіз. Але це бізнес. І ви праві
Леннон_Жив!• 20 июня в 17:33
Ответ длятяжкаялюдина
На виробництві, починала з простої робочої. Потім керувала технічним підрозділом.
Отримуйте якусь спеціальність,щоб заробляти нормальні гроші.бо некваліфікована праця ніколи не буде нормально оплачуватись.Поки молода-у вас є час.
автор тяжкаялюдина • 20 июня в 17:44
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я займаюся улюбленою справою яка гідно оплачується. Фоп, плачу податки сама, але про пенсію не мрію. Сама накопичую
Леннон_Жив!• 20 июня в 17:46
Ответ длятяжкаялюдина
То чого Ви за Простір переймаєтесь?
автор тяжкаялюдина • 20 июня в 17:47
Ответ дляЛеннон_Жив!
То чого Ви за Простір переймаєтесь?
Банальна цікавість. І я писала, що біля мене є цей великий магазин
Шмоточницаца• 20 июня в 17:47
Ответ длятяжкаялюдина
фото
На офиц страницах нет такой инфы.
Это байт