Трейдер кріпти• 22 июня в 08:29
Або працюєш, або воюєш.
Ти або працюєш, або ти воюєш. Згодні з цим висловлюванням?
Чесно брешу• 22 июня в 08:31
проблема в том, что власти и с их подачи тцк не согласны. а так..
.
мадам Везувий• 22 июня в 08:46
Я думаю, що моя думка не збігається з думками наших керманичей. Якщо всі, хто дійсно працює, робить щось корисне, а не тільки язиком плескає, влаштуються там де бронь, то доведеться йти воювати, тим хто нє создан, тим хто не прасіл єво защіщять.
МамОмужа• 22 июня в 08:50
Воюют пускай люди, которые осознанно выбрали такую профессию, смысл воевать для гражданских какой? За шапито? Эуропу? Фиг вам, что хочу то и делаю, сам сплю сам гуляю сам стылюся сам лягаю
Чарівне зіллячко• 22 июня в 09:23
Цікаво, як зміниться риторика на Порадниці, коли й до жінок дійде черга?
БоХатая• 22 июня в 10:11
Тогда почему дети депутатов, президентов, олигархов , политиков и не работают и не воюют ?
Миссис Буркул• 22 июня в 12:02
То хай ідуть воюють армія дармоїдів мусорів і ТЦК атів! Та чоловіки не ховатимуться - працюватимуть!
Все посто!