ЛижТолько• 22 июня в 12:01

Можна я похвастаюся результатами своїх тренувань?

Вчора так сталося, що я 3,8 км везла свою вісімнадцяти кілограмову дитину у візку (не коляска, а візок, на фото) 3,8 км, вдень, на вулиці було 29 градусів. Я думала я здохну. А я навіть не сильно втомилася і сьогодні у мене навіть крепатури нема. І це мені 40+
У дзеркалі я результатів тих тренувань і не бачу особливо, але тепер є натхнення продовжувати
Чупокабра• 22 июня в 13:00
Ответ дляНаизнанку
а что у женщин проблема пописать навесу? у меня одна проблема -когда все гладко то струя неточная, но на весу без проблем
Надо «сесть» на несуществующий стул, и оставаться в таком положении какое то время, это вызывает напряжение в мышцах, да

Наизнанку• 22 июня в 13:01
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Не поняла, в чем смысл ребенка при +29 по жаре 45 мин. мариновать и самой ухекиваться. Может проще на велике? И быстрее, и удобнее.
У меня руководитель диплома умерла в жару +30, сердце не выдержало.
Хотя она 45 на солнцепеке тележки не тягала.
это называется лишь бы не коляска и не велосипед с козырьком.извращение какое то
Неправдиша• 22 июня в 13:01
Ответ дляНе против
Автор, какой результат нужно увидеть? Что именно вы показываете?
Варикоз показывает как вздулся после неравномерно распределенных нагрузок.
КохайтесьЧорнобровi• 22 июня в 13:02
Ответ дляЛижТолько
Каляску, яка має великі колеса, ви штовхаєте перед собою двома руками, це трохи інше. Але й каляску з 18 кілограмової дитиною я думаю штовхати не легко. Я свою перестала ще 3 кг тому возити в калясці
если кАляска, тогда и кАлёса пишите уже
Не против• 22 июня в 13:04
Ответ дляЛижТолько
Тянуть телегу комфортнее?
кураГАЛЯ• 22 июня в 13:06
Ответ дляЛижТолько
3,8 км це 45 хвилин у мене зайняло. Ви пробували тягти за собою однією рукою 20 кг? (18 кг дитина+речі)
Візок же на колесах,а не на лижах по асфальту) Спробуйте наступного разу без візка, зрозумієте різницю
КохайтесьЧорнобровi• 22 июня в 13:06
Ответ дляЛеопардові панчохи
Якщо кудись потрібно, а транспорту немає.
такси на 3.5 км стоит 15-20 евро?
Топтунша• 22 июня в 13:07
Ответ дляЛижТолько
’кАляска’
кураГАЛЯ• 22 июня в 13:07
Ответ дляЛеопардові панчохи
3,5 км?
Мій до 10 км ходить, 4 роки буде у серпні.

Прокачую сідниці• 22 июня в 13:08
Удалено администрацией...
ivareka• 22 июня в 13:10
круто
Домашка• 22 июня в 13:21
Ответ дляЛижТолько
Думаю ви ніколи не пробували тягнути за собою 20 кг 3,5 кілометри в +29
Ну так идите в зал, будет легчк
Куда_бежать• 22 июня в 13:21
Ответ дляЛижТолько
Так, я пробувала. Вимушено, валізи тягла. Тепер велика проблема з плечовим суглобом, страшний біль, рука рівною вгору не піднімається… назвати це тренуванням важко
Домашка• 22 июня в 13:22
Ответ дляЛижТолько
Господи, тут через одну теми ’які у вас болячки в 40+’, ’упадак сіл’ ’не можу встати з ліжка в +30’ і т.д. зато варто тобі написати що ти в 44 роки виявляється можеш в ті +30 скакати як молода коза, так ’а чо тут такова?’ Совєтчиця така совєтчиця
Но у вас наоборот, вы ели дошли, из темы понятно, что совсем не спортсмен
Домашка• 22 июня в 13:23
Ответ дляЛижТолько
Можна, моя б дитина не дійшла таку відстань після трьох годин в басейні, під прямим сонцем о першій годині дня і в +29. Чиясь би може й дійшла, я ж не сперечаюся
Автор а вы не знали что идти далеко, что жара что ребенок устанет , сама глупость сделала сама исправила
автор ЛижТолько • 22 июня в 13:24
Ответ дляДомашка
Я розумію що ви не читали в і мої повідомлення, але ’так сталося’ це ж має наводити на думку що це не було заплановано, правда?
Gvenna• 22 июня в 13:31
Ответ дляЛижТолько
Везти. Воно ж з колесами
Gvenna• 22 июня в 13:33
Ответ длякураГАЛЯ
панєслась, в кого більше/довше?
df364tye3• 22 июня в 13:38
тренируйтесь,,,
еще 20кг и несколько километров прибавить ,,,
зсу , ждет вас ,,,

Лапка• 22 июня в 13:39
Ответ дляЛижТолько
А для чого ви взяли з собою цього возика, якщо туди їхали машиною?
автор ЛижТолько • 22 июня в 13:54
Ответ дляЛапка
Щоб везти речі від парковки до басейну
Добротная• 22 июня в 14:12
Ответ дляЛижТолько
так на колесиках же, не?
я не понимаю в чем сложность
мамы просто гуляя с детьми и по 10 км наматывают в день легко
Накладні мюслі• 22 июня в 14:17
Ответ дляЛижТолько
Потому что ожирение у вашего ребёнка.
Вам надо подумать о коррекции питания
автор ЛижТолько • 22 июня в 14:19
Ответ дляНакладні мюслі
Потому что ожирение у вашего ребёнка.
Вам надо подумать о коррекции питания
У моєї дитини зріст 110 см
Накладні мюслі• 22 июня в 14:20
Ответ дляЛижТолько
У моєї дитини зріст 110 см
Чего тогда хвастаться про 20 кг? А ходить долго почему не может?
автор ЛижТолько • 22 июня в 14:22
Ответ дляНакладні мюслі
Вага дитини 18 кг. Діти в 4 роки не ходять по 4 км під сонцем в +30
Дама_с_коготками• 22 июня в 14:24
Безглузда витівка
Так а похвастатись ви чим?
Що у таку спеку та з дитиною під палючим сонцем перебували близько години?
Нє, ну це однозначно привід для гордості
Накладні мюслі• 22 июня в 14:26
Ответ дляЛижТолько
Нормально ходять. Вділи панамку і пішли.
Мой завтрак• 22 июня в 14:26
Зачем везти ребенка 4 года в коляске? Я серьезно, 3,8 км это разве расстояние для 4 летки? Если ребенок плохо переносит жару, то лучше на транспорте доехать в пункт назначения. Вообще - дурость какая то
Я не Тролль• 22 июня в 14:31
Авторе, я вас розумію. Я звісно далека від спорту, але по відчуттям історія схожа. Я останнім часом задихалася дуже і не мала сил. От прямо до того що на третій поверх підіймалася - і всьо, у вухах дзвін, голова паморочиться, повітря не вистачає. Постійно хотілося лягти і лежати. Нарешті дійшли руки здати аналізи а там феритин 5, гемоглобін 91. Третій місяць п´ю залізо і тепер кожного разу прямо кайфую коли заходжу додому і відчуваю що навіть дихання не збивається))) хоча для переважної більшості це норма і вони навіть не думають що може бути інакше