Пишу вірші, дорого• 23 июня в 10:11
Затримка і негативний тест, тема для жінок
На разі в мене затримка, 5 днів тому були схожі спазми на початок менструації, але нічого не почалось
Тест на вагітність негативний
Зазвичай все стабільно починалось
Цілеспрямовано завагітніти на разі не намагалась, але такий варіант припускаю
Коли краще повторно робити тест чи йти до лікаря?
Додаток пише тривалість циклу 26-27 днів, зараз 32й день
(Колись мала також цикл 31-32 дні, але останні півтора року віз змінився на 25-27)
Тест на вагітність негативний
Зазвичай все стабільно починалось
Я такая наивная• 23 июня в 10:12
Если вы беременны вы это поймете и без теста. Через пару дней сделайте еще один
пу_пугренчик• 23 июня в 10:15
Жара, стресс, смена сезонов тоже на цикл влияют. Через пару дней тест повторите.
Незламна Україна• 23 июня в 10:20
Если у вас цикл так сократился в последнее время, то это сигнал пременопаузы. Могут быть как короткие циклы, так и очень длинные. Нестабильно, короче. Сходите на консультацию к гинекологу.
Тест при такой задержке уже бы показал, так Б вряд ли
Сусідка зверху• 23 июня в 10:19
Буквально місяць чи два назад створювала таку тему. В кінці кінців, місячні пішли на 9 день затримки. Коли скінчилися пішла до гінеколога. На огляді все ок, пап тест, мазок, направила на УЗД - виявили поліп. Поки лікування на три місяці, а там повторне УЗД і будемо рішати, що робити.
Грушки-яблочки• 23 июня в 10:25
Проще сдать кровь на ХГЧ. Это надёжнее. А так ,может быть просто гормональный сбой и в следующем цикле будут месячные.
Пишу вірші, дорого
• 23 июня в 10:30
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а соклько вам лет?это тоже важно.
27 повних
Пишу вірші, дорого
• 23 июня в 10:31
Ответ дляНезламна Україна
Мені 27, десь місяця два тому відкривала тему щодо овуляції з кровянистими виділеннями
Тоді ж була на огляді і УЗД, то жодних проблем не виявили ні поліпів нічого іншого
ПодругаМужа• 23 июня в 10:32
Сдайте хгч 100%результат через пару часов в любой лаборатории, у меня тоже врал тест и на узи показало только уже 7 недель было
Пишу вірші, дорого
• 23 июня в 10:32
Але я перестала приймати залізо
Пила до цього десь 7-8 місяців від анемії
І якраз перестала приймати в цьому місяці
Подумала на це спочатку, але після 31 дня вже вирішила що напевно ні
Незламна Україна• 23 июня в 10:33
Ответ дляПишу вірші, дорого
Тогда нужно сдать гормональную панель и посмотреть, почему так цикл сократился. Меня бы это волновало больше, чем единоразовая задержка.
Пишу вірші, дорого
• 23 июня в 10:37
Ответ дляНезламна Україна
Це такий пакет аналізів?
Я запитала тоді в лікаря, бо в мене співпало, що ще робили операцію по висіченою тріщини в проктолога, і я списала спочатку на наркоз, набряк в тій області, потім гінеколог призначав мені таблетки генофлор, перездала всі аналізи через пів року і все було добре по гінекології,огляд повторний робила, сказали так буває, і протягом часу відповідно пила залізо від анемії
На той період багато лікарських маніпуляцій припало
Я вирішила для себе, що він стабілізувався навпаки, бо різні гінекологи сказали, що це нормально і таке буває
Незламна Україна• 23 июня в 10:41
Ответ дляПишу вірші, дорого
Це такий пакет аналізів?
Я бы настояла на более детальном исследовании причины. Потому что она есть и может быть, как вам сказали, естественной, а может и патологической. Как минимум фсг лг эстрадиол. Плюс щитовидку обследовать.
Пишу вірші, дорого
• 23 июня в 10:42
Ответ дляНезламна Україна
Дякую
Почитаю зараз про що ви пишете, бо з такими термінами не знайома
Анна -a423• 23 июня в 14:16
Гормональная перестройка организма у вас. У меня такое бывает 1-2 раза в году. Задержка до недели это норм. Повторите тест через пару дней, если беременности нет, то можно обращаться к врачу. Иногда функциональные кисты дают такое, их лечить не нужно.
пу_пугренчик• 23 июня в 14:46
Ответ дляНезламна Україна
Согласна. Дождаться месячных и проверить гормоны. На 22-25 день я бы прогестерон сдала. Автор молодая совсем. Но лучше перебдеть
Пишу вірші, дорого
• 23 июня в 15:42
Ответ дляпу_пугренчик
Спасибо, сделаю