Не будь КакСвета• 23 июня в 10:49
Де ви працюєте і яка у вас реальна зарплата???
Хотіла б змінити роботу. Працюю економістом в організації за 23 тисячі/місяць. До того првцювала бухгалтером в бюджеті за 30 тисяч, пішла на меншу зп і посаду, бо за 10 років просто задовбалась....трохи (2 роки) відпочила і тепер хотіла б щось змінити на більш високооплачуване або дистанційне або ще щось може порадите.....або розкажете про власний досвід
сЛАдКОежКА• 23 июня в 10:54
Хендмейд, 100-200 тыс. В завистмости от сезона. Раеьше экономистом была
Пищалка• 23 июня в 10:56
Младший бухгалтер, но за границей, зарплата 2600 евро , плюс подработка 600.
КучМала• 23 июня в 10:57
Викладач в коледжі.
32 тисячі. 1.5 ставки. Але стажу 18 років, вища категорія.
Роботу люблю.
Оно само купилось• 23 июня в 10:59
Дистанційно - кадри і війський облік. 18 тисяч. Мене влаштовує.
Царевна_несушка• 23 июня в 11:06
Ответ длясЛАдКОежКА
Напишіть, будь ласка, що виготовляєте?
Пожмаковна• 23 июня в 11:11
Можу порадити, ніколи не йдіть на меншу зарплату і тим більше посаду.
сЛАдКОежКА• 23 июня в 11:13
Ответ дляЦаревна_несушка
Напишіть, будь ласка, що виготовляєте?
Подарки на разные праздники. Какие конкретно никто вам не скажет, зачем мне еще конкуренты.
Чудовий каламбур• 23 июня в 11:18
70+/-,технічний спеціаліст на виробництві. Інженерна спеціальність.
Без відповідної освіти і досвіду не візьмуть.
МЧСница• 23 июня в 11:34
IT, недопрограміст, працюю в дуже маленькій конторі, тому роблю все те що не є беспосереднім обов´язком інших - трохи front-end, трохи дизайн, роблю листи для розсилки на чистому html під Outlook, сайти на вордпресі адміню, трохи фотошоп, пишу мануали, і купу всякої іншої фігні. 1200 євро по курсу
Не будь КакСвета
• 23 июня в 12:39
Ответ дляПищалка
В якій країні? Ви на дистанційці чи фізично там?
Не будь КакСвета
• 23 июня в 12:40
Ответ дляОно само купилось
Держорганізація чи приватна? і чи повна зайнятість?
Не будь КакСвета
• 23 июня в 12:41
Ответ дляПожмаковна
Обставини різними бувають
Пищалка• 23 июня в 12:42
Ответ дляНе будь КакСвета
Германия, сейчас постоянно в офисе, но ищу так, чтобы хоть пару дней в неделю быть дома.
Пожмаковна• 23 июня в 12:43
Ответ дляНе будь КакСвета
Обставини різними бувають
’Задовбалась ’- це не обставини
Не будь КакСвета
• 23 июня в 12:49
Ответ дляПожмаковна
’Задовбалась ’- це не обставини
Ну не буду ж я описувати як почалися проблеми зі здоров´ям і скільки довелось лікуватися...а потім ти обираєш: або ти Головний бухгалтер (з термінами подання звітності, контролюючими органами і без права померти) або попускаєш планку на деякий час і йдеш в лікування, яке потребує часу
Оно само купилось• 23 июня в 15:31
Ответ дляНе будь КакСвета
Громадська організація. Фронт робіт. А коли я роблю - нікого не цікавить. Є місяці багато роботи - коли йде бронювання. Є що дня три по пів дня трачу.