Пешеходик• 24 июня в 17:40

Чи був у Вас хороший стабільний дохід коли народили 1 дитину?

Своя квартира, авто і хороший дохід? чи чоловік просто заробляв? чи батьки допомагали? напишіть, будь ласка, про власний досвід. П.С. тема навіяна інстаграмними дівчатами, які транслюють, що якщо ти не мільйонер, то і на дитину права не маєш
неДоЖиру• 24 июня в 18:09
Ответ дляБайрактара
А что за машина у вас? Ну очень экономная
Шкода а7.Шкоди легкові дуже економні і дешеві в обслуговуванні.При тому ломаються мало.В моєї подруги фабіа,то взагалі суперова,але маленька.Я б і не потягнула дорогу.

Планшетница• 24 июня в 18:12
Ответ дляВесела бджілка
Мойка 80 грн? Это где такие цены? 1000 грн и раз в неделю не хватает, у меня белая машина, я люблю на чистой ездить.
За 250 мию.
ПлюшкамиБалуюсь• 24 июня в 18:11
У меня была квартира, от бабушки досталась, работа. А муж был студентом. В результате мы жили у него в квартире, свекровь переехала. Он работал, вернее постоянно перебивался случайными заработками. Нормальную работу нашел когда ребенку было три года
ПлюшкамиБалуюсь• 24 июня в 18:13
Ответ дляТримбулька
Ми жили з чоловіком в гуртожитку. Речі ми з подругами передавали з рук в руки, в´язали багато дітям і шили. Машини не було, вєлік. Памперси по святам і виключно на вулицю. За харчуванням дитячим чоловік їздив в область не було його в продажу. Коляски продавали один одному за безцінь
Это какой год был?
неДоЖиру• 24 июня в 18:13
Ответ дляПланшетница
За 250 мию.
Ну за 3-4 хв бігом можна вимити.
Планшетница• 24 июня в 18:15
Ответ длянеДоЖиру
Ну за 3-4 хв бігом можна вимити.
15 хвилин.
неДоЖиру• 24 июня в 18:18
Ответ дляПланшетница
15 хвилин.
.Я колись бігом.Напір води,піна,змила.Ви певно ще й осмос і довго.
Дуже чужа• 24 июня в 18:22
Все было и есть, я вышла замуж за очень обеспеченного мужчину
МамОмужа• 24 июня в 18:22
Ответ дляБайрактара
Да, но я всегда работала. Муж не знает ни одного дня, что такое жена в декрете без заработка.
Уже какая-то синяя баба пришла.
Три

всегдаДаДа• 24 июня в 18:46
Была квартира, машина, муж хорошо зарабатывал, хорошие выплаты от компании, когда уходила в декрет, пассивный доход. А когда сыну было 1,5 года муж умер
автор Пешеходик • 24 июня в 19:46
Ответ дляВаша прЭлесть
Нічого не було, жили з батьками
як далі склалось? що заробили? в яклму віці? ще діти?
автор Пешеходик • 24 июня в 19:47
Ответ дляПланшетница
Дохід 1000$ своя квартира, авто, на дитину не наважуємося.
По скільки вам років? і чи є накопичення?
автор Пешеходик • 24 июня в 19:48
Ответ дляТримбулька
Ні не було нічого. Батьки не допомагали. Працював чоловік, зарплати видавали бартером. Кінець 90х.
Як з часом склалося? що заробили і як вирулювали?
автор Пешеходик • 24 июня в 19:53
Ответ дляБайрактара
Уже какая-то синяя баба пришла.
Повезло йому з жінкою) я своєму теж так кажу))
автор Пешеходик • 24 июня в 19:54
Ответ дляТримбулька
Як у вас склалось потім? це я так розумію 90 були?
автор Пешеходик • 24 июня в 19:56
Ответ дляMs. При теле
Была квартира, машина и хороший доход. Но квартиру и машину мне купили родители, еще когда мне было 24 года
І як ви далі? щось ще придбали? масштабували заробіток? як склалося все потім?
автор Пешеходик • 24 июня в 19:57
Ответ дляНа привозе
Нет, не было
Родители дали квартиру пожить временно
Очень тяжело было
Второго ребенка рожали уже в достатке, в своем доме, с хорошим доходом
Цікаво в якому віці були з першим і другим? як досягнули всього до появи другого?
автор Пешеходик • 24 июня в 20:00
Ответ дляСлобожаночка
Да. Ребенка планировали. Купили машину, расширились с жильем, собрали нз, у обоих уже была хорошая работа с хорошим доходом. Но и родила я в 30, было время погулять и подготовиться.
Молодці) як склалось далі? чи масштабували ви заробіток? чи є ще діти або плануєте?
автор Пешеходик • 24 июня в 20:03
Ответ дляIQ 80
Ми після одруження пʼять років жили на оренді , орендували 2 км квартиру з іншою парою кожному по кімнаті, відкладали гроші на квартиру у Києві і авто. Коли вже була вся сумма зібрана, то ми вирішили планувати вагітність. За 9 місяців вагітності ми знайшли квартиру для покупки та авто , переїхали туди за 6 місяців до народження дитини, це був 2014 рік
Клас ) ви молодці! думаю лиш як вдалось Вам відкласти на квартиру, якщо платили оренду...це хороший дуже дохід мав бути...рахую як в нас, якщо ми б орендували житло, то про відкласти і мови нема

автор Пешеходик • 24 июня в 20:04
Ответ дляЩепотка_совести
В мене було все, окрім чоловіка.
Головне, що змогла сама! як у вас далі склалося? витягли якось?
автор Пешеходик • 24 июня в 20:06
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
В якому ви були віці? мабуть молоді зовсім, бо як і за які гроші декрет прожили не уявляю, хіба свою квартиру в оренду здали
автор Пешеходик • 24 июня в 20:07
Ответ дляДуже чужа
Ви молодець. Всім так бажаю, але на жаль ....
автор Пешеходик • 24 июня в 20:09
Ответ длявсегдаДаДа
Господи, співчуваю Вам. як же так? чому коли все ніби добре, то далі обовязково щось не так. Як ви сама впоралась з цим всім?
Дуже чужа• 24 июня в 20:09
Ответ дляПешеходик
Так это же не рандомное совпадение, такая цель у меня и была
Ms. При теле• 24 июня в 20:10
Ответ дляПешеходик
Не так много времени прошло с того момента, заработок у меня упал, потому что я начала меньше работать т.к. муж хорошо зарабатывает и я отказалась от большей части работы (я главбух, вела несколько предприятий и много ФЛП, оставила только одну ООО и 4 ФЛП), но в общем, доход семьи хороший. Еще ребенка под опеку взяли. Собирались покупать дом, с 21 года начали просмотры. А потом война и жизнь на паузе. Покупку дома приостановили (мы в Киеве, дом хотели покупать либо в Быковне, либо в с.Троещина), а теперь не знаем что делать, никаких планов, просто откладываем
ПлюшкамиБалуюсь• 24 июня в 20:17
Ответ дляПешеходик
Ну я работала до декрета, были декретные и муж подрабатывал. Впритык хватало. Родители помогали.
Слобожаночка• 24 июня в 20:37
Ответ дляПешеходик
Да, растем дальше) хотя в первые три года ребенка было не совсем просто, даже с помощью няни. Приходилось выбирать между карьерой и ребенком в некотором смысле. Не пойти на какие-то курсы, не поехать в командировку, потому что время с малышом было важнее и не хотелось упустить ничего.
Изначально мы с мужем думали, что неплохо было бы двоих детей когда-то завести, но у нас такой сын, что один за двоих
IQ 80• 24 июня в 20:54
Ответ дляПешеходик
Зарплату чоловіка ми повністю відкладали, за оренду кімнати платили із моєї зарплати 1850 грн плюс комунальні , мою зарплату витрачали на їжу, одяг і якщо щось залишалося то відкладали
всегдаДаДа• 24 июня в 21:46
Ответ дляПешеходик
Не знаю як. Мені дуже допомагала моя мама, без неї я б не справилась точно. Було таке, що грошей зовсім не було, продавала свої шуби, прикраси, парфуми, куплені раніше. Син народився передчасно, багато грошей потрібно було на реабілітацію, хворів часто. Мама моя померла, коли сину було 8 років. Зараз йому 12. Живу, працюю, повністю нас забезпечую, це був мій другий шлюб, більше заміж не виходила, вже давно навчилась вирішувати всі свої питання сама. Головне, щоб закінчилась війна, був мир, і всі були живі і здорові, а все інше можна подолати
Ваша прЭлесть• 24 июня в 22:36
Ответ дляПешеходик
Набирали гроші на квартиру, переїхали в інше місто, потім купили авто.